Hip Hop rap producent na instra / beaty

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od TOM-Thak »

Ahoj,
nenajde se tady nejaky nadsenec, co by delal vlastni hip hop / rap produkci na zakazku nebo si dela vlastni a nema pro ne uplatneni?

Mam cloveka, co si pise texty a rapuje a je ve fazi zacatku, ale podle poslechu neni uplne mimo. Dulezity je, ze ho to bavi ma vuli a ma za sebou penize. Jeho rodice jsou verejne znami, nebudu jmenovat. Nicmene ja se tomuto stylu vubec nevenuju,
ale rad bych o s nekym propojil, s kym muze zacit nejakou rozumnou spolupraci.

Zatim si dela veci na koupene construction kity.

Taky se nebrani investice do zakladniho gearu, aby mohl nahravat veci doma a delat tak s nekym na dalku.

Najde se nekdo, koho by to zajimalo?

studiogain
Příspěvky: 38
Registrován: 16 pro 2013 14:47

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od studiogain »

Jen pro ujasnění, umí psát na PC? Proč přes tebe? S tou poznámkou o silném zázemí to dostává stavu :D jen rap, nebo dokáže i zazpívat, intonovat
?

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od TOM-Thak »

Tak jak rikam zacatecnik, co se chce posouvat dal a vyvijet a musi s nekym zacit. Proc by neumel psat na Pc... tak proc se nezeptat. Myslim, ze je lepsi se zeptat rovnou, kdyz tu mam ucet nez nechat kluka bloumat amaterskejma dotazana na ezone, kdyz chce psat texty a rapovat a ne skladat beaty.
Zpivat nevim, ale vetsina raperu, co ni posilal jako vzor, tak rozhodne nezpivaj treba REST. Ale mas pravdu, ze by mozna nebylo od veci, kdyby zacal s nejakym vrstevnikem nadsencem, co treba taky neni na top urovni a jel ten vyvoj nejak synchronne. Neni umeni vzt 30k a nechat nekoho ti udelat celej trek a to bych to asi nedaval sem a napsal bych rovnou lidem, o kterych vim, ze mu to v CR za tu sumu slozej :)) Ale tak zkusil jsem to :D

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14134
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od dendy »

Kukni na to z druhej strany .. ak ma potencial a prachy preco to neskusis ty ? Robit "beaty" do hiphopu je produkcne fakt primitivne jednoduche v porovnani s hudbou ktorej sa venujes primarne :)

Vzhladom na tvoj producentsky skill (sudiac podla veco co som od teba pocul(, tak ked si vypocujes par referencnych trackov ktorym by sa chcel hudobne dorovnat, tak zbuchas kvalitne "beaty" na hodinu hudby za jedno doobedie :-D

Uživatelský avatar
charonme
Příspěvky: 1270
Registrován: 01 říj 2008 09:26

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od charonme »

bude aj ukazka ako rapuje?

Pneumatik
Příspěvky: 1
Registrován: 24 srp 2017 18:40

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od Pneumatik »

Ahoj, delam beaty pulku zivota,namichal a slozil jsem uz desitky skladeb, dokazu se prizpusobit kazdymu, rapuju, hraju na saxofon a na klavesy a mam k dispozici studio a zivou kapelu. Uz jsem spolupracoval s vice rappery, jeden z mych projektu muzes slyset zde bandzone.cz/psstylharantpneumatik
Pokud bys mel zajem, napis mi na mail pneumatiksd@seznam.cz

markuc

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od markuc »

dendy: nemyslím si,že je to až tak jednoduchý, ten feeling, timing, některý mají super zvuky .. za dopoledne bych to nedal.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14134
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od dendy »

tak to bolo myslene trochu s nadsazkou samozrejme :-)) rozhodne je to ale produkcne zasadne jednoduchsie nez EDM, specialne niektore zanre (trance, psytrance, hardstyle, hardcore) ktore su doslova vysoka skola sound dizajnu a mixingu (ak chces samozrejme zniet sucasne a nie oldschool) ..

Uživatelský avatar
Venti
Příspěvky: 798
Registrován: 20 dub 2003 10:50

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od Venti »

Dendy, ak sa snazi robit ktokolvek z ''mimo'' naseho koryta, tak je to vzdy pocut a zial je to vacsinou dost trapne. Klasicke pouzitie zo samplovacich CDciek, divne zvuky, ziaden groove, zle zvuky bicich...Tak ako ja neviem a ani nechcem skusat robit hudbu o ktorej nic neviem... neurazam ju aka je jednoducha aj ked sa mi to moze zdat na prvy pohlad. Pre mna je taka cela elektronika.. pre mna je to vsetko techno a tac tac... ale kedze viem ze o tom hovno viem, som ticho :)

Uživatelský avatar
Venti
Příspěvky: 798
Registrován: 20 dub 2003 10:50

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od Venti »

TOM-Thak, kludne nech sa mi ozve a posle nejake demo. Robim takto uz niekolko rokov, ze popri nahravani som spajal producentov a interpretov, ktori by inac na seba nenarazili. Povie mi co v akom style potrebuje v akej nalade pripadne o com je vec a najdem mu toho spravneho cloveka s instrumentalkou.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od TOM-Thak »

Diky chlapci, zkusim vas spojit a samo i ja zkusim neco pro legraci, ale kdyz slysim, ty top veci z venku apod. Pro zacatek bych to asi dal, ale to co jede top u nas nebo venku na to si netroufnu. Resp. vim treba ze Kapitana demo dela zvukove Ecson a produkuje si to ten raper sam, ale otazka je v jaky kvalite a forme mu to dava. Ja si myslim a vzdy se mi to tak potvrdilo i u edm, ze vse zacina v sound designu a aranzi. Jak nemas dobre aranz a triky ve zvuku, tak to neumichas. Takze se v podstate z mixu stale vracim zpet k tomu co delam blbe v aranzma a dokud tohle neporesim, tak si nemyslim, ze dorucim na mastering 100%ni mix srovnatelny se Spinnin / Armada v pripade edm. Ale to chce proste cas a skill a zkouset a zkouset a cist a ucit se. Jina cesta neni.

fb_tomáš1
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2020 13:48

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od fb_tomáš1 »

TheBrothersBeats prihlás sa na odber !!!

biscuit
Příspěvky: 10620
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od biscuit »

Přihlaš se do Jednoty!!! Abychom na tebe nezapomněli až přivezou chleba nebo maso! Pečivo se zaváží po, st, pá, maso út a čt!

Uživatelský avatar
MDudas
Příspěvky: 3831
Registrován: 12 črc 2011 22:55

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od MDudas »

To je spam ? Ja bych to kludne zmazal.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14134
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Hip Hop rap producent na instra / beaty

Příspěvek od dendy »

mne to tiez pripada ze to nejaky spambot.. oni uz teraz aj generuju videa na youtube ? haluz...

Odpovědět