Levnej master s aftertouch

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
mkII

Levnej master s aftertouch

Příspěvek od mkII » 26 říj 2009 07:22

Čau lidi,

docela dlouho už pátram po levným (kolem 3500,-, ale cena nerozhoduje, klidně víc), malým (49 kláves) jednoduchým master keyboardu. Moje mašiny umí přijímat aftertouch, tak si řikam, že bych to chtěl využít. Jenže u všech klávesnic jsem našel jenom rychlostní citlivost, někde napíšou že mají dynamiku úhozu, pod čim bych osobně rozuměl aftertouch, ale když kouknu na specifikace výrobce, zas je tam jenom rychl. citlivost :(

Tak se ptam, jestli někdo o něčem víte, může to bejt i starší typ, nebo jestli musim kupovat ty velký ošklivý krávy s miliardou kontrolerů..

Dík

biscuit

Re: Levnej master s aftertouch

Příspěvek od biscuit » 26 říj 2009 11:41

hele levny a aftertouch to podle me z principu stoji tak trochu proti sobe.
jestli muzu za sebe dat doporuceni, koukni se po edirolech. maji aftertouch (novejsi rada) a provedeni je odpovidajici cene - jedinej zapor vidim v klasickym rolandovskym modulacnim "kolecku" na perku. sam se chystam ze starsiho edirolu upgradovat na edirol novej..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 26 říj 2009 12:33

EDIROL PCR-500 ma aftertouch a stoji zhruba co pises
Obrázek

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 26 říj 2009 19:11

U Edirolu bacha na odchazejici klaviatury (u novych to treba vyresili, nevim, u predchozi rady to bylo celkem peklo). Po Edirolu PCR-M 80 jsem poridil Axiom 61 od M-audia a zatim spokojenost (mam ho asi rok).

Odpovědět