MacBook vs. MaBook Pro

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Tranzistor

Re: MacBook vs. MaBook Pro

Příspěvek od Tranzistor » 08 bře 2010 13:58

kexik píše:
Tranzistor píše: je velmi naivne predpokladat ze osx sa nikdy nezlozi
Ja ale netvrdim, ze se neslozi MAC OSX, ja tvrdim, ze se Wokna muzou zavirovat a tim padem se slozit. Kazdej system chce urcitej rad, co tam lovek cpe a necpe a na zaklade toho ma bud stabilni nebo nestabilni system, jen mi ten OSX prijde trochu stabilnejsi a blbuvzdornej. Za X let co jsem s MacOS delal jsem mel jen jednou vira v nejakym 9tkovym systemu a to uz je hodne davno. Od ty toby ne. Ale treba setkal jsem se s MacPro kterej byl hodne nestabilni, ale bylo to tim ze todytnej jel ProTools session mel nesmyslne na Desktopu (takze jel ze systemovyho disku) a jeste mel spusteny skype a icq a je nevim co jeste. To se pak nemuze clovek divit, ze mu to pada zejo :wink:

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 08 bře 2010 15:38

pardon ze to tak reknu, ale pokud clovek neni debil, tak se mu pocitac nezaviruje ;)

Jens Ludwig

Příspěvek od Jens Ludwig » 08 bře 2010 16:20

Ještě - když už se tu sešla taková kopa diskutérů - zmíním znovu druhou část svého dotazu... Zvažuju zvukovou kartu - zatím u mě nejvíc favorizuje M-Audio ProFire 2626 ale ještě jsem objevil Focusrite Liquid Saffire 56... víte o něčem co by v kombinaci s MACBook Pro hovořilo proti některý z těch karet???

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 08 bře 2010 16:42

Ja by som siel do Focusrite :wink: S M-Audio nemam moc dobre skusenosti, najma ovladace. Ale to je len moj pripad. Neviem ako ostatni. Mal som midikeyboard Axiom, M-Audio zvukofku USB ale uz fakt neviem aky typ to bol, a mal som problem. Konkretne nie vzdy mi axiom naslo ako midi device a podobne aj spominanu zvukovku. Vymenil som M-Audio za Roland (midi keyboard) a zvukovku za Motu (neskor RME) a vsetko v pohode. Tak neviem, mozno som mal blby kus. Ale odvtedy od M-Audio nic... :)

Odpovědět