APPLE MAC PRO - napájení

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Odpovědět
TOM-Thak

APPLE MAC PRO - napájení

Příspěvek od TOM-Thak » 25 črc 2013 17:48

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat - má MAC PRO nějaký přepínač 110V Vs. 230V?
Když se prodává v USA i v Evropě, tak běžníé PC zdroje to mají, ale na MAC Pro jsem to nenašel, tak to řeší nějak automaticky?

Další věc - mám k tomu 230V Kabel, ale zásuvka britská, protože to příšlo z UK, tak jen jestli do toho můžu zapojit klasický napájecí kabel, co mám od PC.

Je to asi blbost, podle mě je to standard a jen je jiná zástrčka, ale jinak fáze, nula atd. budou stejně, ale pro jistotu se ptám, jestli to někdo nebudete vědět.

Díky!

tomy45

Re: APPLE MAC PRO - napájení

Příspěvek od tomy45 » 25 črc 2013 19:56

Prepina sa to automaticky, potrebujes len spravny PLUG :-]

Line voltage: 100-120V AC or 200-240V AC (wide-range power supply input voltage).

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 25 črc 2013 20:56

Tom : dnes to ma kazdy zdroj automaticky .. na PC aj na MAC .. a kabel sa tam da zastrcit aj bezny PC .. nedrzi tam tak dobre , ako ten APPLE kabel , lebo ten ma taku este obrubu dokola , ktora tam tak fajnovo zapadne .. ale to vnutro je nas bezny PC kabel .. Zrovna mam tak zapojeny imac , co som si zobral z prace na homeoffice .. Tak bezny UPS kovym kablom (samica/samec) idem dnu ..

takto vyzera ten apple kabel:

Obrázek

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 25 črc 2013 22:25

Diky! Maka to.. ted jeste musim projet celej MAC pres diagnostiku, protoze ma dole trosku jeblou nohu, tak abych otestoval, ze je vse OK a ze to nikomu neupadlo na zem hh :D ale zatim to vypada ok. No pujdu se pak po kabelu origos podivat asi nekam do nakyho apple store.

Odpovědět