Akai MPK mini mk3

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yogi
Příspěvky: 213
Registrován: 19 lis 2002 22:16
Vybavení

PRODÁM: Akai MPK mini mk3

Příspěvek od Yogi »

Velmi zachovalý, prakticky jako nový midi keyboard - lehký, mobilní, ideální pro rychlou akci, záznam nápadu. Plně dostačující pro většinu současné elektronické hudby, hiphopu, apod.

AKAI MPK mini MK3 – třetí generace MIDI keyboardu, který se vejde do batohu

Zde začíná vaše cesta světem profesionální produkce. Seznamte se s třetí generací legendárního a jednoho z nejprodávanějšího MIDI keyboardů na celém světě, který nově definuje způsob, jakým umělci tvoří hudbu. AKAI MPK mini MK3 nabízí vše, co potřebuje moderní producent, včetně univerzální kompatibility pro okamžitou integraci s vaší oblíbenou aplikací pro produkci hudby. Kompaktní rozměry z něj dělají ideálního společníka na cesty. Samozřejmostí je miniaturní klaviatura, MPC pady, otočné ovladače či arpeggiator s nastavitelným rozlišením.

Celá řada padů a přiřaditelných ovládacích prvků vám umožní převzít plnou kontrolu nad každým aspektem vaší tvorby. S novou a vylepšenou dynamickou klávesnicí s 25 rychlými syntetickými klávesami ovládnete melodický potenciál vašich virtuálních syntezátorů. Prostřednictvím osmi MPC padů ve dvou bankách a funkcí Note Repeat a Full Level velmi jednoduše vytvoříte rytmický doprovod nebo spustíte samply. MIDI klávesy AKAI MPK mini MK3 jsou tak kompletním balíčkem intuitivních nástrojů a funkcí pro začátečníky, ale jejich předností využijí i profesionálové.

Osm otočných ovladačů je připraveno pro ovládání virtuálních enkodérů a ve výbavě AKAI MPK mini MK3 najedete také ergonomický 4směrový joystick pro úpravu výšky tónu a modulací či tlačítka Octave Up / Down. Díky integrovanému arpeggiatoru budete mít k dispozici celou řadu režimů, nastavení rozsahu a rozlišení. Zadní strana MIDI kláves je kromě USB napájecího konektoru i vstup pro Sustain pedál.

- 25 miniaturních kláves s novou technologií
- Brilantní OLED displej pro okamžitou zpětnou vazbu
- 8 MPC padů s funkcemi Note Repeat (opakování not) a Full Level (plná dynamika) ve dvou bankách (celkem 16)
- 8 otočných ovladačů pro úpravu softwarových parametrů
- 4směrový joystick pro ovládání výšky tónu a modulace
- AKAI MPK mini MK3 mají USB vstup
- Vestavěný arpeggiator
- Vstupní konektor pro Sustain pedál
- Vynikající, robustní konstrukce a provedení

Cena: 1290 Kč
Telefon: 773 565 747
Město: Litvínov
E-mail: e-mail

fb_martin10
Příspěvky: 1
Registrován: včera, 18:46

Re: Akai MPK mini mk3

Příspěvek od fb_martin10 »

Ahoj, je akai ještě neprodanej?
Dík za odpověď Martin.

Uživatelský avatar
Yogi
Příspěvky: 213
Registrován: 19 lis 2002 22:16
Vybavení

Re: Akai MPK mini mk3

Příspěvek od Yogi »

Ahoj, je stále k dispozici. Standa

Odpovědět