Logic Studio (Logic Pro 8) je v prodeji!!!

Vše o sekvenceru Apple Logic
Odpovědět
velvet

Příspěvek od velvet » 26 zář 2007 00:30

Poshook píše:hosi, jasne, beriem, nevidel som Logic 3.5 roku... ale aj tak skoda, ze aspon trosicku nepichli do nedestructive audio. ta funkcia natiahnutia audia v case je super az na tu otazku, bez nej by to bolo lepsie. holt som zmlsany Ableton Live, kde je "destruktivny" vacsinou az finalny mixdown a to si clovek moze s audiom robit cely projekt co len chce - to nehovorim o tom, ze okrem savnuteho projektu nie je na disku navyse nic, ziadny predbouncnuty material, ziadne prepisane povodne audio, only pure music.
hele, je něco co Ti v Abletonu chybí?

Já čistě ze zvědavosti - nehledej v tom ironii - samo by mne zajímalo něco lepšího, pokud by bylo....
např., když jsem ho naposledy zkoušel - ale jen chvíli - myslím, že neměl něco jako External Plugin (Cubase(Nu) nebo I/O Helper Plugin (Logic) aby se daly outboard fx použít jako insert pluginy...
má nějaký omezení co do počtu stop - nebo auxů či Bus?
Mně z nějakýho mi neznámýho důvodu je Ableton Live sympatetický a z jiných důvodů, o kterých nejsem přesvědčen ( horší výkonnost na gépětkách + lenost/nedostatek/ času /neochota čas věnovat "novému" DAW...)) ho nepoužívám

sorry, to jsem hodně OT
-------------------------------------
http://www.markvelvet.com

-------------------------------------

Poshook

Příspěvek od Poshook » 26 zář 2007 00:58

velvet píše:
Poshook píše:hosi, jasne, beriem, nevidel som Logic 3.5 roku... ale aj tak skoda, ze aspon trosicku nepichli do nedestructive audio. ta funkcia natiahnutia audia v case je super az na tu otazku, bez nej by to bolo lepsie. holt som zmlsany Ableton Live, kde je "destruktivny" vacsinou az finalny mixdown a to si clovek moze s audiom robit cely projekt co len chce - to nehovorim o tom, ze okrem savnuteho projektu nie je na disku navyse nic, ziadny predbouncnuty material, ziadne prepisane povodne audio, only pure music.
hele, je něco co Ti v Abletonu chybí?

Já čistě ze zvědavosti - nehledej v tom ironii - samo by mne zajímalo něco lepšího, pokud by bylo....
např., když jsem ho naposledy zkoušel - ale jen chvíli - myslím, že neměl něco jako External Plugin (Cubase(Nu) nebo I/O Helper Plugin (Logic) aby se daly outboard fx použít jako insert pluginy...
má nějaký omezení co do počtu stop - nebo auxů či Bus?
Mně z nějakýho mi neznámýho důvodu je Ableton Live sympatetický a z jiných důvodů, o kterých nejsem přesvědčen ( horší výkonnost na gépětkách + lenost/nedostatek/ času /neochota čas věnovat "novému" DAW...)) ho nepoužívám

sorry, to jsem hodně OT
ja mam zasa dilemu zostat v Live alebo sa po rokoch vratit k Logicu. ked som presiel po Logic 5.5.1 na Live 4, bol som nadseny prave tym, co na Logicu kritizujem - rychlostou a hlbkou prace s audiom - proste neexistuje nic, co by s audiom v Live neslo OKAMZITE bez akychkolvek vedlajsich produktov urobit (v tomto nema Live konkurenciu). tiez automatizacia sa mi zda omnoho pohodlnejsia a celkova rychlost prace, kde je naozaj len velmi zriekdavo nutne sa cez nieco preklikavat (vsetko je drag and drop).
Logic mi zase ucaroval svojim elegantnym a inteligentnym GUI a hlavne kvalitou internych efektov a audio engine, cim Live pocutelne prevysuje. no a samozrejme Mixer okno. no a monzo robi svoje aj nostalgia.
ja viem, existuje moznost REWIRE, ale od isteho casu Rewire nemam rad a nepytajte sa preco, proste nemam.

markuc

Příspěvek od markuc » 11 říj 2007 10:39

Jo, Logic 8 je evidentně zcela v duchu chytré cenové politiky Applu. Jak je tu několikrát psáno, je fakt pěknej. V podobném duchu hovoří i fórum na stránkách Applu. Na druhé straně tam najdete jakousi petici za změnu nedestruktivní editace audia... to mi připadá v dnešní době NAPROSTO K SMÍCHU, abych tužkou překreslil lupanec a musel potvrdit, že chci tuto změnu opravdu natrvalo, neznám jinej soft, kterej by na tom byl v oblasti audioeditace tak strašně. Když vezmu v úvahu omezení Apple platformou, který je taky směšný, dostávám se po letech práce s Logic 7 i Cubase definitivně k platformě PC a ke Cubase. Výkonnou mašinu si postavím za zlomek ceny, kterou chce Apple za identicky vybavenej stroj ... A't se Logicu daří, ale beze mě ! :wink:

onehalph

Příspěvek od onehalph » 11 říj 2007 10:41

tak at se dari :-)

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 01 lis 2007 14:16

markuc píše:Výkonnou mašinu si postavím za zlomek ceny, kterou chce Apple za identicky vybavenej stroj ... A't se Logicu daří, ale beze mě ! :wink:
To bych vcelku rád ten stroj viděl. Kamarád si nedávno v Alzasoftu nechal složit komp na 3Dmax a vysolil za to skoro 70 tisíc, což za zlomek ceny nepokládám. Podotýkám, že předlohou mu byl Mac Pro, který je mezi 3Dmax uživateli v zahraničí velice dobře hodnocený.

Ale k Logicu.
Dostal jsem dnes ceny od jednoho prodejce, takže situace se má následovně (bez DPH):
- Logic Studio 10600,- Kč
- Upgrade 4640,- Kč
Skladem v ČR zatím není.

Odpovědět