Tomy .45 - Roads [teaser]

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
EXCOM

Re: Tomy .45 - Roads [teaser]

Příspěvek od EXCOM » 01 pro 2012 10:14

zadari sa, len chod pekne po svojej ceste

soimmo_two

Re: tomy .45 - Roads [teaser]

Příspěvek od soimmo_two » 01 pro 2012 10:19

tomy45 píše:-0,3db Outceiling - 8RMS - kompresor je iba na bicej grupe, jemne spicky/transienty uhladil. "master" je "iba" SPL passEQ a Limiter :-)
Nemyslim si, ze by prave toto bolo moc nakomprimovane. Ale vkus mame kazdy iny, co samozrejme berem. Mozno cosi pridava komprimacia youtube, netusim.
Hmm... to je hezké. Ale je to pro mě prostě nepříjemně hlasité. A když se podívám na analogový VU metr na apogee, tak se to prakticky nehne z poslední zelené a červené diody. Prostě je to téměř bez dynamiky a tomu prostě nefandím. De to udělat víc s citem.
Jirka Štolfa

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 01 pro 2012 11:33

Tomy : super super!! Drzim ti palce..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 01 pro 2012 13:00

soimmo_two píše:
Hmm... to je hezké. Ale je to pro mě prostě nepříjemně hlasité. A když se podívám na analogový VU metr na apogee, tak se to prakticky nehne z poslední zelené a červené diody. Prostě je to téměř bez dynamiky a tomu prostě nefandím. De to udělat víc s citem.
tak nekukaj na VU meter ;)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 01 pro 2012 13:02

soimmo_two píše:Hmm... to je hezké. Ale je to pro mě prostě nepříjemně hlasité. A když se podívám na analogový VU metr na apogee, tak se to prakticky nehne z poslední zelené a červené diody. Prostě je to téměř bez dynamiky a tomu prostě nefandím. De to udělat víc s citem.
promin, vim jak to myslis, cejtim to nekdy podobne, ale tady je to irelevantni. tenhle zanr se proste takhle delat dneska musi. za par let az se treba zmeni standardy, budiz.. ale dovedes si predstavit noisia s dynamikou jakou meli treba zeppelini?

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two » 01 pro 2012 14:17

S tím naprosto souhlasím.

Jen jsem chtěl poukázat na to co tomu chybí. Každá produkce má svou silnou a slabou stránku. Pro silnou je milována a pro slabou zatracována. A proto to bude mít u cílové skupiny úspěch. Vymezuje se to vůči zbytku, vůči minulosti. Je to krok určitým směrem. Není špatný ani dobrý, prostě je. Vlastně to se mi na tom líbí nejvíc a to je pro mne nejcenější. Odvaha a chuť jít dál svou cestou.
Jirka Štolfa

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 01 pro 2012 17:47

:-]

Ja som sa nijak neprisposoboval trendom a pod. Tak ako som chcel a vedel to spravit, tak som aj urobil. Ale dost argumentovania :-]
Uvidim casom.

Dakujem za povzbudive komentare

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 01 pro 2012 20:10

ja sa musim zastat tomyho... v jeho pripade tak ako to ma spravene, v ramci zanra aky to je, mi to pride naprosto v poriadku - ani malo ani vela... nieje to prekomprimovane ani nahodou... jemna az ziadna kompresia ma miestov ambiente, chilloute, ale tanecna muzika musi do urcitej miery "pumpovat" inak je to nuda

soimmo: to co pises tomu prave nechybi... to ako keby si kritizoval ohen za to ze je moc horuci :-)) alebo metal za to ze tam je distortiom na gitarach a nie iba jemny ovedrive :-)

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 01 pro 2012 21:49

to video se vubec nerozjede, neco je spatne...

