Kde koupit Logic (v Čechách) ...

Vše o sekvenceru Apple Logic
Odpovědět
markuc

Kde koupit Logic (v Čechách) ...

Příspěvek od markuc » 20 pro 2009 21:04

Poradíte ? Mám již delší dobu intenzivní pocit, že žijeme v zemi zlatokopů, dost na tom, že v Evropě 1$ = 1€, což bych ještě dokázal akceptovat, co taky člověku zbývá, že ? Ale pokud upgrade z Logicu 7 nebo 8 na Logic 9 stojí u Thomanna cca 190 € a u nás jej najdu v nějakým eshopu za skoro 8k s tím, že třeba fa Audiopolis jako oficiální dovozce pouze informuje o možnosti upgrade jako takové, ale cenu pro upgrade nemá snad ani vytvořenu, dostaví se u mě intenzivní chuť dopustit se násilí nebo alespoň velmi sprostě nadávat, nevím, jestli to znáte ... Existuje u nás nějaký (aspoň jeden) obchod, který je mi schopen prodat zmíněný upgrade za adekvátní cenu ? Kde vlastně nakupujete ? Díky za reakce :)

hombrefeo

Re: Kde koupit Logic (v Čechách) ...

Příspěvek od hombrefeo » 20 pro 2009 21:41

ja nakupuji primo v kalifornii

to jsi ale nechtel slyset...

markuc

Příspěvek od markuc » 21 pro 2009 02:26

No to jsem tušil, že už všichni kupujou jinde, než v naší banánové republice ... tak s tím asi začnu taky, kromě toho, že výrazně ušetřím, bude mě navíc hřát pocit, že si za chvíli budou moci naši slavní prodejci strčit svoje předražené zboží ... za vitrínu ! :)

upman

Příspěvek od upman » 23 pro 2009 17:07

Teda, to me dostava - dostupnost 3-4 tydny (viz link od ekaze), to si delaji prdel, ne? No nic, ja nakupuji vetsinou v UK, solidni ceny, casto postovne gratis, atd.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 23 pro 2009 17:22

upman píše:Teda, to me dostava - dostupnost 3-4 tydny (viz link od ekaze), to si delaji prdel, ne? No nic, ja nakupuji vetsinou v UK, solidni ceny, casto postovne gratis, atd.
si to propasnul pac ho meli skladem kdyz sem ho sem postnul :(

Odpovědět