Vzhuru do světa ? Jak na A&R ?

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
c9000

Příspěvek od c9000 »

JÁ bych rád slyšel nějakou tu ukázku, protože jinak nemužu posoudit vůbec nic.

Kylie

Příspěvek od Kylie »

Ano Pavle - moje chyba vzala jsem to poněkud z prudka .
Vše již bylo doufám dostatečně vysvětleno .

LUPO

Příspěvek od LUPO »

c9000: to nejde. To je proste tak dobry, ze bys to okamzite okopiroval, a stal se svetove znamym. A to proste nejde, takhle narusit rovnovahu. Spis poraď co s tim cennym materialem udelat! a hlavne.... byl bys velmi prekvapeny.

Kylie

Příspěvek od Kylie »

:D

Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate »

Kylie:vysvětlila jsi to a to je právě ono.Alespoň já to chápu pořád stejně.
To jak jste dobří,na jaké jste úrovni je právě všem úplně jedno.
Znám holku která je v kapele a hrají opravdu párkrát do roka na fesťákách.
Mají pár stovek fanoušků,ale jim to tak stačí.
Jsou rádi,že občas můžou někde vystoupit a veřejně hrát svojí hudbu,kterou dali s kapelou po večer dohromady.
To je celý.Víc je nezajímá.
Vždycky je to moc fajn,super nálada,po akci jít na pivko,pokec s lidma,který člověk třeba půl roku neviděl.
Když chce někdo prorazit výš(myšleno být známý jako rádoby dnešní hvězdy propíraný v bulváru)musí jít jinou cestou.

LUPO: :wink:

Kylie

Příspěvek od Kylie »

Dreamgate : a uživí je to ? zaplatí to náklady na produkci ? .. pochybuju , že tenhle system by stačil na uhradu všeho co nás to dotěd stálo .

Není potřeba být na titulních stránkách bulvárů , ani vydělávat miliony .. chceme se tím prostě uživit , ale rozhodně nechceme hrát ožralům v horní dolní .

delay

Příspěvek od delay »

Kylie: Definitivně myslím, že jsi na špatným fóru. Je tu pár profesionálů, poloprofesionálů a nejvíc amaterů a hlavně tu většinou panuje jakési rodinné podnebí a pro řadu z nás je electrozone něco víc než zabíjení času v práci.

Chci tím vyjádřit, že pokud se zde nemíníš prezentovat ještě jinak než doposud, tak víceméně nemá význam sem chodit. Přijď až budeš řešit problémy se zvukem atd. ale tohle je ztráta času...

wire

Příspěvek od wire »

ja teda na to jdu z opacnyho konce... chci aby me to bavilo, investice do toho me nejsou lito, proste si tak delam radost ale ve vysledku neco vydelam a nebo me to nekam posune, protoze to delam dobre... prvoplanove chtit vydelavat podle me cloveka radi na vedlejsi kolej... ale nic proti;)

Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate »

Kylie:no samozřejmě že neuživí.Protože se hudbou nechtějí živit,nemyslí si,že hudbou vydělají více peněz,než je jejich dosavadní práce.
Hudbu mají jako koníček.
A pokud budu v hudbě tak dobrý,že nebudu stíhat hrát na festivalech a koncertech a do toho chodit do zaměstnání a lidi mě budou chtít čím dál víc,budu světově nebo alespoň celorepublikově známý,pak je to otázka manažera.
Do své hudby jsem obětoval jeden vztah,spousty peněz,času po večer,kdy jsem mohl být s rodinou,ale nikdy jsem nepřemýšlel nad tím,jestli se mi to někdy vrátí.
Protože mě to naplňuje,dostává z depky,inspiruje-prostě hudbu dělám srdcem a pro potěšení.
Víc už k tomu nemám co říct.

Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate »

delay:přesně tak,tohle měl někdo napsat už na začátku.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

ale ked sa na to pozrieme z druhej strany 8) tak kazdy podla svojho gusta ;)

Cyril

Příspěvek od Cyril »

a jeste z treti strany... zenska co dela hudbu je tu opravdu vzacnej ukaz :)

delay

Příspěvek od delay »

Třeba to není ženská, ale nějakej plešoun.

c9000

Příspěvek od c9000 »

a ze čtvrtý strany bych to viděl, jestli jste tak dobří tak napište Timbalandovi nebo Pharelovi oni vám s tím určitě pomůžou a jejich jméno na vaší desce vám zaručí tutově prodejnost. :D

To Cyril: já myslel že ty jsi ženského pohlaví :wink:

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

cyril je zenska? :D

Odpovědět