Rytmus

Harmonické postupy, rytmické grify,...
gambler

Re: Rytmus

Příspěvek od gambler » 11 pro 2017 20:47

Dendy,Tony9- z citania motivacnych-"self improvement" kniziek uz som vyrastol..Tento druh knih ma za ciel jedine a to zarabat,zarabat,zarabat...Sa cudujem ze zrovna vy dvaja ktori toho ohladom marketingu co to vedia by si boli schopny tamto kupit?
Ak by som chcel vtipnu knizku na zachod tak si kupim vtipnu knizku.. :D

ZFarkas-Mas pravdu..Ak hra napriklad klasicky kopak 4/4 a cez to hraju osminove s bodkou (cize osminove roztiahnute o polovicu) tak na niektorych miestach vznikne 16 tinova syncopation a to robi groove..Keby si napriklad predrazal kazdy kopak 16tinovou uz by to groove zrejme moc nemalo..Lebo uz by "toho bolo vela".. Tu je o tom nieco popisane..
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4165312/

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 11 pro 2017 20:49

> Dendy,Tony9- z citania motivacnych-"self improvement" kniziek uz som vyrastol..

no vidis, ono to vyzera ze ja v mojich 40 som k tomu prave len teraz dorastol... Tony ma myslim este o par rockov viac :) Mozno to aj teba caka .. hento mi nepripada ako klasicka motivacna kniha ale ako hnika s fajn jednoduchymi tipmi ako smenit sposob uvazovania, vyjst von zo svojej krabice / komfortnej zony a pozret sa na veci z ineho uhla .. co je vzdy dobra vec a cloveka to niekam posunie ..

tony9

Příspěvek od tony9 » 11 pro 2017 21:00

No, mně je šestapadesát let:-)

gambler

Příspěvek od gambler » 12 pro 2017 16:47

No Dendy praveze tie knizky si tak nejak same protirecia..Na jednej strane tvrdia aky je kazdy vynimocny a neviem co..Na strane druhej ta ucia robte to a to lebo tak to robi nejaka uzasna celebrita,miliardar,papez atd..
Samozrejme ludia nechcu ostat obycajni a tak kupuju bombasticke sluby,proste marketing..Co ta tak zaujalo na tej knizke ze si dostal nutkanie kupit ju?Tych par citatov od velikanov vytrhnutych z kontextu?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 12 pro 2017 17:17

skor tie ukazky obsahu co su dole nizsie na tej stranke .. aj preto ze minimalne polovica veci co su tam napisane su veci na ktore som si tak nejak sam postupne v zivote sam prisiel (casto pracne a namahavo metodou pokus - omyl) a ktore naozaj platia .. takze mam pocit ze by ma ta knizka uplne odveci nebude .. Samozrjeme netvrdim ze vsetko od prvej do poslednej strany su hodnotne informacie, vnimam to skorej ako taku inspiraciu na zamyslenie sa ..

Samozrjeme ak mas pocit ze vsetko vies a takyto typ informacii ta nema kam posunut, nuz to ti potom zavidim, tiez by som sa raz chcel dopracovat do takeho stavu / pocitu :))

Odpovědět