BIOTECH-STUDIO

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

O tomhle uspořádání jsem též dlouho uvažoval (a byli jsme s Ravim už dohodnuti na výrobě), co mě od toho ale stále odrazuje, je obtížné přepojování kabelů, člověk by ležel jako pod autem ... A patchbay prostě nechci :)

Ale až si jednou pořídím tohle: http://www.crookwood.com/products/iRou-A3.htm tak asi do toho půjdu ...

Ale upřímně řečeno, mít všechny přístroje krásně na dosah vedle sebe napravo v racku, je taky docela pohodlné ... Stůl jsem totálně zminimalizoval.

Takže zatím nad filozofií takového stolu jen uvažuju. Další věc je, že když bude přístrojů přibývat, stůl se nezvětší ... Ale je to pěkné :)

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES »

Obrázek

Obrázek

jeany píše: Taky se musim pridat k pochvalam vyzoru tveho studia, nejvic se mi libi ten stul (nebo spis konzole) s outboardem na dosah ruky. mam rad kdyz pazvukarovo pracoviste vypada trochu jako kokpit v boeingu - jsem uchyl na mnozstvi cudliku a budiku a blikatek:-))
PiKey píše:Ten stol dostal aj mna 8)
Dekuju :c)

Tenhle stul jsem si nechal udelat v roce 2003 kdyz jsem koupil pult Yamaha DM2000. Memu truhlari kterej mi dela na zakazku vse do meho studia (stul, racky, absorbery, diffusery atd) jsem prines plany ze 3D programu Rhinoceros a on nabytek precizne vyrobil - viz foto nahore.

Cely stul jsem navrhnul libovolne rozmontovatelny, tim padem pak nebyl problem prostredni cast ve ktery byla puvodne DM2000 nahradit novou casti ktera ma ted 2 racky pro analog outboard. Bocni casti zustaly puvodni. Pracuje se mi takhle s technikou moc dobre, vse je po ruce a dobre pristupny. Zpusobu jak vyresit danou vec je spousta, tenhle byl pro moji praci idealni a hlavne jsem tim zachoval koncept puvodniho stolu : )

.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Jirko : pekne dve fotky :) pekny vyvoj .. je to fajn ..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

EW : aj jedno aj druhe je super.. mal si spravit hybrid variantu, dorobit stvrty modul a tam dat to co mas teraz :D - joke -

Drumer

Příspěvek od Drumer »

nadhera!!!!

matucha

Příspěvek od matucha »

Co me na tom bavi, ze vlastne ta predchozi verze s yamahou vypada jako by to byla spis predelavka ty soucasny... jak to mas ted je ciste z designovyho hlediska prirozenejsi ;-) a ta yamaha tam vypadala trochu nalepene. Docela paradox ;-).

ECSON WALDES
Profesionál

vidis to mi ani neprislo s Yamahou se mi stul libil hodne. Ja mel starost aby to prave vypadalo prirozene i bez Yamahy, protoze pro ni byl celej stul puvodne navrzenej. Snazil jsem se aby rack pusobil jako ze to tak melo bejt odjakziva. Tak jsem si vyrobil papirovou maketu a pak prekresleny plany odnes truhlarovi.

tu stredni cast, do ktery se zasunula DM2000 mam schovanou, truhlar si s tim dal hrozne prace a me bylo lito to vyhodit . )

mimochodem, tady je "lofi" fotka kdyz jste mi byli ty spolu s Etienem helfnout se sesroubovanim novyho stredu stolu, to je presne pred rokem touhle dobou !

Obrázek

.

matucha

Příspěvek od matucha »

jo to byla docela legrace ;-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Ať působí ta přechozí verze jakkoliv, tak podle mě je ta nová mnohem lepší, ergonomičtější. Všechno se jeví po ruce, na dosah. To je přesně tak, jak bych si to sestavil i já, prostě vypadá to úplně ideálně. Tak jsem zvědav naživo ;)

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Ta druha fotka je maso, dej si ji na MySpace :-) Navic to pusobi, ze ostatni makaji a ty tam litas s fotakem :P

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

Wohma píše:Ta druha fotka je maso, dej si ji na MySpace :-) Navic to pusobi, ze ostatni makaji a ty tam litas s fotakem :P
tovis, matucha a etien jsou znami studiovi teaboys. ;P

ECSON WALDES
Profesionál

Wohma píše:Ta druha fotka je maso, dej si ji na MySpace :-)
MySpace nemam : )

Wohma píše:Navic to pusobi, ze ostatni makaji a ty tam litas s fotakem :P
hehe, chlapi drzeli stred a ja pod stolem vrtal srouby a v mezicase padlo par fotek . ))

Cyril

Příspěvek od Cyril »

koukam ze Etienovi uplne svitily oci... (viz druha fotka :))

matucha

Příspěvek od matucha »

je to totiz dabel

lep

Příspěvek od lep »

... hlavne je to hip-hopovy mogul... a ti vzdycky maj BLING-BLING... kdekoliv... treba i v ocickach...

:)

Odpovědět