Vzhuru do světa ? Jak na A&R ?

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Myslim ze jsi na spatny adrese, tenhle server je o muzice, ne o byznysu.

TAP

Příspěvek od TAP »

Kylie: Držím palce, sebevědomí vám nechybí. Přimlouvám se za ukázečku.

P.S. A děcka, co je to to AaR?

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Ty kozy jsou nahodou dobra rada... musis je ukazat na stream.cz

kyvaa

Příspěvek od kyvaa »

Já to s tím poprsím nemyslel zle. Ale tak to bylo vždycky.
Vo Věstonicích by taky nikdo neslyšel, kdyby tam vyhrabali figurku s lentilkama.
A k tématu - dneska se ptát, kam poslat demo mě přjde jako lenost právě kvůli obejití tý největší práce a to budování fanouškovský základny.
Dnes u nás hraje spousta kapel, vo kterejch nikdo (v nátlakovejch médiích) neslyšel a přitom maj zkušenosti a jsou v povědomí určitý skupiny lidí co choděj na koncerty. Jako lovec talentů bych hledal spíš tam.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

tiez neviem co je A&R ?

aum generator

Příspěvek od aum generator »

jihad on riaa & soza.

delay

Příspěvek od delay »

Ass&Rhythm

c9000

Příspěvek od c9000 »

Anča & Ruddy vám ukážou nebeský dudy.
:D :D :D :(

psk501

Příspěvek od psk501 »

Kylie píše:...pokud de o business dávám naivitu bokem ...
haha, to teda nedáváš :roll:

lep

Příspěvek od lep »

No nejdriv jsem myslela, ze tohle je nejaka povedena dusickova sranda... nestacila jsem se divit... :)

ale vypada to, ze to Kylie mysli vazne... takze k tomu jenom - to teda budete muset bejt sakrapes dobry, abyste rovnou z niceho nic prorazili venku... Protoze kolik je novacku v Cechach (a opravdu drtiva vetsina urcite konci v kosi - i presto, ze ma pocit, ze jejich hudba je uplne super), tak venku je jich xnasobek a urcite na vyssi urovni - technicky a financne...

A to, ze vas nekde zahackujou u labelu jeste neznamena, ze vas taky budou hrat v mediich... Pracovala jsem v radiich dost dlouho a vim, ze "doporucovaci" cdcka od vydavatelstvi koncila ruznymi zpusoby - ty moc pekne barevny se lepily na steny v kancelari HUDra (hudebniho dramaturga) jako pekna dekorace nebo si z nich lidi delali podlozky pod hrnky do studia, aby neudelali kolecka na drevenem stole u mixpultu...

Fakt s vasim pristupem - "MY NIC, LABEL NAS UDELA" - na to se da rict jenom jedno:

................ GOOOOD LUCK!!!!!! ...........................

Yogi
Vybavení

Příspěvek od Yogi »

God damn... Moje posledni skladba se jmenuje LAST UNDERGROUND, ted to vsechno splachnu. Pocitam 5-6 dvanactek, vodkova smrst a az se z toho dostanu koupim si koks, nejaky IN hadry, stavim se v autobazaru pro nejakou starsi limuzinu, koupim goldy na krk a pak hura ... A&R :D
YOGI RULEZ - web | bandcamp | spotify | instagram

Kylie

Příspěvek od Kylie »

Pro ty co nemají dostatek krve aby používali zároven mozek a penis : no koment , drbte se dál v rozkroku - lezte po stromech a nekomentujte to k čemu nemáte co říct .

Možná nick name , možná ta fotka , možná to co jsem napsala způsobilo milnou představu , že tu někdo sází na vzhled a muzika je na druhořadém místě .
Odvedli jsme během 2 let velký kus práce , milujeme muziku - je to to jediné čím ve volném čase žijeme .
V tomhle tematu nezáleží na tom jak jsme dobří , já to od vás nechci posuzovat , tomu co jsme vyprodukovali věřím , protože každý kdo to slyšel byl velmi překvapený - tak překvapený až to překvapení překvapilo i nás .
Naše muzika JE na světové urovni a levou zadní se jí vyrovná .

Děkuju všem kteří byli schopni uvést komentáře k věci , inspiruje mě to k dalšímu přemýšlení , pokud by měl ještě někdo nějakou radu , budu moc ráda .

dík

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

Kylie : Obrázek

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

wow, dude... k čemu mozek, když nás Bůh obdařil penisy...

Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate »

Kylie:nediv se těm reakcím.Spíš popřemýšlej,proč k nim došlo.

Napsala jsi "proražením do show businesu".Pod tímhle si spousta lidí představí hlavně to že chcete být slavní a bohatý.
Vetšina lidí tu skládá hudbu,nebo se motají kolem hudby,protože je to baví a ne aby prorazili do showbyzu.
Některým se to i povedlo,ale vešinou se o tom ani nedovíme.
Hlavně se nikdo nehonosí,jak je dobrý.

Pavel

Odpovědět