Zobrazení videa z Logic Pro X na iPadu

Vše o sekvenceru Apple Logic
thovt

Zobrazení videa z Logic Pro X na iPadu

Příspěvek od thovt » 05 úno 2014 13:29

Používá někdo z vás úspěšně iPad pro zobrazení videa z LPX ? Např. když speaker nahrává komentář do videa. Letmým googlením jsem zjistil, že způsobů (aplikací) jak to zrealizovat je víc, takže kdyby mi někdo doporučil vyzkoušené a spolehlivé řešení, ušetřilo by mi to pravděpodobně dost nervů.
Předem díky.

dendy
Vybavení

Re: Zobrazení videa z Logic Pro X na iPadu

Příspěvek od dendy » 05 úno 2014 13:34

nerozumiem celkom ako to myslis .. chces nahravat video prace v Logicu aj zo zvukom a nahravas to ipadom ??

ved si nainstaluj na kompe toto : http://screenyapp.com/ .. to ti rovno do videa uklada vyrez obrazu aj zo zvukom z mikrofonu ..

thovt

Příspěvek od thovt » 05 úno 2014 13:43

Mam na mysli napriklad situaci, kdy mam v LPX sestrihanej hudebni podklad do videa a k tomu mi speaker nahrava komentar (zadne video se nenahrava). No a ten ipad bych chtel dat pred speakera, aby na nem pohodlne sledoval video, do kteryho se to dela.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 05 úno 2014 14:51

jo tak cize tebe ide len o to pustit na iPade nejake video.. tak to mas jednoduche - hod si na ipad nejaky player na videa (ja napriklad pouzivam tento : https://itunes.apple.com/us/app/oplayer ... 36724?mt=8 ... a do neho mu to video nahraj :) .. priamo z toho playera sa daju browsovat zdielane disky v lokalnej sieti (aj windows adresare zdielane) a vie to dokonca prehravat video priamo zo zdielaneho adreasara v sieti takze ani nemusis to video fyzicky kopirovat do ipadu - ja takto pozeram filmy, mam sietovy disk a z ipadu cez ten player pozeram filmy priamo z toho sietoveho disku ..

vie to vsetky mozne formaty takze je celkom jedno v akom formate mas to video, skoro urcite to henten player bude vediet prehrat ... jedine myslim AC3 audio kodek to nevie ale to koli nejakym licencnym obmedzeniam nevie ziadny ipad player ..

thovt

Příspěvek od thovt » 05 úno 2014 15:01

Dendy, dekuju za snahu, ale myslel jsem, ze z nadpisu je jasny, ze mi jde o video, ktery je vlozeny v LPX (movie track). Jinymi slovy to, co ja chci udelat, je "presunout" nebo duplikovat okno ve kterem LPX prehrava video (movie track) na ipad. Ted uz si snad rozumime :-)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 05 úno 2014 15:02

ale on chce to mat synchronne s logicom .. proste chce video z logicu dostat ako nahlad do ipadu .. slo by to mozno .. je daky soft alebo proste nejako ide spravit ipad ako dalsiu obrazovku v OSX .. tusim nejakym softom to bolo .. a potom v logicu potiahnut preview okno videa na tu plochu ..

aha .. tu je navod http://ipaduserguides.com/use-ipad-as-second-monitor/

alebo lacnejsia http://www.makeuseof.com/tag/how-to-use ... nitor-ios/

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 05 úno 2014 15:28

aha pardon, uz chapem :-) no skusal som ci to nahodou nepojde cez ipad logic control ale nie, to zobrazuje len mixer, smart control pluginov, funkcne tlacitka ale nie prehravane video ..

asi potom len to co hovori pytkin .. ale nejake pkusy zo zdielanim obrazovky na ipad cez lokalnu siet som robil a nebolo to moc pouzitelne.. rozhodne nie na video (ten obraz celkom 'sekano' streamuje po sieti)

thovt

Příspěvek od thovt » 05 úno 2014 15:45

Z ty pouzitelnosti pro video mam prave obavy, proto sem doufal, ze se objevi nekdo, kdo se o to uz realne pokusil. Lepsi nez stream videa po siti by asi bylo prehravani videa z ipadu a po siti jenom sync s LPX...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 05 úno 2014 16:07

ja vidim vacsi problem s tym syncom ..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 06 úno 2014 19:19

Tak jsem to prave vyzkousel a po WIFI je to nepouzitelne.. resp. je to pouzitelne na staticke veci, ale jelikoz iPad prebira rozliseni screenu pocitace a navic datovy tok je pomaly, tak video se v tom silene seka...

thovt

Příspěvek od thovt » 11 úno 2014 15:11

TOM-Thak: Kterou app jsi zkousel?

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 11 úno 2014 15:16

Air Display.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 11 úno 2014 15:23

thovt: na ADR taking jsem jednou ve studiu, ktery nemelo ve vocal booth obrazovku, pouzil tohle, a fungovalo to: http://www.splashtop.com/personal (na jednom z monitoru jsem mel zvetseny video a to prenasel na splashtop aplikaci na mobilnim zarizeni. uz si nepamatuju ale, jak svizny nebo nesvizny to bylo. kazdopadne nejaky pausalni zpozdeni se da snadno pausalne zase zarovnat.)

thovt

Příspěvek od thovt » 11 úno 2014 15:29

Díky :!:

thovt

Příspěvek od thovt » 12 úno 2014 09:56

Tak jsem otestoval splashtop. Zpozdeni je pomerne velky, zatez cpu taky, ale jinak video bezi hladce, takze to pouzitelny je.

Odpovědět