OS X Yosemite

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Re: OS X Yosemite

Příspěvek od Ivo »

Synkovi se nějak sesypal MacBook Pro 13 Retina - při startu to hlásí tohle a nejde nastartovat. Netuší někdo co to může být a co s tím ?

Obrázek

Uživatelský avatar
hombrefeo
Příspěvky: 3632
Registrován: 25 čer 2009 23:19

Re: OS X Yosemite

Příspěvek od hombrefeo »

to dulezite je v te prave casti textu, ktera vyleza z fotky a neni dobre citelna.
kazdopadne nastartuj v safe rezimu a preinstaluj driver zvukovky

Uživatelský avatar
demsky
Příspěvky: 2916
Registrován: 10 bře 2007 21:43
Vybavení

Re: OS X Yosemite

Příspěvek od demsky »

V robote som akoze fakt nasraty, mam tam iMac najnovsi 27" s SSD, obcas sa to spomali ani neviem preco, synchronizacie kapu, napriklad Adobe Bridge ma nastavenie na color management na vsetky appky (europe prepress 3/fogra39) a dneska sa to rozsypalo, potom je problem s bufframi, kopirujem si objekty v ramci vrstvy, a idu do zamknutych layers, potom v indesigne rovnako, navyse sa niektore objekty skryju, zistil som, ze napriklad biele pismo sa z rovnakej app skopiruju do dalsieho okna ako cierne s nulovou opacitou, navyse je tam fill overprint, takze niektore znaky zmiznu, neostava mi nic ine, nez ich prefarbit, zrusit artibut, a dat znova do bielej, lebo inak sa to neda, tak toto je pruser ako prasa. updatol som teraz na creative cloud 2015 tak uvidim ze co to bude robit...

lavender
Příspěvky: 1170
Registrován: 26 pro 2011 18:57

Re: OS X Yosemite

Příspěvek od lavender »

@demsky: zly zly mac. urcite to nema nic spolocne s adobe?

Odpovědět