Synchronizace Logic + Korg Volca Beats

Vše o sekvenceru Apple Logic
Odpovědět
juan

Synchronizace Logic + Korg Volca Beats

Příspěvek od juan » 14 dub 2014 14:49

Ahoj, mam problem se synchronizaci Logicu a Korgu Volca Beats. Kdyz dam pouze Play v Logicu s metronomem, slysim skoro neznatelne zpomaleni Volca Beats. Kdyz dam nahravat, je to o hodne vetsi zpomaleni. Zkousel jsem si v Sync hrat s delayem prenosu MIDI clock v nastaveni synchronizace, ale nedokazu presne nastavit hodnotu, porad jsem dopredu nebo pozadu.
Zajimave je, ze kdyz pouziju jako master stary sampler Boss SP-505, tak bez problemu, synchronizace je uplne presna. Na MIDI pouzivam:
M-Audio MidAir Wireless MIDI, zapojeny do USB a pres MIDI kabel do Volca Beats. Zkousel jsem i Volca Bass a Keys, stejny vysledek, s SP-505 bez problemu. Netusite nekdo, kde delam chybu? Predem diky za rady.

juan

Re: Synchronizace Logic + Korg Volca Beats

Příspěvek od juan » 15 dub 2014 15:25

Nikdo zadnej problem se synchronizaci externich sekvenceru v Logicu?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 15 dub 2014 15:27

mozno ju nikto nepouziva .. ja s tym nemam ziadnu skusenost .. Logic som vzdy pouizval bez dakeho externeho groove boxu ..

monkey

Příspěvek od monkey » 11 črc 2014 15:23

ahoj, ja mám problém so synchronizáciou, priznám sa, veľa času som tomu ešte nevenoval ale jedno je isté: "na šupu" to nechodí.
Korg Pa3X = MASTER
Logic Pro X = SLAVE

ani tempo, ani start, ani stop, ani pozícia.

čo som zatiaľ zistil, že "clock","start","continue","stop" informácie na interface vstupu Logic-u sú.

Odpovědět