Oslo Gospel Choir

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Pytkin
Moderátor

Re: Oslo Gospel Choir

Příspěvek od Pytkin »

moc pjekne ..

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Slabota... zvuk spatnej, pisnicka plytka, holky se na videu akorat predvadej... ale zajimalo by me, co to tam sviti pod tim stolem v racku...

P.S. nahravani kopaku delaj celkem zajimave, zni jim to ale jako tlukot srdce. Fakt spatny, skoda ze nepouzily samply...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

mne pride zvuk uplne na poradku .. a kopak je presne taky , aky sa tam hodi ..

jej .. pekne pjesenky maju holciny .. http://www.garnessmusic.com/music.html

hubert

Příspěvek od hubert »

Jo baby su sikovne.....pekne pesnicky,zive nastroje...do vsetkeho netreba pchat sample.....bolo by fajn keby bolo viac
takychto bab v muzike....a keby nas sucasny popovy mainstream mal aspon polovicu zivota v sebe z tychto pesniciek....to by sa potom hadam dalo aj pocuvat..

markuc

Příspěvek od markuc »

fova píše:mikrofony/pomoc-prosim-t14667.html#p263672

Díky ! :D Vzal jsi to, koukám, trochu oklikou ...

markuc

Příspěvek od markuc »

hubert píše:Jo baby su sikovne.....pekne pesnicky,zive nastroje...do vsetkeho netreba pchat sample.....bolo by fajn keby bolo viac
takychto bab v muzike....a keby nas sucasny popovy mainstream mal aspon polovicu zivota v sebe z tychto pesniciek....to by sa potom hadam dalo aj pocuvat..

Svata pravda ... a to si jeste vem, ze na Slovensku mate tu scenu o poznani progresivnejsi a mladsi, nez my v Cechach ... tady je porad zombieland a je to videt na kazdym kroku ... proste dokud ty lidi tady fakt fyzicky nezemrou, budou poskakovat po jevistich v rytmu playbacku z CDcka ... a pak, az tu fakt nebudou, nebude tu v mainstreamu vubec nic, protoze jakakoli nastupnicka generace po tech vsech Gottech, Vondrackovejch a Zagorovejch proste chybi, nezbudovala se, nebylo kym ... vydavatelstvi na to serou, je prece mnohem pohodlnejsi a uplne bez rizika vydat comebacky tech vsech duchodcu, nez hledat novy tvare a hlasy ...

sakra, to jsem si pekne ulevil !!! :lol:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

markuc : nejak som si nevsimol , ze by to u nas bolo lepsie .. skor naopak ..

markuc

Příspěvek od markuc »

Samozrejme neznam detailne situaci na Slovensku, ale slovenska muzika mi vzdycky pripadala minimalne modernejsi, nez to, co se hralo v Cechach. A je jedno, jestli vezmu stary veci - Colegium Musicum, Fermatu, ale i pop, Modus, Elan (samozrejme ve sve dobe) - tady to nebylo a moje stredoskolsky leta byly do znacne miry spojeny s poslouchanim slovenske muziky. Bylo to asi taky dano tim, ze jsem chodil do skoly, kde byla pulka tridy Slovaci, takze jsem k tem vecem mel pristup. A dneska mate aspon tu Pehu a No Name a hiphop evropske urovne ... co je v Cechach, krome par kapelek, ktery nejsou urcite spatny, ale jsou odsouzeny k hrani po klubech, protoze velky podia jsou pro duchodce ? Pak jsou tu jeste dve samostatny kategorie - 1. Kabat, neboli jak hrat dechovku s hospodskymi texty na zkresleny kytary a 2. Meky Zbirka v Praze :D :D :D :mrgreen:

markuc

Příspěvek od markuc »

... ale to uz jsme si OT jako prase :roll:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

markuc : asi je to tou neznalostou .. mne vzdy prisla progresivnejsia hudba v cechach .. No Name by som nespominal .. to je najhorsie , co moze byt ..

markuc

Příspěvek od markuc »

Ale to samozrejme neni nejhorsi, co muze byt ... je to pop generace ctyricatniku, proto to uvadim. Vynechme hudebni recenze,tady jde o to, ze vubec takovou kapelu mate, kdezto u nas nejsou, pokud nepocitam treba Chinaski, ktery jsou na pobliti ... v tomhle srovnani maji No Name aspon svuj ksicht.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

No Name je pop generace ctyricatniku ? ja mam 41 a teda no name je najhorsie co moze byt .. v cechach taka zla kapela ani neni ..

chinaski su paradna kapela proti no name .. mne je z timka na grcanie .. staci ked ho vidim .. spievat (on vlastne spieva?) uz ani nemusi ..

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

Pytkin píše: No Name by som nespominal .. to je najhorsie , co moze byt ..
take si to myslim.
ale jestli se chcete zaposlouchat do divcich vokalu, na nasi (tim myslim spanelske) scene je zpevacek a i divcich kapel opravdu hodne.

Cyril

Příspěvek od Cyril »

hombrefeo: me se libi Bebe

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

Cyril píše:hombrefeo: me se libi Bebe
bebe je kazdopadne zajimava. ma siroky zaber, nema potize menit styl. dokonce spolupracuje na filmove muzice. veci jako folklor jsou pro ni samozrejme a jeste kdyz k tomu prida ten svuj andalusky prizvuk tak je to fakt zazitek...

Odpovědět