MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
demsky

Příspěvek od demsky » 12 črc 2007 16:46

ved v tom som robil este na awe64 :) ale prisiel dost neskoro, tusim az 1998 rok. U mna bol najlepsi zase EDlib...

http://www.astercity.net/~malf/trackers.html
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

nooly

Příspěvek od nooly » 12 črc 2007 17:06

pytkin jj, tuny a tuny zabavy, nikdy me to neprestalo bavit =)

demsky takze znas, parada! mas nekde ke stazeni pripadny track? btw. malfunction ted dela s nekym na HW syntaku ne nepodobnemu treba SIDstationu, srdcem ma byt yamahacky OPL3 cip (takze je v planu i prepis AT2 nebo VSTi, ktere by ovladalo onen device).

ad Edlib - v tom jsem taky par veci udelal, ale to byl strasnej hardcore to ovladani, osobne znam jen jeden tracker, ktery byl slozitejsi nez edlib a byl to "shodou okolnosti" jiny tracker od JCH :D

mathiasm

Příspěvek od mathiasm » 12 črc 2007 18:00

dendy: hezké zvoučky, pohladí :)
FM syntéza použitelná je! a to nejen na "zvonečky" a efekty - mám FM rád, je to další kousek mozaiky syntéz...a všechny se pak nádherně doplňují :)

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 12 črc 2007 19:03

mathiasm píše:dendy: hezké zvoučky, pohladí :)
FM syntéza použitelná je! a to nejen na "zvonečky" a efekty
Ja kupodivu miluju FM na basu, kdyz je v layeru s nejakou hutnejsi basou, tak doda to potrebne dolnostredni sproste maso. IMO na basu je kombinace analog + fm v layeru nejlepsi volba. Za sebe bohuzel musim rict, ze tady hovorim pouze ze s kusenosti s emulacema. Ale uz na netu hledam tu DX200 na prodej, ta je mi sympaticka kvuli ovladani. Existuje nejaky dalsi kvalitni FM synth s ovldanim ve stylu analogu? Dik

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 16 lis 2007 23:06

Pytkin píše:programovanie FM v DOSe fakt vyzera zabavne ! :)

Obrázek

viac fotiek http://stano.korex.sk/screenshots.php
nahodou som sem zavital ale ten tracker vyzera PERFEKTNE! :) spomenul som si na zlate casi OctaMEDu na AMIGE a robenie hudieb do hier svojho casu... dost ma mrzi ze som nezazil C64 tracker a pracu so SID kedze som C64 nemal a sused co ju mal, tak cas bol akurat tak na hranie ;)

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 16 lis 2007 23:47

Pierre niko píše:Existuje nejaky dalsi kvalitni FM synth s ovldanim ve stylu analogu? Dik

Existuje jeden dokonalej programmer pro DX7 (vsechny parametry na panelu) - Jellinghaus DX-Programmer:

http://www.teaser.fr/~amajorel/jellingh ... arker1.jpg

Obrázek

.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 lis 2007 07:54

jee.. pekne :)

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 19 lis 2007 19:52

Btw, to programování v DOSu. Zjistil jsem, že můj prastarý notebook Toshiba má v sobě FM chip :) tak jsem si trochu hrál a je to zábavné ;) akorát nevím, jestli to jde nějak synchronizovat do zbytku MIDI setupu.

Ad Jellinghaus, věčná škoda, že ten procesor v DX7 je pomalej a není to úplně kontinuální editace. Teď jsem nainstaloval DX7 MAX board (512 RAM pamětí, mikroladění, layery, arpeggiator, random patch generator) a celkem mi připadá, že se i ta editace nějak urychlila.

KAYKO

Příspěvek od KAYKO » 19 lis 2007 21:30

ECSON WALDES píše:
Pierre niko píše:Existuje nejaky dalsi kvalitni FM synth s ovldanim ve stylu analogu? Dik

Existuje jeden dokonalej programmer pro DX7 (vsechny parametry na panelu) - Jellinghaus DX-Programmer:

http://www.teaser.fr/~amajorel/jellingh ... arker1.jpg

Obrázek

.

