Jak jsem si NE koupil Apple

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Odpovědět
Stan

Re: Jak jsem si NE koupil Apple

Příspěvek od Stan »

Co to mas za zvukovku? to jsou nejake divne samplovaci frekvence. Ja znam 96Hz ale 98.889 nebo 41 ? :shock:

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 »

Stan: to jsem plácnul z hlavy. Asi fakt těch 96 a 44. Šlo o podstatu, hodnoty neřeš.:-)

Greyhound90

dendy: dík za přijetí do klubu:-) Vše FUNGUJE . Cubase, staré projekty z Windows, no problem. Akorát mě mrzí, že mám na Windows pluginy virtálního KORG M1 a Wavestation a ty samozřejmě nemohu použít. Nemáš nějaký tip ?

Stan

Příspěvek od Stan »

Snad ti nemusim pripominat ze jsi na Audio foru, placat nesmysly muzes v hospode.

dendy

Příspěvek od dendy »

Greyhound90 píše:dendy: dík za přijetí do klubu:-) Vše FUNGUJE . Cubase, staré projekty z Windows, no problem. Akorát mě mrzí, že mám na Windows pluginy virtálního KORG M1 a Wavestation a ty samozřejmě nemohu použít. Nemáš nějaký tip ?
preco by si nemohol ? pokial viem korg legacy collection je aj na osx, nie ??

edit: ano, je, aha: http://www.korguser.net/login.asp?OS=MAC&LAN=1&TOP=1

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x »

Jasne, ze Korg je i na Mac. Normálně jsem přešel z pc na Mac a nainstalovat Applí verzi a klíč s licenci to normálně schramstlo.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

Greyhound90

Nechci už prudit, ale deny a pytkin: Apple je výborná volba a předčila všechna má očekávání. Jednoduchost, spolehivost, vše funkční. Na stará kolena jsem váhal, protože už jsem se nechtěl učit nic nového. Ale tohle opravdu stojí za to. Polovina fóra by se mohla smazat, kdyby se jelo na Applu. Howgh :)

Greyhound90

Tento příspěvek jsem založil, protože mě s prominutím sral... pražský intelektuálové, hipsteři a podobná sebranka. Všichni jeli na Applech a točili na nich ty své srač.... Pořád jsem nechápal proč. Vlastně chápal: chtějí být IN. Proto jsem oslovil toto fórum, abych zjistil proč Apple či nikoliv. Odezva mě překvapila. Pustili jste se do mě jako vosy na zmrzlinu. A přesvědčili mě. Děkuji dendymu, pytkinovi i stanovi za jejich někdy i brutální komentáře, ale i výraznou pomoc. A všem ostatním: Apple je už konečně cenově dostupný a srovnatelný s notebooky s Windows. Pokud chcete dělat muziku, kupte si Apple. Ještě malá oprava: "Jak jsem si KOUPIL Apple" :-)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

:-D cela prazska kavarna ma taky eply :-) mozna ho ma uz i ovcacek...

Greyhound90

biscuit: kdybys mi to řekl hned na začátku, tak bysme se o tom nemuseli tak dlouho bavit :-)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jako ze by sis ho proste nekoupil, kdyz ho ma i ten kreten, ze jo? :-) ale neboj, on ma ščot, blok a zednickou tuzku. to tak odpovida jeho kulture. na facebook mu ty jeho vyblitky urcite prepisuje nekdo jinej ;-)
Obrázek

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

greyhound : Je to fajn citat co pises .. Ale na druhej strane je to kuriozne , ze si sa tak rychlo o tom sam presvedcil .. Zaujimavejsi bude tvoj pocit trebars po pol roku ..

Stan

Příspěvek od Stan »

Tak doufam ze ti bude slouzit. Jinak nevim jestli jsi to uz udelal ale pokud jsi si jiz zalozil iCloud ucet tak si na nem v polozce "find my iPhone" aktivuj tvuj mac. Pokud ho nekde zapomenes nebo nedejboze si ho nekdo pujci bez tveho souhlasu bude jeho nalezeni otazkou desitek minut s presnosti na par metru. Jde sice take vystopovat podle HW ale to by jsi musel kontaktovat Apple, prokazat vlasnictvi, ect takze to trva dele. S touto sluzbou je to podstatne rychlejsi navic stejne jako u iPhonu jde pocitac kompletne vymazat ci zablokovat. Nechci malovat certy na zed ale kdyz uz je ta moznost tak proc ji nevyuzit. :wink:

matucha

Příspěvek od matucha »

Asi ziju ve svy bubline, ale posledni dobou slysim profiky rikat jak zacina koukat na PC, protoze apple ztratilo kontakt s jejich potrebama. Popelnik je stara pisnicka, ale ted k tomu pribyly i novy MBP, zasadne drazsi proti predchozi generaci, vykonostne krome rychlosti disku neprinasej vubec nic (proti predchozi generaci), rozsireni pameti taky nejde dal a konektivita se smrskla. Vam nevim.

Tohle vlakno je kupodivu docela podobny jednomu na GS. Ten kdo to vlakno zacal rek ze nechape jak muze U87 stat tolik penez kdyz si poslechne video srovnavajici ho s Rode nt2. Nasledovala debata jak z roku 2001 se vsema typickejma pro/proti argumentama. A po mnoho tejdnech ten samej clovek napsal, ze si koupil U87 aby si ho vyzkousel oproti Rode ;). Par dnu pote: "rode je horsi mikrak" ;).

Odpovědět