Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Odpovědět
Uživatelský avatar
dog
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2013 00:01

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od dog »

koupil jsem loni Mac Pro 3,1 (2008, 8x2,8, 8GB ram) dokoupil jsem SSD na systém Logic a knihovny a max spokojenost... až na občasné přenášení ze studia domů.. :-) ...jen mě začíná prudit Yosemite...z počátku ok a po updatu se vypíná wifi...asi se vrátím na nějakou tu poslední kočku... ...na mobilní náběr občas zabavuju přítelkyni MBP z cca stejného období a pohoda...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Pytkin »

kocku nedavaj .. skorej Mavericksa ..

Uživatelský avatar
dog
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2013 00:01

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od dog »

...a ten se dá ještě někde sehnat? až na to wifi ale i s Yosemite ok, s Logic Pro X je to stabilní...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Pytkin »

dog : jasne .. sak si ho stiahnes z appstoru

alebo z internetu .. sak ti to hodim dakde , keby uplne zle bolo :)

Uživatelský avatar
dog
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2013 00:01

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od dog »

na appstore jsem ho nenašel... na uloz.to něco je... :-)

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Pytkin »

no v appstore to mas v purchases .. ak si si to stahoval vtedy ..

Uživatelský avatar
dog
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2013 00:01

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od dog »

právě že ne... mavericks jsem přeskočil...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Pytkin »

tak potom len stiahnut .. ak to nenajdes daj vediet .. hodim ti to na web ..

Uživatelský avatar
dog
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2013 00:01

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od dog »

diky, kdybych nenašel tak tě poprosím..

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14134
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od dendy »

Ivo píše:Lacinější než konkurence ?? Špičkové PC mi postaví za 25k
ivo v extremetech skusili postavit pc s rovnakych komponentov ako ma ten najvyssi model macpro a skoncili este s asi o 2000$ vyssou cenou nez macpro :-) tak isto dakde skusali zlozit alternativu k tomu macpro za 3000$ a skoncili o 1000$ drahsie.. macpro je prave lacny na to co v nom je, to je holy fakt..

pc ktore zlozis za 900€ nieje spickove :-D mozno trochu nadupane ano, ale pod pojmom spickovy pocitac si prave predstavujem mac pro

samozrejme tie karty ti uznam.. to je jediny dovod..

citaj: http://www.extremetech.com/computing/17 ... windows-pc

Uživatelský avatar
Kermitak
Moderátor
Příspěvky: 6609
Registrován: 12 led 2005 22:43

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Kermitak »

BTW zminovalo se tu, ze neco jako novej macbook nikdo dlouho neudela. No, uz nejakou dobu dela - Asus ZenBook UX305. Malilinko tezsi a bez podsvicenych klaves, ale zase 13" s normalnimi USB3 porty a HDMI, cteckou karet a 720p kamerou, pritom tenci, kvalita provedeni stejna nebo lepsi (btw Asus ted v pripade poruchy notebook opravi a navic jeste vrati penize...), cena vyrazne nizsi.
Nechci vyvolavat zadny flamewars, jen pro informaci.

S MacPro souhlas, za tyhle prachy se to postavit neda, nebo velmi velmi obtizne a bude to hucici monstrum (uznavam, ze to pro nektery lidi neni dulezity, pro nektery ale jo).

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Pytkin »

trosku to prehananju ne ? Na 13" rozlisenie 3200 × 1800 .. VLastne je to uplne na nic .. nevie to 4K .. dnes co neni 4K, neni IN :D

Uživatelský avatar
Vrzalík
Příspěvky: 488
Registrován: 27 říj 2009 10:29

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Vrzalík »

Ivo píše:Ale přiznejme si po pravdě, že Apple už tak nějak opouští "profesionální vody" a jede po linii high end consumer boutique image, exclusivity, posedlost tenkostí a stavem beztíže, zlatými variantami (vč. hodinek za půl milionu), osobní lékař, měřič a inspektor - vše propojené všemi směry atd. (kde je samozřejmě 1000x více potenciálních zákazníků než v profi kruzích - a daří se). Jsou tu super hračky, ale ve studiu si ponechám PC, protože je to praktičtější ... časy kdy profíci (grafika, hudba, video) jeli skoro výhradně na Apple, už asi nenávratně minuly ... ale na vše kromě studia, na cesty atd bych PC notebook opravdu nechtěl a Android mobil už taky ne ...
Nezbývá mně než souhlasit. Osobně mi vadí, že se Apple zaměřuje pro mě zcela zbytečné věci, na co je mi pořád tenčí a tenčí notebook. Jsem zvědavý, jestli ho zase někdo ohne :-). Stavá se z něj hračka pro bohaté a metrouše, kteří ukazují, že mají na jabko. Přístroj s takovou image nechci, děkuji.

Uživatelský avatar
Kermitak
Moderátor
Příspěvky: 6609
Registrován: 12 led 2005 22:43

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Kermitak »

Ale o tom to je, TOBE to k nicemu neni, ale je spousta lidi, kteri to oceni a vyuziji. Proc porad kazdy uvazuje stylem "mne je to k nicemu, tak je to zbytecny a nemeli to delat"..?

Uživatelský avatar
Oxyygen
Profesionál
Příspěvky: 3294
Registrován: 06 čer 2002 19:22

Re: Novy MacBook PRO .. Krasa a alegancia

Příspěvek od Oxyygen »

Sorry za ot, ale delal jsem ted recovery instalaci Yosemite, pri zvoleni obnovy instalace mi to hodilo hlasku Pri priprave instalace nastala chyba. Formatoval jsem, opravoval disk, nepomaha
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Odpovědět