AUUUU :)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 19 lis 2007 21:56

a.tom.x píše:Btw, to programování v DOSu. Zjistil jsem, že můj prastarý notebook Toshiba má v sobě FM chip :) tak jsem si trochu hrál a je to zábavné ;) akorát nevím, jestli to jde nějak synchronizovat do zbytku MIDI setupu.

Ad Jellinghaus, věčná škoda, že ten procesor v DX7 je pomalej a není to úplně kontinuální editace. Teď jsem nainstaloval DX7 MAX board (512 RAM pamětí, mikroladění, layery, arpeggiator, random patch generator) a celkem mi připadá, že se i ta editace nějak urychlila.
hod mp3 :)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 30 lis 2007 10:42

tak somtestol svoju "novu" FS1r a teda tie zvuky ma dostali... ako som bol zvyknuty na "tvrdost" yamaha zvukov z EX tak toto je krasne "makke".. je to paradny modul, mozem len odporucit...

tankista

Příspěvek od tankista » 30 lis 2007 11:19

EXCOM píše:tak somtestol svoju "novu" FS1r a teda tie zvuky ma dostali... ako som bol zvyknuty na "tvrdost" yamaha zvukov z EX tak toto je krasne "makke".. je to paradny modul, mozem len odporucit...
Naprosto souhlasim, taky jsem si ho oblibil. Vsechny HW masiny, co jsem mel, jsem prodal, protoze nehraly lip nez SW, co mam, ale fs1r z ruky nedam! Jeste se to tak naucit poradne programovat, sice k tomu mam SW editor, ale i tak je to dost masakr, takova mala jaderna elektrarna :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 30 lis 2007 11:26

tankista píše: Naprosto souhlasim, taky jsem si ho oblibil. Vsechny HW masiny, co jsem mel, jsem prodal, protoze nehraly lip nez SW, co mam
no vidis.. a ja som zase zacal nakupovat HW pretoze ziadny SW co mam nehral tak dobre ako by som potreboval :-))

inak FS1r je strasny monster, hodne brutalne zvuky z toho lezu, tiez jeden z tych nadcasovych synthov... snad casom tiez pribudne medzi moje deticky :-)

tankista

Příspěvek od tankista » 30 lis 2007 11:29

dendy píše:
tankista píše: Naprosto souhlasim, taky jsem si ho oblibil. Vsechny HW masiny, co jsem mel, jsem prodal, protoze nehraly lip nez SW, co mam
no vidis.. a ja som zase zacal nakupovat HW pretoze ziadny SW co mam nehral tak dobre ako by som potreboval :-))

inak FS1r je srasny monster, tiez jeden z tych nadcasovych synthov... snad casom tiez bude :-)
No ja taky netvrdim, ze SW hraje lip, ale ja nikdy nemel tak dobre HW masiny, aby se to mohlo projevit. AN1X, nord modular atd. podle me ale uz vyznam nemaj, jenom komplikujou praci a nic neprinasej... Nicmene az nebudu jednou vedet co s prachama, tak si treba z rozmaru ten polyevolver koupim :-) V kazdem pripade, kdyz HW, tak jedine analog, do niceho jineho uz prachy nenacpu... FS1R je svetla vyjimka!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 30 lis 2007 11:38

tankista píše: No ja taky netvrdim, ze SW hraje lip, ale ja nikdy nemel tak dobre HW masiny, aby se to mohlo projevit. AN1X, nord modular atd. podle me ale uz vyznam nemaj, jenom komplikujou praci a nic neprinasej...
no pre mna moj modular ma vyznam a velky, aj moje ostatne stroje .. ziadny z nich by som nevymenil za SW a to hovorim zodpovedne ako clovek, co roky fical cisto na SW a HW pokladal za zbytocny srot ;) ale tak nechcem aby sa to tu zvrhlo na klasicku flamewar proste len hovorim pre mna osobne je realita taka ze to co som predtym ladil na SW 2 hodiny mam teraz na HW spravene za 5 minut.. co pre mna osobne vzhladom na akutny nedostatok casu je uplne najviac vyznamny argument ;)

Odpovědět