C23CHTEK 2005

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 15:20

CzechTek 05 bude legalni, takze to bude stat urcite zato. :mrgreen:

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 28 črc 2005 15:20

ekeaze píše:Jedes do prirody
Delas si srandu....
ekeaze píše:Muzes si vybrat muziku (sound system), kde ti vyhovuje
vzhledem k tomu, ze jeden je hlasitejsi nez druhy, vyberes ti tak leda... a mit hlavu ve wooferu pro me neni poslech
ekeaze píše:Muzes kempovat skoro kde chces, kde se ti to libi
co by ti na to asi rek majitel te louky...
ekeaze píše: clovek si uvedomi ze alespon neco lidi spojuje dohromady...
na tom neco bude, ale ani nevim, jstli chci byt takhle rozporulne spojeny... znam i hezci spojeni

no moc pozitivne to nezni, ale ja sem teda zaujaty, pac se mi ta myslenka nelegalni party nelibi. A nezapomen, ze i tak velka party by se dala udelat legalne a pritom zadara. jenze to by muselo byt opravdove spojeni, ne to co ty si myslis, ze je spojeni

sorry, asi ti to vzdycky sepsuju, protoze v zivote nehledam jen zabavu...

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 15:38

To je jasny kazej jsme uplne jinej, proto je i plno stylu muziky....
Zabava je dulezita stejne jako tvrda prace...

Pierre niko: a co je teda podle tebe lidske spojeni?

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 15:45

Nejlepci je tam totiz jet a potom si udelat svuj nazor...

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 28 črc 2005 15:50

ekeaze píše:Pzitiva: Jedes do prirody mezi spousty lidi z evropy (spousta z nich jsou v pohode). Muzes si vybrat muziku (sound system), kde ti vyhovuje, jak hrajou (spoustal el. stylu). Muzes kempovat skoro kde chces, kde se ti to libi). Nocni prochazka po festivalu kde je minimalne 100 sound sytemu a zastavit se u prostred vseho (super zazitek, clovek si uvedomi ze alespon neco lidi spojuje dohromady...). Rano si pockat na vychazejici slunce. Zahrat liveset pred hradbou repro beden. Je toho spousta....

Negativa: Uz zde byly zminovany. Nejvetsi problem je s lidmi, ktery se numej kontrolovat... Bohuzel jich je tam dost, ale clovek nauci se jich nevsimat...
Naprosto souhlasím.... 8)

MMtm

Příspěvek od MMtm » 28 črc 2005 15:52

Názory lidí co viděli Cztek jenom v televizi a v novinách je vážně dost objektivní. Stejně to má moje babička. :-)

Až se vrátim, tak udělám nejakej report i s fotkama atd.

ekeaze: budu mít vinylshop FatalNoiseRecords na fatal stage, zastav se na pokec. Oki ???

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 16:08

MMtm: Jasna vec :mrgreen:

biscuit

Příspěvek od biscuit » 28 črc 2005 16:49

juan píše: ad buscuit: taky jsem vyrostl na parties s pozitivni energii, ale hochu, kdybys tehdy nebyl vyjetes s kolca jak dobytek, tak by ses mozna taky divil a dneska za strizliva, "uz trosku usedlejsi" by ses treba, pri pohledu sam na sebe pred lety, taky nezkousl :)
nechci bejt vostrej, ale na party jsi se mnou nechodil, tak proc kydas takovy hnoje? nikdy jsem nebyl zadnej vykalenec ani kalic, a vetsinu party jsem prodelal za strizliva. myslim, ze nikdo z mejch kamaradu ani jinejch lidi me nikdy nevidel ve stavu, za kterejch bych se musel stydet.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 28 črc 2005 17:10

nechapu osoby, co se tady navazej do tech, co maj neco proti czechteku. nejaky srovnavani s vasima babickama si strcte, vite kam. tohle me teda fakt stve. nikdo vas prece neurazi a nerika, ze kdyz se vam tam libi, ze jste nejak spatni, nebo omezeni, nebo ja nevim co.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 črc 2005 17:31

Jasne, prece se nezname. Mluvime spis obecne... Ta prochazka, vychod slunce... urcite to muze mit neco do sebe. Kamarad tam jel, presne, jenom kvuli tomu, aby si udelal svuj nazor na zaklade primyho zazitku, a nebylo mu z toho zrovna nejlip... No rozhodne bych se tam bal vzit svou holku :(
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 28 črc 2005 17:52

hehe, jestli je neco o usedlosti, tak to byl prave posledni czechtek.. Takhle vyvoneny systemy s konstrukcema , komercnim hausikem, plnym drahych laseru jsem tam opravdu necekal..:o) Lidi vic nez slusny, nemyslim si, ze by byly krasnejsi lidi na jinejch i komercnich festivalech. Ja pamatuju Hostomice ala rok 1997-98 a to byl sakra jinej punk..:o) Otevrete oci, nebastete medialni zabery par vylizanejch pak (BTW, takovehle fotky muzu nafotit na jakemkoliv koncertu, parbe i hospode) a jedte se bavit..:o) Mozna se zbavite hloupych predsudku.

PS: Nejsem zandej zanicenej fanousek systemu, spis naopak a prave proto se tu mam potrebu vyjadrit..:o)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 18:45

biscuit píše:nechapu osoby, co se tady navazej do tech, co maj neco proti czechteku. nejaky srovnavani s vasima babickama si strcte, vite kam. tohle me teda fakt stve. nikdo vas prece neurazi a nerika, ze kdyz se vam tam libi, ze jste nejak spatni, nebo omezeni, nebo ja nevim co.

Pohoda.... pouha vymena nazoru :lol:

MMtm

Příspěvek od MMtm » 28 črc 2005 19:20

Jasný, sme horký hlavy, cestovní horečka a tak... :-)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 28 črc 2005 20:02

no ja uz jsem taky trosku vychlad :) uz nebudu dal to h*vno rozmazavat. proste velky akce obecne me netahnou. na czechteku jsem byl jednou a stacilo mi to. proste jsem asi neprijel na spravny misto ve spravnej cas, ale nevydrzel jsme tam dyl jak tri hodiny (uznavam zacatek to teda nebyl, spis uz huste rozjeta akce). media skoro nesleduju. takze tot :)

MMtm

Příspěvek od MMtm » 28 črc 2005 21:21

biscuit: ty dokážeš v tomhle vedru vychladnout ? Jak to děláš čéče ?

Odpovědět