BIOTECH-STUDIO

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
Cyril

Příspěvek od Cyril »

ecson: a co ze nemas aspon nejakej midi kontroler na ovladani mixu v DAW? Ja te mam porad spojenyho s mixpultama a nikdy bych necekal, ze nakonec budes sedet jen u klavesnice a mysi :) Akorat jsou ty poradny kontrolery silene drahy :(

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES »

W.Cable, diky !

Tudy píše: Lidi, co dělají s kovy, mě upozorňovali, ať s tím zajdu do nějakého zlatnictví, aby tam určili co přesně je to za kov a jaký prostředek a hadřík na to použít, aby nevznikly škrábance...

Tvůj vypadá ještě moc dobře - v prodejně vydavatelství RedBlack jsem viděl úplně tmavý (ale je fakt, že tam se hulí)
Neco Tudy taky podniknu, pokud neco zjistis dej vedet, taky se poptam : )

Cyril píše:ecson: a co ze nemas aspon nejakej midi kontroler na ovladani mixu v DAW? Ja te mam porad spojenyho s mixpultama a nikdy bych necekal, ze nakonec budes sedet jen u klavesnice a mysi :) Akorat jsou ty poradny kontrolery silene drahy :(
Hehe ty neunavnej stourale . ) "Jen u klavesnice a mysi nesedim" micham napul digitalne a napul analogove. Pulty uz jsem mel, ted pracuju jinak. Jde mi o zpusob prace a vysledek, ne o prostredek prace. Kontroler by mi lepsi zvukovou kvalitu neprines, cili nebyla by to zrovna efektivni investice. A navic by mi ted zavazel pred analog outboardem kterej je zasadni : ))

Pierre niko píše:Jirko, to je radost... dispozicne je to jako moje studio, financne je to ale trochu jinde :D to ti preju, urcite si spokojeny... co nejaka vlastni tvorba? pustis se do neceho?
Diky moc ! : ) Novy album neplanuju. Delam tu spoustu desek na kterejch se hudebne pri pordukovani vyjadruju do sytosti : ) Obcas potrebu neco vlasniho opet vydat mam, ale casove bych to ted nemel sanci zvladnout.

Poshook píše:vcera som akurat kupil Tritone Digital Colortone Pro. nasla by sa v ponuke sluzieb aj vyroba impulsov z tych tvojich masin :))
Poshook proc ne, muzeme to zkusit : )

.

KAYKO

Příspěvek od KAYKO »

Jirko, super tak Ti to vyslo. Krasne miesto na pracu. Gratulujem a prajem vela prijemnej roboty.

Vey

Příspěvek od Vey »

Moc pekny! Uzivej .. _)

fantozzi2

Příspěvek od fantozzi2 »

heeeezkyyyy ;-)

fantozzi2

Příspěvek od fantozzi2 »

já jsem si říkal, že jsi to byl určitě ty, když jsem tě někdy na jaře viděl na Suchdole :-) teď už vím, co jsi tam asi dělal :D

psk501

Příspěvek od psk501 »

Palec nahoru, je to moc pekne!

ECSON WALDES
Profesionál

Vey, fantozzi2, psk501 - diky chlapi :c)

KAYKO píše:Jirko, super tak Ti to vyslo. Krasne miesto na pracu. Gratulujem a prajem vela prijemnej roboty.
Dekuju moc ! : ) az budes mit cestu urcite se u me i s Pytkinem zastavte !

fantozzi2 píše:já jsem si říkal, že jsi to byl určitě ty, když jsem tě někdy na jaře viděl na Suchdole :-) teď už vím, co jsi tam asi dělal :D
presne tak . Jsem v Suchdole od 1. kvetna : ) Mam to tu moc rad, fakt krasny klidny misto a kousek od centra Prahy.

.

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko »

Jirko, jeste me napadlo... co kdyby jsi prihodil jeste nejake fotecky B-roomu a treba live roomu. Co myslis... jsi me namlsal, no... :D

ECSON WALDES
Profesionál

Pierre niko, vse je na mem webu. B" rezie a nahravaci mistnost tam jsou sice jen ve 2 fotkach ale je to tam, mrkni, vic fotek jsem zatim nedelal :D

B. rezie je na fotce v sekci "NEWS" uplne dole : http://www.biotech-studio.com

.

matucha

Příspěvek od matucha »

ECSON WALDES píše:...vic fotek jsem zatim nedelal :D

.
To ti stejne nikdo neveri, vsichni vedi, ze fotis nejmin 1 fotku kazdejch 10 minut, takze jestli ses v tom studiu chvili zdrzoval posledni dobou, tak uz ti pomalu pretejka harddisk fotkama ;).

