Hledám skladatele pro spolupráci!

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál
Příspěvky: 3559
Registrován: 06 úno 2005 01:03

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

jarmila.durickova píše:Takže to, že se člověk líbí producentovi a ten se ho ujme už v dnešní době asi neexistuje co? :-D
hmm, podle me jo, mozna vic nez kdy jindy, ''doba je slozita'' a tak podobne. :]

matucha
Příspěvky: 5778
Registrován: 24 kvě 2002 19:30

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od matucha »

Doba byla vzdycky slozita ;).

Jarmilo, myslim, ze zpivas dobre. To je supr, ale byt tebou napnu sily smerem k tomu, aby ses naucila napsat text i hudbu. V nejaky jednoduchy univerzalni podobe jako hlas-kytara, hlas-piano. Bez toho budes vzdycky dost zranitelna a zavisla na lidech okolo. Spojeni se s nejakou kapelou a aktivni tvorba v ramci ni je taky dobra cesta. Dobri muzikanti te obohati o spoustu zkusenosti.
Model, ze ti jeden producent bude skladat, aranzovat, nahravat, michat... pisnicky mi prijde nejklinictejsi a nejmin zdravej. I kdyz nezeby tak nevnikly uspesny projekty... ale malokdy sla hudba jen z jedny strany.

Uživatelský avatar
Hammond
Příspěvky: 1128
Registrován: 05 říj 2010 18:44

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od Hammond »

No vidite... :? a ja mam opacny problem... mam vlastnych skladieb na cely album s vlastnymi textami, hudbou aj aranzom; mam uz celkom seriozne moznosti nahravania, dokonca aj celkom dobru partiu hudobnikov a za svet nevieme najst dobreho spevaka/spevacku :| Nasa hudba ovsem nieje ani zdaleka mainstream...

jarmila.durickova
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2012 21:53

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od jarmila.durickova »

Chtěla bych se naučit si to složit v nějaké jednodušší podobě sama, s tím, že už by mi to jen nějací muzikanti dodělali a pak se to nahrálo... Nevíte někdo o nějakém jednoduchém prográmku na skládání hudby? :-) třeba jen akordů... :-)

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od Pytkin »

ja by som pouzil program klavir , alebo gitara ..

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál
Příspěvky: 3559
Registrován: 06 úno 2005 01:03

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

jarmila.durickova píše:Chtěla bych se naučit si to složit v nějaké jednodušší podobě sama, s tím, že už by mi to jen nějací muzikanti dodělali a pak se to nahrálo... Nevíte někdo o nějakém jednoduchém prográmku na skládání hudby? :-) třeba jen akordů... :-)
na tohle se asi nejvic hodi band in a box, pokud se nechces zaobirat technickyma detailama produkce, coz bych ani nedoporucoval.

jarmila.durickova
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2012 21:53

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od jarmila.durickova »

Fakt Vám děkuji za rady! Registrovala jsem se na tyto stránky teprve včera večer a už teď jsem o dost chytřejší :-) Ještě v tomhletom neumím chodit a vidím, že tady opravdu získám dobré info ;-)

biscuit
Příspěvky: 10620
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od biscuit »

jelikoz ovladas docela svuj hlas, tak bych jako nejjednodussi formu videl neco na bazi nahravani zazpivanejch nebo zabroukanejch melodii. jinak klavir k tomu, by se urcite hodil taky! aspon trosku se s nim naucit, kvuli tem melodiim. akordy a zbytek orchestrace uz ti pak kdokoliv dodela.

jarmila.durickova
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2012 21:53

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od jarmila.durickova »

Problém je, že ani noty neumím. A když už mě nějaká melodie napadne, tak mám strach, že už jsem ji třeba někde slyšela, tímpádem si nejsem jistá, zdali je opravdu moje :-(

biscuit
Příspěvky: 10620
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od biscuit »

to s tim strachem hod za hlavu ;) vsechno jsou derivaty neceho, co uz jsme slyseli. nikdo z nas neni takovej genius, aby z dvanacti tonu delal revoluci :-) to chce klid a nebat se. navic je vzdycky naprosto nejlepsi, spolehat se hlavne sam na sebe.

jarmila.durickova
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2012 21:53

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od jarmila.durickova »

A víte ještě někdo o nějakém prográmku, který je zdarma? :-) že bych si tam jen naplácala akordy či noty a něco by z toho vzniklo :-D

Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od Ivo »

Neměli jsme tady nepřehlednutelně podobná a stylová témata už i někdy Jindy ? :wink: sorry za OT :wink:

matucha
Příspěvky: 5778
Registrován: 24 kvě 2002 19:30

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od matucha »

uff

jarmila.durickova
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2012 21:53

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od jarmila.durickova »

Já jsem tady od včerejška, tak pardon, pokud ano :-)

Uživatelský avatar
upman
Příspěvky: 1625
Registrován: 08 zář 2004 16:29
Vybavení

Re: Hledám skladatele pro spolupráci!

Příspěvek od upman »


Odpovědět