EZONE - SETKANI S NASTROJI PRAHA 2008

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 14 úno 2008 12:08

Obrázek

Premejslel jsem ohledne jmenovek, ktery mi pri tak velkym poctu ( 44 lidi ) prijdou ted uz jako nutnost abysme se vubec orientovali kdo je kdo.

Tady je muj "pracovni" navrh : ) neleknete se ty hrmotny velikosti, tou jsem jen chtel zastoupit realnou 1:1 velikost jmenovky kterou by si kadej prilepil na prsa. Pro zadouci propoejeni si vsech co prijdou a ktery nezname v realu bych rad, aby jmenovka mela avatar (obrazek) u kteryho bude jmeno pod kterym tu kazdej pise a pak popripade i jeho realny jmeno ( nerad bych nekoho oslovoval "jsem devka" : ) ale mozna kazdej nebude chtit rict svy jmeno, na druhou stranu kdyz uz se mame potkat tvari v tvar nebylo by to vubec spatny vedet.

Kermitak se nabid ze by moh jmenovky udelat - to by bylo skvely !

Diky za pripadny postrehy

.

matucha

Příspěvek od matucha » 14 úno 2008 12:19

myslim, ze vpoho, mam jen naprosto nepodstatny pripominky k detailum

- nepride mi dobry, ze musis menit velikost pisma, kdyz napises delsi jmeno, neni k tomu duvod to tak delat
- zarovnani na stred v tehle pripadech nemam moc rad, ale to uz je fuk, hlavne kdyz se nebude menit velikost pisma ;-)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 14 úno 2008 12:20

EW : takto som to mal presne na mysli.. je to fajn

safa
Profesionál

Příspěvek od safa » 14 úno 2008 12:30

jeee jmenovky ;-) . Je to super, vic bych neresil (ruzna velikost pisma me nechava ledove klidnym ;-)) )
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 14 úno 2008 12:33

pytkin, hubert : tak vy mate brutal pruser :D nemate ikonky :)

delay

Příspěvek od delay » 14 úno 2008 12:35

Jo dobrý, v případě nutnosti bych to taky mohl vytisknout nebo udělat...

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 14 úno 2008 12:39

matucha píše:myslim, ze vpoho, mam jen naprosto nepodstatny pripominky k detailum

- nepride mi dobry, ze musis menit velikost pisma, kdyz napises delsi jmeno, neni k tomu duvod to tak delat
- zarovnani na stred v tehle pripadech nemam moc rad, ale to uz je fuk, hlavne kdyz se nebude menit velikost pisma ;-)

diky za postrehy

K velikosti pisma - tyhle jmenovky nebudou serazeny vedle sebe, takze nejde o zadnou estetiku ktera by rusila, jde ciste o ucel veci. Neni to opakuji se rada jmen na dvere kancelari : ) Moje eZone jmeno "ECSON WALDES" je treba hodne dlouhy tak jsem ho udelal mensi nez kratky "safa", jmeno proto trochu podrizuju formatu. Neprijde mi pro ucel jednorazovy jmenovky nutny dodrzovat pevny velikoti, spis se priklanim na funkcnost / nebo jinak vyuziti plochy na jmenovce. Chtel jsem hlavne odlisit jmeno na eZone (tucne) a jemno realny.

Pak taky mi prijde fajn dodrzovat zazitej "optickej tvar" jmena ktery kazdej mame na eZone protoze nekdo je napsanej malym pismem ( safa, a.tom.x, matucha ) a nekdo pro zmenu zase velkym pismem ( EXCOM, ECSON WALDES atd ), tim to nechci komplikovat ale ve svy podstate to je urcita "tvar" kazdyho tady na eZone, nekdo vlastne ani obrazek avataru nema tak bude mit jen bilej ctverecek a zustava mu ciste jen spojeni jeho osoby s tvarem jeho eZone jmena.

........ted kdyz to po sobe ctu tak si riakm ze by se mohlo po pravu zdat ze to delam prilis slozity ale zas tak slozity to snad neni: ))

Vse je otevreny - kazdopadne jmenovky bych ale rad zridil.

delay píše:v případě nutnosti bych to taky mohl vytisknout nebo udělat...
Supr ! diky

.

delay

Příspěvek od delay » 14 úno 2008 12:50

EW: Není to blbost, rozhodně. Kdby byl lidí poloviční počet, tak by se to ještě dalo, ale takhle je to opravdu lepší. Jinak s rozslišením velké/malé písmo naprosto souhlasím... ostatní věci jako zarovnání, typ a velikost fontu jsou uplně nepodstatný detaily. Hlavně aby to bylo barevně a to je celý...

delay

Příspěvek od delay » 14 úno 2008 12:53

S tím uvedením občanského jména já osobně problém nemám, ale aby to nemusel někdo zjišťovat, tak bych na těch samolepkách nechal volný řádek a jméno by se tam dopsalo při předávce štítku na místě...

safa
Profesionál

Příspěvek od safa » 14 úno 2008 12:54

hlavne se v tom nepatlejte vic nez si takovahle blbost zaslouzi. Spis by me zajimalo kolik lidi tu bude pres noc a pro kolik lidi mam zamluvit sal v hospode. Ja jen abysme se pak neopijeli s Jirkou v tom sale pro 30 lidi (tim spis ze Jirka jezdi na matonku ;-) a ja na colu ).
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 14 úno 2008 13:04

http://ezone.dendy.sk/zraz/

taky by bylo fajn aby se ti kdo maji zatim napsano "mozna" pomalu rekli presnesi - ano / ne

.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 14 úno 2008 13:07

dendy : popripade vyhod odtial tie terminy ktore nebudu, tie stlpceky aspon sa to sprahladni.. tie zvysne tri stlpce uz v podstate nie su treba...

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 14 úno 2008 13:16

dovolil som si taky sumar :

možná/možno
  • addys
    aumgenerator
    bassline
    cyril
    jindy
    magion
    parek
    safa <- :)

Ano
  • a.tom.x
    Amorph
    bodyia
    ctirad
    dano
    deep
    delay
    dendy
    ECSON WALDES
    emptysound
    EXCOM
    Frank Dewy
    hirli
    hubert
    jsem.devka
    KAYKO
    kermitak
    lep
    loudspeaker
    Merlin
    monkeyfighter
    mpa
    nemo
    Ondrash
    oxyygen
    peteness
    Pytkin
    Rorejs
    Rošky
    Symphonic
    synth_synth_synth_synth__
    thovt
    Tudy
    upman
    vasek
    Vey

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 14 úno 2008 13:20

nepamatuju si sve heslo, ale dorazim. (v kolik se zacina?)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 14 úno 2008 13:59

Brooklyn: a nemohl by ses tam prece jen zaregistrovat nejak? Treba napis dendymu, at ti heslo smaze, chtel bych to mit pohromade, az ty jmenovky budu delat...
Jinak s tim jmenem bych to udelal tak, jak pise delay, vytahovat jmeno z 45 lidi se mi nechce... (leda ze by dendy rozsiril tabulku o jmeno, at si ho tam kazdy muze doplnit).

Odpovědět