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

KRASA ! nadhera... si viem uplne predstavit to nadsenie a chut do prace :)

fantozzi2

Příspěvek od fantozzi2 »

> ecson - s tim suchdolem plnej souhlas. Jezdim tam z Moravy za kamaradem a musim rict, ze v ramci prahy super misto na bydleni. Tak sorry za OT, uz koncim

SoundsFine

Příspěvek od SoundsFine »

Pročetl jsem si web a chápu, že když to pročítá takový Matucha, nebo člověk, který tomu rozumí, tak se musí usmívat a kroutit hlavou a říkat si: To je ale snůška keců, bla bla bla...
Ale pro zákazníka, kapelu jsou to ty správné informace a výborný přesný tah na bránu. Slova, která potřebuje slyšet. Myslím, že web tak bude velmi dobře fungovat. Je z toho úplně cítit, jak ten Waldés svou práci miluje. Fotky jsou také výborné, vyzařuje z nich tvůrčí atmosféra, klid , ale i soustředění.
Takže přeji hodně úspěchů a nejen v ČR, ale i od hranic na západ.

ECSON WALDES
Profesionál

SoundsFine píše:Pro%u10detl jsem si web a chápu, %u17ee kdy%u17e to pro%u10dítá takový Matucha, nebo %u10dlov%u11bk, který tomu rozumí, tak se musí usmívat a kroutit hlavou a %u159íkat si: To je ale sn%u16f%u161ka kec%u16f, bla bla bla...
Ale pro zákazníka, kapelu jsou to ty správné informace a výborný p%u159esný tah na bránu. Slova, která pot%u159ebuje sly%u161et. Myslím, %u17ee web tak bude velmi dob%u159e fungovat. Je z toho úpln%u11b cítit, jak ten Waldés svou práci miluje. Fotky jsou také výborné, vyza%u159uje z nich tv%u16fr%u10dí atmosféra, klid , ale i soust%u159ed%u11bní.
Tak%u17ee p%u159eji hodn%u11b úsp%u11bch%u16f a nejen v %u10cR, ale i od hranic na západ.
SoundsFine, dekuju za komplimenty a prani ! : )

Jinak, "snuska kecu" to jsou od tebe silna slova : )) nevim o co se opiral Matucha, spis jen mel potrebu trosinku rejpnout. Ja to narozdil od nej nemam jako Hobby bezstarostne v dome u rodicu. Chtel jsem to vzdy udelat poradne, je to muj podnikatelskej zamer, tuhle praci delam uz dlouho a snazim se v ni od zacatku bejt dobrej, nabidnout dobrou techniku, skvelej zvuk a pracovat na tom aby se memu studiu darilo. Studio mam nastaveny na komercni vyuziti se silnym osobnim pristupem, nejsem tovarna, jsem male studio, ale presto studio nalezite nabizim a propaguju jako kazdy jiny podnikajici clovek a davam si zalezet aby vse bylo perfektni a aby vsichni kdo semnou spolupracuji byli max spokojeni. S tim souvisi i popis studia a predstaveni vsech moznosti na webu. Nekdo by nenapsal na web nic, ja se rozhod pro detailni popis protoze o tom by web podle me mel byt a za jeho obsahem si samozrejme stojim. Mam tuhle praci moc rad, dejcham pro ni a doufam ze je to znat jak v me praci tak i v pristupu k ni : )

dendy píše:KRASA ! nadhera... si viem uplne predstavit to nadsenie a chut do prace :)
Dekuju moc dendy ! :D

fantozzi2 píše:> ecson - s tim suchdolem plnej souhlas. Jezdim tam z Moravy za kamaradem a musim rict, ze v ramci prahy super misto na bydleni. Tak sorry za OT, uz koncim
Tak az budes pobliz, dej predem vedet a zastav se tu /nabidka plati pro vechny/ : ) jsem tu nonstop, studio mam ve vilce / rodinnym dome, ve ktery soucasne bydlim, tak jsem tu nonstop vednevnoci :c)
.

Odpovědět