C23CHTEK 2005

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
DJDave

Příspěvek od DJDave » 28 črc 2005 23:27

Ne ne nejdeu naprostej souhlas s cyrilem::
....:::: DJ Dave ::::....

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 28 črc 2005 23:38

ja jedu urco...radci volim axi kde mi nebudou gorily u vstupu cekovat batoh,nebudu muset cumet na stotisic reklam,kupovat 0,5l piti za kilo...taky mi to pride hodne dobra prilezitost pro lidi ktery si jen tak nekde nezahrajou zvlast na takhle velky axi...a vubec je mi sympaticka cela DiY filozofie a nenecham si to zkazit lidma ktery se tam prijedou vysmazit,nehlede na to ze na komercnich akcich to je dost podobny akorat typek ktrej tam ty koule,tripy a spol prodava nebude mit pred sebou cenik 1mx1m...to je moje trocha do mlýna... :)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 29 črc 2005 07:01

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 črc 2005 09:46

Zlobte se na mě nebo ne, ale já pevně doufám, že s tímto už letos konečně policie nekompromisně zatočí. Nikdo nemá právo provozovat takový neskonalý hlukový humus v civilizované zástavbě. Pokud si (často zdrogovaní) účastníci takových akcí chtějí dobrovolně devastovat sluch a zdraví (fyzické i duševní), je to jejich problém. Ale a? ani decibel nepřekročí hranice jejich dočasného teritoria. Nikdo nemůže v civilizované zemi nutit jiné, aby tuto hrůzu museli nedobrovolně a s utroením ve dne v noci poslouchat. O fyzickém humusu a zdevastovaných pozemcích nemluvě. Zvláštní, že se tyto akce konají (nebo snaží konat) speciálně u nás. Pročpak ne DeutchTek, OsterreichTek, SwissTek atd. ? Myslím, že by rychle prchali s hodně natrženým zadkem, protože tam by se policie s nimi (po právu) ani trochu nemazlila. Doufám, že i u nás už se vzpamatují.

deep

Příspěvek od deep » 29 črc 2005 10:11

Na technu neulitavam, ale k tomu hluku. Kdyz tu byly RollingStones na letny tak to byl kraval podobnej a navic jen 50m od obytny zastavby, ale zase nebyl tejden v kuse ....................
Pravda je nekde mezi a kazdej si haji svoje.
....nic nikam nejedu......
-------------------------------------------------------
Eduard Skýva

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 črc 2005 10:17

deep píše:Na technu neulitavam, ale k tomu hluku. Kdyz tu byly RollingStones na letny tak to byl kraval podobnej a navic jen 50m od obytny zastavby, ale zase nebyl tejden v kuse ....................
Pravda je nekde mezi a kazdej si haji svoje.
....nic nikam nejedu......
To je možné, ale
1) koncert trval 2-3 hodiny
2) byla to oficiální akce
3) účastnilo se jí běžné publikum
a ne (při vší úctě) zdrogovaní fe?áci z celé Evropy, kteří zdevastují vše co jim stojí v cestě a stahují se jen k nám, protože u nás je bohužel jedno z posledních míst, kde se díky neschopnosti policie podobné pololegální akce ještě tolerují

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 29 črc 2005 11:00

Ivo píše: 3) účastnilo se jí běžné publikum
a ne (při vší úctě) zdrogovaní fe?áci z celé Evropy, kteří zdevastují vše co jim stojí v cestě a stahují se jen k nám, protože u nás je bohužel jedno z posledních míst, kde se díky neschopnosti policie podobné pololegální akce ještě tolerují
No tak Ivo. Na Czechtek jezdí i normální lidé. Nehaž je všechny do jednoho pytle. Přece nebudeš tvrdit, že tam bylo loni 20 000 fe?áků....

biscuit

Příspěvek od biscuit » 29 črc 2005 11:05

to je fakt ivo, pravda je nekde mezi. ja czechtek taky nemusim, spousta veci mi na nem vadi, ale zas takovej zlocin to neni. nasi politici delaji podobne skody mozna i denne...
ehm kam, ze to vlastne chcete na ten czechtek jet? kdybych tam jel, tak uz projezdim vic, nez je cena vstupenky na organizovanej festak...

