VSTi (Cubase) do Refill (Reason)

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Odpovědět
Fliptyck

VSTi (Cubase) do Refill (Reason)

Příspěvek od Fliptyck » 10 led 2011 10:01

Nazdar lidi, dělám už pár let v reasonu a našel sem jedno super VSTi, akorát reason to nepodporuje, to bych musel jedině v cubasu a v tom moc neumím :) prosím poradte mi jak mam VSti předělat tak aby jely ty smyčce v Reasonu, dík moc

biscuit

Re: VSTi (Cubase) do Refill (Reason)

Příspěvek od biscuit » 10 led 2011 10:06

vysamplovat a nacist do jednoho z reasonovskejch sampleru. jina moznost neexistuje. nebo jedine spustit reason v cubase pres rewire a pracovat paralelne.

Fliptyck

Příspěvek od Fliptyck » 10 led 2011 10:09

Aha, dík myslel jsem že by mohl být nějaký converter co to předělá do Refill nebo tak.. :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 10 led 2011 12:36

no zalezi co to je za vsti. jestli to je sampler, tak existuji programy, ktery prevadeji mezi sebou banky ruznejch sampleru. tzn. napr. z kontaktu na sampletank, nebo na reasonovskej sampler.. ale vzhledem k tomu, ze dneska je skoro kazdej sampler "unikatni", vybavenej i nadstandardnima vecma (efektovy jednotky napr.) a ty jsou pouzity primo v presetech, da se jen tezko 1:1 takovej preset prenest nekam jinam.
jedinej to ton po tonu vysamplovat - coz je podle me ale velka onanie.. to radsi rewire a naucit se pracovat timhle zpusobem.. anebo reason vubec hodit pres palubu, ja jsem to udelal uz hodne davno a nelituju.

listonos

Příspěvek od listonos » 10 led 2011 12:53

Extreme sample converter vie skonvertovat preset z VSTi do multisamplu, staci si tam naklikat zony a ulozit do sf2 - ten vie myslim sampler v reasone nacitat.

Odpovědět