Transfer hudby iPod - Mac : mission impossible ?

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Transfer hudby iPod - Mac : mission impossible ?

Příspěvek od Ivo » 07 pro 2014 09:57

Už jsem trochu bezradný jak provést elementární věc: přidat hudbu na iPod, kopírovat obsah iPodu na počítač, případně editovat obsah. Na iPodu mám cca 24 GB hudby (1700 files), na počítači v iTunes to nemám, protože mám nový počítač od té doby. Chci zkusit "back up iPod content to this computer" - zkouším víckrát , vždycky to trvá pár vteřin, hotovo a nic se se na počítači neobjeví - co to je potom za "backup" ?

Přetáhnout se nedá nic. Dokud nebudu mít v iTunes to samé co na iPodu, nemůžu ani nic přidat, ubrat atd. , protože kdybych ted chtěl synchronizovat, tak se mi vymaže všechno na iPodu.

Koupil jsem si na to po tom všem aplikaci, prý to pak půjde velmi snadno a rychle : AnyTrans. Už hodinu "detekuje data" a nic ...

Tak už fakt nevím jak udělat tuto elementární záležitost a přijde mi to uživatelsky hodně nedotažené. Mít dva sloupce iPod/počítač a libovolně si tam přetahovat věci by mi přišlo jako přirozené.

Máte nějaké tipy jak toto rozumně a rychle udělat ? Mám na iPodu Touch (nejnovější model i IOS) spoustu věcí, ale některé bych chtěl vymazat, jiné přidat, jiné upravit (tagy atd.). Na počítači v iTunes Library to nemám a nedaří se mi tam nic dostat

Pytkin
Moderátor

Re: Transfer hudby iPod - Mac : mission impossible ?

Příspěvek od Pytkin » 07 pro 2014 10:56

iexplorer ti neumoznuje to stiahnut ?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 07 pro 2014 10:58

To nemám ... koukal jsem do storu, tam těch "iexplorerů" je spousta. Který máš na mysli ?

lavender

Příspěvek od lavender » 07 pro 2014 11:17

co ja viem, tak standardne by to malo fungovat tak, ze z ipodu mozes mp3 max vymazat alebo ju donho dostat. backup je zaloha celeho zariadenia. o aplikaciach ktore dokazu dostat z ipodu mp3 neviem. prave na nemoznosti tohto stoji cela "legalita" itunes.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 07 pro 2014 11:29

Tak jsem stáhl ten iExplorer (dokonce i koupil) , ale výsledek je, když chci dát Auto transfer to iTunes, že to vždycky zamrzne a musím dát force quit ... neuvěřitelné ...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 07 pro 2014 11:31

ivo : tento http://www.macroplant.com/iexplorer/ . ja som s nim raz daco stahoval a fungovalo .. fotky alebo co .. skus neimportovat do itunes ale len stiahnut na disk .. aj vtedy to zamrzne ?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 07 pro 2014 11:33

Jo , tenhle jsem stáhl ...

Na disk už to stahuje (ale proč ne do iTunes)

Blbé na tom iExploreru je že se to nedá rovnou z iPodu mazat ... (to zase ten AnyTrans dělá)

Obrázek

Obrázek

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 07 pro 2014 12:27

ivo ked to jailbreaknes, tak v Cydii je aplikacia s nazvom "iFile" a cez tu sa da dostt do uplne vsetkych adresarov... dokonca sa daju robit symlinky (vytvoris v 1 adresari "podadresar" ktory v skutocnosti smeruje na nejaky iny)

takze by som na to siel nejak takto :

- jailbreaknut to
- stiahnut z Cydie "iFile" (pozor nepliest si to s iFiles co je v appstore
-iFile mysliem vies robit aj ftp server - takze potom uz je to lahke, vojdes do adresara na ipode kde je media library, zapnes file server a z kompu sa pripojis na FTP toho ipodu a stiahnes

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 07 pro 2014 12:35

A je jailbreak už i na nejnovější 8.1.1 ?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 07 pro 2014 13:16

vyzera ze ano, len jailbreak apliakacie je zatial len pre windows
http://www.redmondpie.com/how-to-jailbr ... -tutorial/

(ale neskusal som to)

tu mas navod ako sa vies na jailbreaknuty iOS divajs pripojit cez SFTP a browsovat vsetky adreare:
http://www.makeuseof.com/tag/configure- ... ver-cydia/

Odpovědět