juan

Příspěvek od juan » 29 črc 2005 11:48

Hlavne se neposerte z tech "fetaku"... to je fakt neuveritelny, kdo by to byl rekl do muzikantu, ze jsou to tak nesnasenlivi lide.,.,

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 29 črc 2005 11:53

Ivo píše:Zlobte se na mě nebo ne, ale já pevně doufám, že s tímto už letos konečně policie nekompromisně zatočí. Nikdo nemá právo provozovat takový neskonalý hlukový humus v civilizované zástavbě. Pokud si (často zdrogovaní) účastníci takových akcí chtějí dobrovolně devastovat sluch a zdraví (fyzické i duševní), je to jejich problém. Ale a? ani decibel nepřekročí hranice jejich dočasného teritoria. Nikdo nemůže v civilizované zemi nutit jiné, aby tuto hrůzu museli nedobrovolně a s utroením ve dne v noci poslouchat. O fyzickém humusu a zdevastovaných pozemcích nemluvě. Zvláštní, že se tyto akce konají (nebo snaží konat) speciálně u nás. Pročpak ne DeutchTek, OsterreichTek, SwissTek atd. ? Myslím, že by rychle prchali s hodně natrženým zadkem, protože tam by se policie s nimi (po právu) ani trochu nemazlila. Doufám, že i u nás už se vzpamatují.
Je fakt ze v Anglii, kde to zaclo a Francii je to zakazany, maj na to zakon, proto u nas a stehuje se to dale na vychod.
Ale i ty fetaci jsou lidi sice s chybama, ale jsou...
Bohuzel se mnohokrat ukazalo, ze kdyz to nekdo chce udelat oficialne, tak to okamzite zatrhnou. Tak ze by tahle kultura zanikla.... Proto se to dela tak jak se to dela.... A vetsina lidi od sound systemu jsou fakt vpohode vzdelany lidi. Akorat maj radi jinou hudbu nez ty IVO.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 29 črc 2005 12:34

juan: sorry ale nerikej mi, ze tam jezdi naky podstatny procento lidi, ktery si tam nedaj neco tvrdyho. Jinak slovo fetak je asi trochu prehnany, neco jako rict o homosexualovi, ze je buzerant. To mas pravdu, to neni vubec koser. Na druhou stranu, kdyby policie prijimala brigadniky jakozto tezkoodence, mozna bych se nechal naverbovat ,)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 29 črc 2005 12:41

Cyril píše:juan: sorry ale nerikej mi, ze tam jezdi naky podstatny procento lidi, ktery si tam nedaj neco tvrdyho. Jinak slovo fetak je asi trochu prehnany, neco jako rict o homosexualovi, ze je buzerant. To mas pravdu, to neni vubec koser. Na druhou stranu, kdyby policie prijimala brigadniky jakozto tezkoodence, mozna bych se nechal naverbovat ,)

Koukam ty jses pekne zaujatej co???? Mas nekoho na svete vubec rad? Nebo jenom sam sebe?

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 29 črc 2005 12:57

Cyril píše:juan: sorry ale nerikej mi, ze tam jezdi naky podstatny procento lidi, ktery si tam nedaj neco tvrdyho. Jinak slovo fetak je asi trochu prehnany, neco jako rict o homosexualovi, ze je buzerant. To mas pravdu, to neni vubec koser. Na druhou stranu, kdyby policie prijimala brigadniky jakozto tezkoodence, mozna bych se nechal naverbovat ,)
:shock:

juan

Příspěvek od juan » 29 črc 2005 13:00

Fakt se nestacim divit nad netoleranci muzikantu, pro me smutny jak svina... i kdyby si tam vsichni pichali herak, tak co jako? at si kazdej se sebou dela co chce...
Cyrile ty ses fakt komediant, politicky korektni, pro tebe je homosexual buzerant, ale aby ses ho nahodou nedotkl, tak je homosexual, hmmm.
:cry:

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 29 črc 2005 13:02

to biscuit: ehm kam, ze to vlastne chcete na ten czechtek jet? kdybych tam jel, tak uz projezdim vic, nez je cena vstupenky na organizovanej festak...

Tak má takovej pocit, že asi nepojedu nikam. Je o tázka jestli se to vůbec rozjede, jestli by to mělo být ve stylu systémáci vs policie, tak toho se nemám chu? zúčastnit.

To Ekaeze: Předposlední příspěvek, naprostý souhlas.....

Odpovědět