reset studio

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
ECSON WALDES
Profesionál

Re: reset studio

Příspěvek od ECSON WALDES »

Kachna píše:Obrázek
Skvela prace Romane. Studio uz dostava hezky kontury, drzim palce at to odsejpa.

Jaka bude nakonec finalni barevnost, uz jsi se rozhodl ?

Nomoney

Příspěvek od Nomoney »

Tomuhle fakt říkám splněnej sen, kdo by si tohle nepřál?
budou zveřejěny všechny stavební náklady?:-p orientačně? Nemužu se dočkát fotek z finálního interieru!
recording mixing producing

Kachna

Příspěvek od Kachna »

Zdravim Electrozone,
ECSON WALDES píše:Jaka bude nakonec finalni barevnost, uz jsi se rozhodl ?
.. predstavu sice nejakou mam, ale nakonec to bude asi nejaky kompromis. Sehnat potah-latku v barevnem odstinu, ktery clovek potrebuje a k tomu za rozumnou cenu neni vubec jednoduche. Tady je fotka 3 vzorniku latek, ktere prichazeji v uvahu:
Obrázek
Nejvic se mi libi latky uplne napravo svoji texturou a vubec. Schazi mi tam ale nejaky tmave seda barva - maji bud svetle sedou nebo cernou, nic mezi tim. Latky vlevo nejsou taky spatne, ale vytvari takovy sametovy "odlesk". U svetlejsich odstinu to az tak nevadi, ale u cerne nebo sede barvy to vypada divne. Po dlouhem rozmysleni jakou barvu pouzit jako zaklad pro cele studio jsem se rozhodl pro nejakou lehce kremovou az bilou barvu. Tmava barva by tak malem prostoru pusobila prilis ponure. Kdyz jsem prochazel web a videl ty tmavy studia, tak to na mne pusobilo dost depresivne.
Obrázek
Detail latky, ktera se mi libi nejvic. Neni uplne bila (viz bily papir) a ma stredne hrubou texturu.

Studio jsem natrel lehce kremovou barvou:
Obrázek
Studio - nater + detail vyustky klimatizace
Obrázek
Detail barvy studio - vpravo dole je videt bila barva tmelu sadrokartonu. Mozna jsem mel vzit o odstin tmavsi barvu. Mel jsem strach aby to nebylo prilis tmave, jelikoz tam neni prilis denniho svetla. Uvidime .. kdyz tak se to natre znova tmavsim odstinem.

Strop rezie - seda barva. Na fotce pusobi dost svetle ve skutecnosti je to tmavsi:
Obrázek

Jeste jedna fotka - pohled Studio -> Rezie:
Obrázek
Roman Kašník
http://www.reset.cz

Kachna

Příspěvek od Kachna »

Par novych fotek ze stavby.

Drevena konstrukce pro akusticke obklady - roh 70x70cm, hloubka 55 cm:
Obrázek
Obrázek

Bodovky v podhledu:
Obrázek

Drevena konstrukce pro akusticke obklady - predni stena rezie, celkovy pohled. Sirka rohovych absorbentu 64 cm, max hloubka 30cm:
Obrázek

Vyplneny roh - trojuhleniky 60x60 cm:
Obrázek

Roh vypln - finalni vrstva:
Obrázek
Roman Kašník

Nomoney

Příspěvek od Nomoney »

kdyby někomu zbyl rockwool ;) tak mi napište a domluvime se potřeboval bych eště pár m2 zbylejch ;) kdo už nepotřebuje nechce se mi ukopovat celej balik :) , na ceně se dohodnem

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

v hornbachu sa da kupit kamenna vlna aj v takych metrovych stvorcoch (1 m2 kus) - po kusoch... neni to sice znacka RockWoll ale daco ine (isover myslim alebo este nieco ine) ale ked kupis ten s vyssou hustotou ako je standartna tak to mas viac-menej to iste (a navyse za nisiu cenu nez original rockwoll)

Magion

Příspěvek od Magion »

krása.
z čeho je ta finální vrstva basové pasti?

Nomoney

Příspěvek od Nomoney »

dendy píše:v hornbachu sa da kupit kamenna vlna aj v takych metrovych stvorcoch (1 m2 kus) - po kusoch... neni to sice znacka RockWoll ale daco ine (isover myslim alebo este nieco ine) ale ked kupis ten s vyssou hustotou ako je standartna tak to mas viac-menej to iste (a navyse za nisiu cenu nez original rockwoll)
díky za tip určitě to omrknu

Ricci07

Příspěvek od Ricci07 »

Kachna: Jak jsi navrhoval zdi a příčky a počítal STC? Spec. firma nebo nějaká aplikace pro obecný výpočet plošného útlumu podle struktury?

Tudy

Příspěvek od Tudy »

Kachna píše: Obrázek
Paráda!!! , moc se mi to líbí.
A rád bych zažádal o audienci, až bude hotovo :)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Kachna

Příspěvek od Kachna »

Magion píše:krása.
z čeho je ta finální vrstva basové pasti?
- Rockwool Airrock ND. tl. 10cm
Ricci07 píše:Kachna: Jak jsi navrhoval zdi a příčky a počítal STC? Spec. firma nebo nějaká aplikace pro obecný výpočet plošného útlumu podle struktury?
- Precetl jsem par knizek (Recording studio design - Philip Newell, Home recording studio - Build it like a Pros by Rod Gervais, .. ) prolezl jsem spoustu diskuznich for a radil se spoustou lidi. Jedna se spis o obecne rady a ne nejaky presny navod jak postavit studio. Uvedene STC je prevzato z literatury. STC u mych pricek by melo byt jesete o neco vyssi, jelikoz jsem tam pridal asfaltove pasy mezi 2 vrstvy sadrokartonu. Poradne se to da zmerit asi jen v laboratornich podminkach.

Par novych fotek:
Obrázek
Obrázek
celni stena rezie - vypln Rockwool

Obrázek
Obrázek
podhled - vypln Rockwool

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Steny a podled rezie - Isover Akustik SSP2
Roman Kašník

ECSON WALDES
Profesionál

Klobouk dolu, to je hodne precizni prace Romane. Libi se mi ze jsi detailista a nic jsi neuspechal.
Kdyz to tak projizidm tak je ted jeste kontrastnejsi kolik to muselo polknout ohromnyho mnozstvi casu. Moc hezky

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

kachna : minuly tyzden som bol pozriet u byvalych kolegov .. uz im Nosko dokoncil studio .. moooc pekne .. som zvedavy na tvoj final , lebo u nich sa inspiroval tvojimi navrhmi :)

Kachna

Příspěvek od Kachna »

Minulý měsíc jsem čalounil režii. Ještě teď, když se na ty fotky podívám, tak mně bolí ruce od toho věčného natahování a napínání látky. Spotřeboval jsem asi 10000! sponek na uchycení - tj. asi 100m dlouhá lajna se sponkovačkou v ruce! Ufff. Tady je pár fotek z průběhu čalounění:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Roman Kašník

ECSON WALDES
Profesionál

Romane fakt obdivuju tvoji preciznost a smysl pro detail. vypada to fantasticky !

tesim se az posles finalni fotky ! ...doufam se do ty doby k tobe stihnu jeste podivat : )

preju pevnou ruku a nervy, stoji to za to

Odpovědět