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 01 pro 2012 21:57

..jo a baví mě to... je to parádně drzý, uřvaný a urvaný ...a video tomu hodně pomáhá 8)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 01 pro 2012 22:21

to uz je lepsi, dik.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 01 pro 2012 22:49

dendy píše:ja sa musim zastat tomyho... v jeho pripade tak ako to ma spravene, v ramci zanra aky to je, mi to pride naprosto v poriadku - ani malo ani vela... nieje to prekomprimovane ani nahodou... jemna az ziadna kompresia ma miestov ambiente, chilloute, ale tanecna muzika musi do urcitej miery "pumpovat" inak je to nuda

soimmo: to co pises tomu prave nechybi... to ako keby si kritizoval ohen za to ze je moc horuci :-)) alebo metal za to ze tam je distortiom na gitarach a nie iba jemny ovedrive :-)
jo, chtel jsem psat neco o tom, jako ze to je kritizovat jazz za to, ze neni na mrizce nebo neco podobnyho, ale vystihls to jeste lip. ten komentar mi prijde dost mimo. ale dobra pro jiny tema je zminka o EBU128, protoze to mozna do budoucna muze ovlivnit, jak se veci budou delat (nejen do reklamy).

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two » 01 pro 2012 22:51

dendy píše:soimmo: to co pises tomu prave nechybi... to ako keby si kritizoval ohen za to ze je moc horuci :-)) alebo metal za to ze tam je distortiom na gitarach a nie iba jemny ovedrive :-)
Dendy, já nejsem kritik, já jsem obyčejný posluchač. Nic tu nekritizuju, na to nemám žádné právo. Akorát jsem zcela svobodně řekl, že oheň pálí a za tím si stojím. Tvoje poznámka je ve stylu: "On se spálil a teď řve, že se spálil. Proč to dělá ?" Protože se mu nelíbí, že to bolí. Jestli jsi tak daleko, že když se spálíš, tak mlčíš a si s tím smířený, pak máš můj respekt a obdiv.

Prostě mě nikdo nepřesvědčí, že takto má vypadat hudba. Pro mě je to jenom hromada kovového šrotu. Názory ostatních ale respektuju a nemám s nima žádný problém. Nehodlám si tady vůbec dělat nárok na nějakou kritiku, či světonázor to se nesmí nijak špatně chápat. Je to jenom pohled a zkušenost jednoho jediného člověka z několika miliard. Čili to, co si myslím, má tak neuvěřitelně bezvýznamný vliv, že nemá ani cenu se s tím zabývat.

Ve skutečnosti tomymu pomáhám s propagací. :wink:

Jak už jsem napsal výše: To co danou myšlenku/styl živí, je její protiklad. Ten ji vymezuje.
Jirka Štolfa

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 01 pro 2012 23:31

EBU128 - co sa tohto tyka, si myslim, ze pokial bude zo strany klienta poziadavka na zvuk. inziniera, aby to splnalo tuto "normu" bude to ovplyvnovat buducnost zvukariny, ale dovtedy, si myslim, ze je to len nalepka. Akoze "blue edition" afto :-] setrne k prirode, no koniec koncov na to 98% ludi sere, lebo kazdy chce 6 a viac valec s 200k + a blue proste nema gule ani imidz a stoji to rovnako ako nadupany 6 valec :-] 2% su vegetariani...

soimmo: za promo samozrejme vdaka velika :-]

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 01 pro 2012 23:46

PELF píše: ..jo a baví mě to... je to parádně drzý, uřvaný a urvaný ...a video tomu hodně pomáhá 8)
:-] dik
Zaujimavo si to opisal, pritom video robil niekto iny, bez songu :-] ja som ho videl asi 3 dni dozadu prvy krat. Bol som zvedavy ako sa s tym chalanisko popasuje, tvorbu moju pozna, ja som cakal co z toho celeho vypadne. A v momente ako som videl video, hovorim si... Kua, prva minuta tohto songu tam bude pasovat ako rit na serbel... :-] a i ked to nie je 100%, ohlasy su fajne, cize "uřvaná drzost" je kuul termin pre tento experiment :-]
Akobyto google translator prelozil "crying audacity" :-]

Odpovědět