NATALIE KOCAB - Walking on the A-bomb

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
matucha

Re: NATALIE KOCAB - Walking on the A-bomb

Příspěvek od matucha »

ECSON WALDES píše:Nejvic problem byly spanelky a piano ktery Jirka tocil jen pracovne jako demo, ale mely uzasnou atmosku a nepovedlo se je nahrat znovu tak aby delaly stejnej pocit, tak se hodne pouzivaly i ty demo stopy co jsem dostal, i kdyz nebyly casto idealni (zkresleni, sum, barva, ruchy atd). Nekde ty artefakty spiny jsou priznany, nekde jsou potlacovany aby nerusily. V podstate podobny jako u vetsiny alb.
Dema sou fakt nebezpecny ;-)

peteness

Příspěvek od peteness »

Mně to teda hudebně nezaujalo vůbec, ale ta kapela je pěkná. Klidně bych je všechny opíchal (kromě toho chlapa samozřejmě).

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky »

Pepíček Zíma- "hezky česky" - to je panečku recenzent!

myslim ze prehravac bandzone neni moc kvalitni..

Natalie mne mile prekvapila kvalitou zpevu..
Je pravda ze sem toho od ni moc zatim neslysel.

Zvukove uplne ok.
Ale styl aranzi a obsah sam o sobe mne nijak moc neoslovil.

Ale ja mam ted obecne problem ze ted nemam nic co by mne nejak zvlast hudebne oslovilo...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

peteness: fuj, fuj, fuj ty bidaku :-)

Tom Šen

Příspěvek od Tom Šen »

Oxyygen píše:hm zase jedna hodně česká "zápaďácká" věc, která "zní jak z anglie".:) - nezní, je to těžkopadný, upocený a lokální. Zaplaťpanbu, že existuje internet a člověk má přehled co se ve skutečnosti dělá venku a nenechá se napálit "teniskama od vietnamců". Zvuk je ok.:)
Ahoj, vždycky mě docela bavilo srovnávat české věci od těch třeba anglických. Mám ale pocit, že dříve, jak jsem to poznal docela rychle, tak teď už to nejde tak lehce. Konkrétně u této věci mám pocit, že bych to nepoznal. Proto mě zajímá, zda bys mohl líp vysvětlit slova upocený a lokální...ono je to trochu takové novinářské vyjadřování. Mohl bys to převést prosím do konkrétní "hudební řeči". Mylím, že to může být poté docela zajímavé a inspirativní. Ahoj, díky, zdravím z Brna.

Tom Šen

Příspěvek od Tom Šen »

Tak jsem si konečně poslechl celou desku. Moc se mi líbí. Jen mě mrzí, že pravděpodobně tento dobrý počin opět nepřekročí hranice naší země, a za hranicema na západ se nikdo o této desce více nedoví. Stále si kladu otázku čím to je, že se ani takové dobré věci na západě neprosadí.

Všem kdo se na albu podíleli gratuluji.

ahoj,
Tom

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

Asi nemůžu být nikdy objektivní, protože tohle není úplně stylově šálek mého kafe.
Nicméně zvukově je to na poslech hodně příjemné.

Strašně mě baví skladba Go on Without you.
Zatím jsem poslechl jen ty skladby z bandzone, ale podle mě tahle věc má velikej potenciál a při dobrých kontaktech by mohla v pohodě běžet v dnešním středním proudu. Na Lost in the streets mě zase hodně baví beaty a i filly no prostě komplet, jak ta linka šlape.

Na Golden Gun mi trošku vadí sub kopák hozenej do jedné strany. Chápu, že to byl záměr, aby to pěkně vyznělo ve stereeu, ale na mě subjektivně to působí mírně rušivým dojmem (to už je jen na chuti, jak to kdo chce..).

K vokálům - barva dost zajímavá a neokoukaná, ale občas je tam slyšet taková ta "Czenglish". Tím myslím, že je v tom sem tam slyšet českej přízvuk.

Jinak samozřejmě respekt před Ecsonovou prací 8) .

Těším se až si to pořádně poslechnu celé.

Odpovědět