Novation X-station 61

Zamčeno
Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

PRODÁNO: Novation X-station 61

Příspěvek od TOM-Thak »

Prodám Novation X-station 61. Je 100% funkční a téměř ve 100% optickém stavu až na dva oděrky (jeden na joysticku a jeden z boku).
Produkt je vhodný jako kontroler pro VSTi / DAW, ale i jako doplňkový VA synth. Kdo uvažuje o koupi nějakého 61klávesového midi kontroleru, tak má možnost mít ho i se synthem za dost slušnou cenu.

Cena: cca 50% nového


Uživatelský avatar
dedko
Příspěvky: 978
Registrován: 14 říj 2009 18:55
Vybavení

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od dedko »

Nemal som nikdy žiadny VA. Myslíš, že by sa mi mohol ten nástroj hodiť na nejaké sólíčka v štýle jazz - fusion?

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od TOM-Thak »

Týý jo no ja nevim, co presne tento styl obnasi.. Budu-li uprimny, tak tenhle synth se da pouzit na tvrdsi basy, na plucked leady tzn. nejake tukave veci a vyloudil jsem na tom i nejake atmosfericke efekty, TB303 acid zvuky a pak i nejake plochy. Kazdopadne musis pocitat s tim, ze se to neda srovnavat s nejakym Virusem / JPckem.. takze na nejake siroke SAW leady nebo hlavni motivy to moc neni.

Mrkni se sem na videa, kde jsou ukazky:

http://www.youtube.com/watch?v=dtX28RlI ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=2-6dOVqx ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=TbWgaQZk ... re=related

S tim teda ze v demech je 25klaves ja mam 61klaves.

No a jinak k cene aby to pro me melo smysl prodavat, tak by se mi nechtelo jit niz nez 5500CZK + postovne. Kdyby to nekdo chtel pouzivat jako 61klavesovy kontroler, tak nejlevnejsi 61klavesove kontrolery s podobnou vybavou se pohybuji v cene okolo 10 000CZK, takze me to prijde pomerne dobra cena.

Uživatelský avatar
dedko
Příspěvky: 978
Registrován: 14 říj 2009 18:55
Vybavení

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od dedko »

plucked leady by sa hodili, asi by som z toho chcel dostať nejaké "soft-brass" zvuky, nejaké pekne opracované pulse alebo sinus a tak. Príliš netúžim po nejakých moderných zvukoch. A vždy to môžem kombinovať so zvukmi z iných zdrojov...Ozaj, a má to ako tak slušnú klávesnicu?
A cena by mi aj vyhovovala ako navrhuješ.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od TOM-Thak »

Tak jasne ma to i vstup s nejakym predzesilenim a ma to i digital Out.
Je otazka co je slusna klavesnice no.. ja bych ji prirovnal ke klavesam od Yamaha AN1x nebo Kurzweil K2000, ale podle me to ma prijemnejsi klavesnici nez kurzweil K2000. Neni to takova ta hluboka jako ma Virus nebo Roland ty maji takovou rekl bych az dvou-polohovou a neni tak gumova, ale ja jsem mel doma kurzweila a pak jeste m-audia a CS1x yamahu a tahle klavesnice se nejvic blizi tomu prijemnemu.. za nejprijemnejsi povazuju Yamaha DX7 II a JPcko.
Rozhodne to ma lepsi klapky nez M-audio kontrolery a podobny laciny veci.

Uživatelský avatar
dedko
Příspěvky: 978
Registrován: 14 říj 2009 18:55
Vybavení

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od dedko »

ozvem sa na mail. Díky

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od TOM-Thak »

Jasne, rozmysli a kdyz budes chtit tak se ozvi na maila. Muzu ti vecer nafotit nejake detailni fotky.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od TOM-Thak »

Tady je ještě rychlo-demo co sem tak nějak za 15min sestrojil.. spis moderni zvuky, ale to cos poslal v emailu na tom naladis v klidu taky.

viliam
Příspěvky: 1
Registrován: 25 pro 2010 09:56

Re: Novation X-station 61

Příspěvek od viliam »

Dobrý den,měl bych zájem o inzerovaný nástroj a chtěl bych se zeptat jestli jej ještě máte a nebo jestli už je prodaný? děkuji za odpověd a pokud možno pošlete odpověd na email:yamahista@seznam.cz

Zamčeno