Jan Nedvěd natočil své zdaleka nejstrašlivější album

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
kexik

Příspěvek od kexik »

vsetky nedvedove albumy su najhorsie :twisted:

martinrx
Vybavení

Příspěvek od martinrx »

mě to naštěstí nejde spustit. :)

takže mi v paměti zůstanou asi ty lepší nedvědovy výkony.

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

Obdobný repertoár tu mám na dětském cdčku od nějakých no-name artists ... nutno podotknout, že to zní snad líp :)

listonos

Příspěvek od listonos »

Suhlasim s Merlinom. Okrem toho porovnava film s hudbou neni namieste nakolko hudba je cisto emotivna zalezitost a pokial to niekomu sadne a bude sa mu to pacit a s radostou si to pusti a ... (doplne si cokolvek preco vy pocuvate co pocuvate) tak to splnilo svoj ucel a ma to vyznam. Rovnako ako napr klubove veci u ktorych ja mam dojem ako by mi niekto bil kladivom do hlavy a pritom ludia na parkete sa z toho evidentne tesia a uzivaju si to. Kto ma potom pravdu? Ja co si myslim ze je to uplna kravina alebo oni. Obavam sa ze ziadna jedna pravda neexistuje. Okrem toho som si to pustil a zase az take strasne mi to nepripada - taka skoro ludovka.

kyvaa

Příspěvek od kyvaa »

Jenže lidovka je právě projevem radosti, nebo smutku a se sípáním do synťáku nemá moc společnýho. Děti u nás v ulici by to zmákli líp, akorát by se to neprodalo.

ksr

Příspěvek od ksr »

listonos píše:Suhlasim s Merlinom. Okrem toho porovnava film s hudbou neni namieste nakolko hudba je cisto emotivna zalezitost a pokial to niekomu sadne a bude sa mu to pacit a s radostou si to pusti a ... (doplne si cokolvek preco vy pocuvate co pocuvate) tak to splnilo svoj ucel a ma to vyznam. Rovnako ako napr klubove veci u ktorych ja mam dojem ako by mi niekto bil kladivom do hlavy a pritom ludia na parkete sa z toho evidentne tesia a uzivaju si to. Kto ma potom pravdu? Ja co si myslim ze je to uplna kravina alebo oni. Obavam sa ze ziadna jedna pravda neexistuje. Okrem toho som si to pustil a zase az take strasne mi to nepripada - taka skoro ludovka.

Na jedne strane jsou sice emoce a subjektivita, ale i hudba se da celkem posoudit objektivne. Aneb ten znamy vtip o 2 kytaristech s 5000 akordy a 3 divaky vs. 3 akordy a 5000 diváků. :wink:

safa
Profesionál

Příspěvek od safa »

delay píše:Škoda že Nedvědův mixmaster nezná Melodyne :)
... a kdo to mixnul, mimochodem ? Az to nekdo pobjevite pod stromeckem dejte vedet ...
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

rastis

Příspěvek od rastis »

Kermitak píše:Merlin: Ale tak to snad ne... Recenzent by mel posuzovat kvalitu dila a ne to, jak je prodejne.
mas meter na kvalitu ? ako sa meria umenie ?

rastis

Příspěvek od rastis »

kexik píše:vsetky nedvedove albumy su najhorsie :twisted:
tiez pravda :)

ksr

Příspěvek od ksr »

rastis píše:
Kermitak píše:Merlin: Ale tak to snad ne... Recenzent by mel posuzovat kvalitu dila a ne to, jak je prodejne.

No,asi nema cenu resit jestli je lepsi Mozart nebo Bach,to souhlasim (jen priklad). Kdyz ale posluchac treba Evy a Vaska uslysi jazz a bez rozmyslu rekne,ze je to sracka, tak jakou ma slovo takoveho posluchace vahu? Tady je to meritko celkem dost jasne.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

rastis píše:
Co to je za otazku zas...? Potrebujes metr, abys rekl, jestli ti biftek chutna nebo ne? Potrebujes metr na to, abys mohl prohlasit, ze maxim turbulenc jsou sracka? Nastesti nejsme roboti a mame mozek, takze si dokazeme poradit i bez metru. Nebo ty potrebujes mit vsechno zmereny? Kdyztak PM, nechci tady zabrednout do dalsi zbytecny diskuse.

rastis

Příspěvek od rastis »

Kermitak píše: ... Potrebujes metr, abys rekl, jestli ti biftek chutna nebo ne? ....
nie, rozoznam, ze mi chuti.
Kermitak píše:...Potrebujes metr na to, abys mohl prohlasit, ze maxim turbulenc jsou sracka? ....
neviem, ale ked to pocuva tak vela ludi a ked sa to tak predava, tak co tam po tom, ze ja si myslim, ze mam subjektivne lepsi vkus ?
Kermitak píše:... nechci tady zabrednout do dalsi zbytecny diskuse.
neni cela tato tema zbytocna ? :)

ksr

Příspěvek od ksr »

rastis píše: neviem, ale ked to pocuva tak vela ludi a ked sa to tak predava, tak co tam po tom, ze ja si myslim, ze mam subjektivne lepsi vkus ?
To neni o tom si myslet,ale vedet,ze mas objektivne lepsi vkus. :wink:

rastis

Příspěvek od rastis »

keby som sa zivil vyhradne muzikou, radsej by som bol, keby si ma kupovali kvanta ludi bez vkusu, ako par intelektualov s vycibrenym vkusom :)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

rastis píše: neviem, ale ked to pocuva tak vela ludi a ked sa to tak predava, tak co tam po tom, ze ja si myslim, ze mam subjektivne lepsi vkus ?
Vetsinovost vede k prumernosti, to lze snadno dokazat ;)
rastis píše: neni cela tato tema zbytocna ? :)
Kdyz o tom nekdo chce diskutovat, at diskutuje, od toho je to tu diskusni forum a tohle tema se nahodou (na rozdil od mnoha jinych) hudby tyka ;) Ja o tom ale dal diskutovat nechci, proto jsem prosil o PM (prijde mi neslusne neodpovedet na prime otazky ;)

Odpovědět