Kurzweil Forte

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
MDudas

Re: Kurzweil Forte

Příspěvek od MDudas »

Ked som nad tym znovu rozmyslal a pocital, co stoji dovoz kontajneru z Ciny a kolko baleni Forte sa tam zmesti -
Forte 8 .... 138,5 x 39,5 x 14cm ..... zmesti sa pohodlne do balenia 150 x 50 x 30cm.

Do maleho 20´DC lodneho kontajneru nacpu na stojaka (na bocnici) 18x4 = 72ks.
Pri cene transportu 3000 USD to vyjde 41,6USD na kus. To nie je vela.
Ale musime este priratat cestu klaviatur z Talianska do Ciny - to bude cena trosku nizsia, mozno 30USD / kus.

A potom tu mame EU cla a DPH v krajine urcenia.... :wink:
Elektronicke piana a synthesizery - 3,2% ... vs. elektronicke plosne spoje bez specialnych suciastok - 0%.
Pri dealerskej cene napr. 1800USD je to dalsich 54USD len clo. K tomu este DPH cca 20% - 360.
Cize prevoz Fatar-Cina... Cina-EU + preclenie + DPH .... hruby odhad - 485USD.

Ak to nevezu na montaz do PRC, usetria 30USD/kus. Ak to dovezu do EU ako diely, cena tovaru bude daleko nizsia a ziadne clo.
Cize este minus 54USD a minus rozdiel v DPH.

Podtrzeno-secteno - vedia na tom usetrit urcite aspon 100USD za kus. :palec+: 8)

edit: Zabudol som, ze aj doprava Fatar-Nemecko nieco stoji. Ale kamionom to bude tak 1/3 z ceny Cina-EU.

Benqo
Vybavení

Příspěvek od Benqo »

MDudas, ty poslednu dobu ranajkujes salatove ucebnice matematiky, ci coooo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Ono posílat klaviaturu do Číny a zpět není takový problém, spíš je komplikace celní režim. Protože abys nemusel platit dovozní clo do Číny za klaviaturu, pak dělat papíry zpět je s tím moc problémů a musíš to dělat v zóně volného obchodu. Tam jsou ale daleko vyšší platy. Navíc nástroj "Made in China" není pro profíky tak věrohodný jako "Made in Germany", navíc nemusíš dávat číňanům všechny programové informace..

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Benqo
Vybavení

Příspěvek od Benqo »

Ten InfinityDecay je paradny. Juj, nech uz (mi) to mensie PC4 vyrobia! :mrgreen: :palec+:

concord
Vybavení

Příspěvek od concord »

Tak to ano , mozno bude PC4 61 :wink: ale mam take tusenie ze nam pride nastupca FORTE. :mrgreen: Cakam na leto.

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Thomann má novou dodávku Forte, cena skoro 90.000Kč, takže si nemyslím , že bude brzy nástupce. To by musela být generačně jiná mašina

Benqo
Vybavení

Příspěvek od Benqo »

Asi tak, ako pise Vlasta. Podla mna nova masina tak o rok, o dva. PC4 bude v kurze najblizsie 4 roky, tipujem. Aj ked premyslam, co vsetko by mohli este priniest nove updaty za tych par nasledujucich rokov okrem vylepseni sucasneho stavu... granulovu syntezicku? Live mode ako v K2xxx serii? Na druhej strane budu PC4 stale umelo drzat vykonovo pod Forte, kym nebude nova masina.
Uvidime, podla mna vedia chlapci z R&D prekvapit.

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Já si hlavně myslím, nebo doufám, že mají plné ruce s přípravou dalších modelů řady PC4. Ta koncepce má velký potenciál, podle mě. U nástupce Forte si nedokáži představit co víc, podle mě by měli spíše více pracovat na vzorkách akustických nástrojů a vymyslet matematický model , aby se to co nejvíce přiblížilo reálu. Mě se u K2661 podařilo natáhnout všechny zvuky žesťů z CD Roland L-CDP CD ček, je super že tím mám všechny dechy v 48kHz, ale pokud je porovnám tak až tak rozeznatelné nástroje mezi sebou to nejsou.Trubka Kornet, křídlovka - to je úplně jedno co použijete, hodně variant ale není to úplně ono. U basovějších nástrojů se mi jeví jako dobrá varianta tam dát Sharper, zlepší se tím třeba charakter Tuby, Bariton Saxofonu a posune se zvuk více k reálu, ale třeba Trubku bych Sharperem jen zmrvil. Chtělo by to prostě vymyslet jiné sady efektů víc ušité na míru specifických nástrojů

asterix1

Příspěvek od asterix1 »

Teraz na muzikeri Forte88 za bombovu cenu 1979,-€ .-) Vraj posledné kusy....

Odpovědět