Rozdíl Instrument Track a přidání VSTi přes F11

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Re: Rozdíl Instrument Track a přidání VSTi přes F11

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 08 zář 2010 18:18

pavlii píše:No tak jste mě zase donutili ten manuál otevřít :lol:

What do I need? Instrument channel or Instrument track?

• If you are planning to create an instrument track preset, complete with inserts and EQ settings, you have to use an instrument track.

P.
if you're planning to create an instrument track preset -- change your plans. tahle ficura je buggy a nefunguje.

TOM-Thak

Re: Rozdíl Instrument Track a přidání VSTi přes F11

Příspěvek od TOM-Thak » 08 zář 2010 21:11

Ja pouzivam midi a vst rack na vsti, ktere maji vice vystupu a chci je zapnout a chci do nich posilat vic MIDI partu treba Virus TI vsti editor nebo batterka.. kontakt apod. Instrument track ma pro me velkou vyhodu.. tvari se to jako audiostopa takze to ma stejne moznosti na inserty sendy apod. a automatizace parametru VSTi je videt hned pod trackem.. takze nemusim mit nekde noticky v midi a pak automatizaci lovit nekde na konci sequenceru pod vsti instrumentem a jeste hledat jakej instrumet zrovna patri k jakymu midi.. jasne.. da se to pojmenovat.. a presouvat mysi.. taky moznost.. ale proste je to zbytecna slozitost. Jinak to ukaldani presetu VSTi i s EQ mi v cubase studio 4 s nejvyssim upgradem normalne maka.. nevim jak je C5 zabugovana.. teda slysel jsem ze po poslednim upgradu kamosovi ve studiu spadla veskera technika :D jako treba spojeni s NI machine apod.
Tak bych se dalsim bugum ani nedivil :D

Odpovědět