Solo album (Rap, R&B, Pop)

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
xetrs

Solo album (Rap, R&B, Pop)

Příspěvek od xetrs »

Zdravím

Jsem rapper/zpěvák z Prahy a hledám producenta

důvod je jednoduchý vše jsem si vždy dělal sám (kromě beatů které jsem dostával od přátel z ciziny) pracoval jsem v Cubase/Nuendu, ProTools, Reaperu....
ale nemám dostatek zkušeností, vědomostí, profesionality k tomu abych to mohl dělat sám navíc mi přijde že je to totálně neprofesionální jelikož
tak pouze přidám milion věcí (také z velké části kvůli mikrofonu samson Q7 a neupravené místnosti) byl jsem už v profesionálním studiu a taky s člověkem
na velké úrovni ale bohužel stylu muziky kterou dělám já no zkrátka jsme si moc nerozuměli ....

Psal jsem na Jižák jenže... mi došlo že mi sice je pan schopen udělat mix, mastering..nahrát vokály ale sám mi napsal že není producent
rapuju už nějaký pátek (začal jsem zhruba v roce 2005) mám za sebou pár vystoupení a nějaké zkušenosti mám bohužel moc né ty studiové...
mám svůj osobitý styl, texty které se liší od těch co běžně znáte.... ale vím že se mi nikdo nepodepíše pod nějaký "odpad" takže pokud mě chcete slyšet....
rap, zpěv... nemám problém poslat nahrávku

Mám v plánu nahrát solo album to jo... ale nejprve chci alespoň jednu kvalitní nahrávku na profesionální úrovni nebo alespoň nějaké té soft-prof. úřovni
pak už jen záleží jestli do toho producent pujde... jestli bude mít zájem se mnou spolupracovat.

Omlouvám se za všechny chyby :!: Pokud chcete jakékoliv bližší info. tak napište zprávu zde nebo na xetrs@centrum.cz a nebo na skype: emilficak2

Cokoliv co je zde velkým nedostatkem, co bych měl dopsat nebo upravit (nebo váš názor) klidně napište. Děkuji.

biscuit

Re: Solo album (Rap, R&B, Pop)

Příspěvek od biscuit »

ahoj, ja nevim, jestli tohle je uplne to spravny misto. moc hh lidi a zvlast producentu sem nechodi. ale treba nekdo poradi neco na urovni... drzim palce (je hezky videt, ze i mezi hh komunitou jsou lidi, kteri maji nejakou sebereflexi, slusnost, uctu i rozum - uplne cumim :-) ). mej se fajn

Kebis
Vybavení

Re: Solo album (Rap, R&B, Pop)

Příspěvek od Kebis »

biscuit netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca :)

Odpovědět