Hledám schopného člověka-hudebníka/skladatele na spolupráci

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
delay

Hledám schopného člověka-hudebníka/skladatele na spolupráci

Příspěvek od delay »

Ahoj všem,
nebudu to nijak okecávat (původně sem chtěl) a půjdu rovnou k věci...

:idea: Sháním do svého projektu schopného člověka, který by měl zájem podílet se na realizaci nových skladeb a zejména tvořit rytmiku - hlavně bicí a perkuse... Ty mě ponejvíce zdržují.

Mám hotovou větsinu aranží a celkové koncepce skladeb, na pomyslené proudnici realizace stojím však někde na začátku a dotáhnout samotnou skladbu až do konce se mi moc nedaří... Rád bych s někým spojil síly, pač energie a času není nazbyt a u mě je přetlak nových věcí a ty staré automaticky bohužel propadají...
IDEÁLNĚ: hledám schopného beatmakera, který tak trochu plave v aranži :)

:idea: Něco málo o projektu:
Samozřejmě na požádání pošlu UKÁZKY, zatím to nikde není ke slyšení veřejně (na bandzone mám "odpaďáček").

Koncepce je zhruba taková: Propojuji akustickou hudbu s elektronikou, žánrově je to takové DREAMY - AMBIENT - EMOTIONAL. Je to zpivane (zatím mnou), používám akustickou i elektrickou kytaru, případně basu, perkuse... Víc bych to nespecifikoval, to jen aby striktní TECHNO a HOUSE makeři mohli odejít...

PS: Osobní dotazy pls do PM, obecné klidně veřejně SEM

delay

Příspěvek od delay »

*UPDATE*
Kdyby si nahodou NEKDO nevsiml

kexik

Příspěvek od kexik »

no, ja som si to vsimol. a nie ze by ma to nezaujimalo ale 2009 bude husty, snazime sa uplacat s Ruchom placku a koncom roku nejake koncerty, to je na hobby projekt planov az az

delay

Příspěvek od delay »

kexik: Však jasný, je to vhodné spíš pro nadaného člověka co hledá uplatnění a má trochu času na to... Však se kdykoli můžeš ozvat, kdyby jsi měl ten pocit, třeba by to nebylo ani stylově pro tebe :)

Cyril

Příspěvek od Cyril »

delay píše:kexik: Však jasný, je to vhodné spíš pro nadaného člověka
:lol:

delay

Příspěvek od delay »

Ty wole, to sou ty novináři... :) Takhle to samozřejmě míněno nebylo. Tím nadáním sem myslel člověka, který už má hudebně něco zasebou a není uplnej začátečník... což zrovna KEXIK určitě splňuje.

Cyril

Příspěvek od Cyril »

delay: co furt mate s tim, ze sem novinar :) Nejsem... jediny co mam s novinama spolecnyho je, ze sem tam byl jednu dobu jako grafik...

delay

Příspěvek od delay »

Tak si na zádech vyretušuj ten nápis...

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Uvazoval jsem, ze si vyretusuju jen to P na zacatku a silou prevezmu ezone. Kdyz to nezabere, zbejva uz jen moznost vyretusovat PRE, tak daleko ale zachazet nebudu :)

delay

Příspěvek od delay »

GOOD :)

kexik

Příspěvek od kexik »

delay píše:kexik: Však jasný, je to vhodné spíš pro nadaného člověka co hledá uplatnění a má trochu času na to... Však se kdykoli můžeš ozvat, kdyby jsi měl ten pocit, třeba by to nebylo ani stylově pro tebe :)
nedaval si sem nejake gitarovky? ja myslim ze by to stylove bolo. s ruchom to inklinuje niekam k air/postal service, priblizne. ale ako vravim, flakal by som to :)

delay

Příspěvek od delay »

Já jsem sem (ani jinam) toho moc nedával, ale více méně máš pravdu.

Vuid

Příspěvek od Vuid »

Cyril: Malem jsem spadl ze zidle!
Delay: Z ukazek Lunar5 (zajimavy, hlavne basa) mam pocit ze by sis tu rytmiku predstavoval spis syntetickou ze? Myslim tim ze klasicky rockovy bici (zvukem) asi nechces.
Neco jako Naceva - Mimoid? Portishead?
Upresni to trosku - urcite by to zajimalo i ostatni.

delay

Příspěvek od delay »

Prave ze to, to co je na BZ je moje "odpadiste" sou to "blbinky"...
Portishead by byli COOL AS HELL :), Naceva BEZVA... Poslu ti do PM link... Maj sa. Prave ze je vse FREE.. hoden vrstvim, syntetik + akustika, ale nejsem v tom dobrej, brzdí to. Toontrack apod... nevadej.

Odpovědět