Primátor Dittrich

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Greyhound90
Příspěvky: 571
Registrován: 22 zář 2013 11:42

Primátor Dittrich

Příspěvek od Greyhound90 »


biscuit
Příspěvky: 10618
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Primátor Dittrich

Příspěvek od biscuit »

koupil bych asi nový gumičky, nebo možná celý nový lišty. stírá to nějak divně...

hele, myslíš, že by nestálo za to připsat pár slov, nebo dokonce vět o tom, co to je, kdo se toho účastní (nemyslím jména a adresy), proč to má takovej "zvuk", proč to má jen dvě minuty, proč je k tomu takovej "klip"... možná i co vlastně chceš slyšet.

Uživatelský avatar
Greyhound90
Příspěvky: 571
Registrován: 22 zář 2013 11:42

Re: Primátor Dittrich

Příspěvek od Greyhound90 »

biscuit: tak asi jen pro Tebe: myslel jsem, že to je server o hudbě. Takže mě zajímá co té hudbě říkáte. Jinak je to skupina Primátor Dittrich z Písku a jedná se o demo nahrávku ze zkušebny. Na kytaru hraje Míra Nováček z Protivína, velký fanoušek Pink Floyd což je zřejmě na jeho sóle znát. Video je pouze informativní. Na oficiálním videu budou stěrače stírat, to slibuji.

biscuit
Příspěvky: 10618
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Primátor Dittrich

Příspěvek od biscuit »

jenom pro mě, protože jsem jedinej kdo zareagoval? kde bereš tu jistotu, že ostatní pochopili co vlastně chceš slyšet a co se na tom má kritizovat? myslel jsem si, že obecně platí, že je dobrý věc kterou prezentuju trochu okomentovat, abych posluchači trochu přiblížil ten svět, do kterýho chystá strčit nos, případně ho i trochu navnadil.

za mě teda. hudba asi víceméně pouze pro starý páky. i když vcelku fajn. floydy z toho cejtit víc než by asi bylo nutný, na mě je to až moc fanouškovská věc. bohužel kytara lehce onanistická - možná kdyby to mělo normální zvuk, nemuselo by to tak vyznít... těžko posuzovat takhle.

Odpovědět