Hľadám speváčku a rapera (Dance, Eurodance...)

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
2b4u

Hľadám speváčku a rapera (Dance, Eurodance...)

Příspěvek od 2b4u » 23 bře 2015 15:33

Hľadám speváčku a rapera, ktorí majú v krvi Dance, Eurodance a podobné hudobné štýly.
Schopnosť spievať/rapovať anglicky je plus.

V prípade záujmu prosím o odkaz na audio+foto alebo video so spevom/rapom (do súkromnej správy).
eurodance, dance, house, trance, jungle, rave, (happy) hardcore,...

m4x

Re: Hľadám speváčku a rapera (Dance, Eurodance...)

Příspěvek od m4x » 23 bře 2015 17:32

"Server o hudbě a zpracování zvuku". Chlape, tenhle server je plný zpěvaček a raperů;)

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 23 bře 2015 19:55

Ja som tu kedysi hladal a nenasiel. Mimochodom - inspirovala Ta akcia 90s unlimited, alebo je nacasovanie nahoda?

MDudas

Příspěvek od MDudas » 24 bře 2015 03:25

m4x píše:"Server o hudbě a zpracování zvuku". Chlape, tenhle server je plný zpěvaček a raperů;)
:palec+:

2b4u

Příspěvek od 2b4u » 24 bře 2015 07:48

dusanmsk píše:Ja som tu kedysi hladal a nenasiel. Mimochodom - inspirovala Ta akcia 90s unlimited, alebo je nacasovanie nahoda?
Nie, nebol som tým inšpirovaný. Ale náhoda to asi tiež nebude - asi nie som sám... :-)

2b4u

Příspěvek od 2b4u » 24 bře 2015 07:49

MDudas píše:
m4x píše:"Server o hudbě a zpracování zvuku". Chlape, tenhle server je plný zpěvaček a raperů;)
:palec+:
Sorry, ak som Vás oboch urazil... ;-)

Na vysvetlenie, prečo tu:
Niektorí producenti majú talenty pod svojimi krídlami a možno podajú info ďalej. A možno sa bude chcieť niekto pridať ako spolupracovník (koproducent, skladateľ, textár, (spolu)manažér, atď...). Kvalitných ľudí nikdy nie je dosť.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 24 bře 2015 09:15

A zeptam se jinak - jaky mas cil a kdo je tva cilovka?

2b4u

Příspěvek od 2b4u » 25 bře 2015 00:49

TOM-Thak píše:A zeptam se jinak - jaky mas cil...
Čím vyššie, tým lepšie. Od počiatku zameranie na svet.
Lokálne zameranú produkciu nevylučujem - predovšetkým na počiatku a v prípade záujmu zo strany publika.
TOM-Thak píše:...a kdo je tva cilovka?
Všetci, ktorí milujú melodickú a zároveň rytmickú hudbu. Od detí, cez násťročných, nespokojných s mainstreamovou ponukou, až po milióny utrápených užívateľov, opakovane lajkujúcich a vypisujúcich na Youtube, že "súčasná hudba sa nedá počúvať", "chcem naspäť hudbu 90ych rokov", "Eurodance is best!"... a, samozrejme, multižánrových poslucháčov.
Ako úspešné príklady, ktoré podobnú (zhodnú?) cieľovku trafili, uvádzam české formácie Verona, Le Monde a slovenskú speváčku Emily (produkciu BrJan, potom došlo k zmene štýlu a strate publika).

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 25 bře 2015 06:31

Aha, no tak to hodne stesti v dnesni dobe s 90kami. Myslim, ze i Verona tezi z kontaktu Fidera, ktere si udelal pred X-lety produkovanim popovych veci ala Holki. Dnes obcas sjedou nejakou diskoteku a to je tak vse.

Zasadni nevyhoda je, ze uz to nebude oslovovat nadchazejici mladou generaci, ktera je odkojena na ULTRA Miami, Tomorrowland, EDC a v CR na Magneticu.

klingáč

Příspěvek od klingáč » 25 bře 2015 07:29

Osloviť to môže okrem iného jednoduchých ľudí 45nikov, ktorí zastali v 95tom roku v hudbe, v móde, v bývaní, v spomienkach.. (a tých nie je málo)
Tiež kolotočárov.

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 25 bře 2015 09:27

Neoslovi, ty uz maju svojich starosti dost, ako sledovat retro 90-tkovu scenu. Maximalne tak raz za cas popri praci prebrowsia ytb a pohladaju par starych vypalovaciek a pospominaju na zazitky co sa k tomu viazu. Nic "nove v style 90-tok" podla mna hladat nebudu.

Treba si uvedomit, ze popularita 90-tok nie je dana nejakou uzasnou kvalitou vtedajsej hudby, ale prachsprostymi spomienkami na mladost generacie, ktora je teraz v silne produktivnom veku, ale zaroven by to chcela znovu zazit. Sme obrazom svojich rodicov a prarodicov, akurat sme Mazikovu, Vondrackovu, pripadne Beattles a spol. vymenili za U96, 2Unlimited, Maduar a podobne.

Tym Ta nechcem odradit, do toho, len sa priprav na to, ze sa z toho moze stat cisto ciste hobby.

Fractal

Příspěvek od Fractal » 27 bře 2015 08:49

Jenom dodám, že vůbec najít dobrou a ochotnou zpěvačku, nebo rappera je skoro nadlidský úkol. Najít někoho tak zapáleného, že obětuje volný čas (a chce to fůru času) pro věc a také sám z vlastní iniciativy bude i umělecky aktivní v "cizím" projektu je o velkém štěstí. Ti opravdu dobří jsou už rozebraní, mají svoje projekty, kapely etc. Ti nejlepší si to o sobě uvědomují a jsou středobodem vesmíru - takže výpomoc jen tak pro nic za nic nepřichází v úvahu. Takže hledej dál, rozhoď sítě mezi kamarády, známé, inzeráty v hudebkách, fb groupy o hudbě...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 28 bře 2015 01:37

2b4u píše:Sorry, ak som Vás oboch urazil... ;-)
Ani nie. Skor prekvapil.... A tymto uz uplne. Ostal som chvilu nemy. :shock: :shock: :shock:
2b4u píše: Čím vyššie, tým lepšie. Od počiatku zameranie na svet.
Lokálne zameranú produkciu nevylučujem - predovšetkým na počiatku a v prípade záujmu zo strany publika.

Všetci, ktorí milujú melodickú a zároveň rytmickú hudbu. Od detí, cez násťročných, nespokojných s mainstreamovou ponukou, až po milióny utrápených užívateľov, opakovane lajkujúcich a vypisujúcich na Youtube, že "súčasná hudba sa nedá počúvať", "chcem naspäť hudbu 90ych rokov", "Eurodance is best!"... a, samozrejme, multižánrových poslucháčov....
Na Kefalina mam len 2 dotazy (ostatne som po dlhej uvahe zmazal):
a) "Čím vyššie, tým lepšie. Od počiatku zameranie na svet." To ako az na Mars? Nato, ze prave hladas "nejakych" spevakov, celkom slusne ambicie...
b) co si predstavujes pod pojmom multizanrovy posluchac? :lol: Poznam zopar ludi, co maju doma 500+ CDciek, dokonca aj plno 80´s a 90´s, ale zarucene ani jedno Eurodance... (original CD-ciek, nenapalenych !!! :lol: )

Asi zajdem pozriet na tie kolotoce, jak odporuca klingac...

Diogenes

Příspěvek od Diogenes » 28 bře 2015 08:18

Obávám se, že v dnešní době internetu a youtube si už moc lidí cédéčka asi nekupuje ...

Ale to není důvod, proč nezaložit živou kapelu, třeba nejaký revival ...

Odpovědět