Axiom 49 midi Out

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
pedrofenix
Příspěvky: 4
Registrován: 23 úno 2011 13:15

Axiom 49 midi Out

Příspěvek od pedrofenix »

Zdravim.
Prosim Vas vedel by mi niekto poradit.Mam takyto problem: Mam klavesy M - Audio Axiom 49 a zvukovu kartu M -Audio Fast Track Ultra.Donedavna som tieto dve zariadenia pouzival pripojene k PC cez samostatne USB kable.Vsetko pracovalo spravne.Postupom Casu mi ale zacalo vadit ze vsetko mam pozapajane cez USB a PC uz nema volne porty na pripadne nejake to zariadenie.Chcel by som Prave preto vyuzit MIDI prevodnik Fast track Ultra a cez neho smerovat MIDI spravy z Axiomu 49 do PC.Skusal som to poprepajat, ale nejak stale nesignalizuje ta zvukovka ziadnu MIDI Aktivitu z Axiom 49. Netreba pri takomto zapojeni nastavit kazdy kontroler este zvlast alebo co,alebo da sa vychadzat aj prednastavenych presetov ktore fungovali pri prepojeni cez USB spravne,neviem no ohladne MIDI som este zaciatocnik,porate mi prosim vas niekto kto ma s tym skusenosti,dakujem

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Axiom 49 midi Out

Příspěvek od Pytkin »

mas zapojene AXION 49 midi out , do midi in Fast Track Ultra ? predpokladam ze adapter tam mas v AXIOME zastrceny a zapnute ..

pedrofenix
Příspěvky: 4
Registrován: 23 úno 2011 13:15

Re: Axiom 49 midi Out

Příspěvek od pedrofenix »

Ano vsetko mam tak zapojene adapter mam vsetko sviti ked nejakym konrolerom pohybujem tak na tom displaji sa zobrazuje aktivita.MIDI Out z Axiomu je zapojeny do MIDI IN Fast Tracku lenjak akoby to nelezli tie midi spravy z tych klavesov,lebo keby ano tak na zvukovke by to asi signalizovalo tymi letkami,to by bol uz problem v tej zvukovke.Ci tam netreba asi nastavit nieco na tych klavecoch alebo co,nevim no,nejaky manual o tom som nikde nenasiel

pedrofenix
Příspěvky: 4
Registrován: 23 úno 2011 13:15

Re: Axiom 49 midi Out

Příspěvek od pedrofenix »

No nazdar lidi trosku som sa s tym babral a konecne som na to prisiel na axiome staci prepnut MIDI out z USB na ten druhy vystup kde sa zapaja MiDI kabel.Robi sa to tym ze naraz stlacite tlacidla Data 2 a Data 3. Potom klasicky sa nastavi preset na ten dany DAW a v preferenciach programu sa nastavi namiesto Axiomu MIDI zvukovej karty Fast Track a je to,taka malickost ale predsa ma to obmedzilo na moment,sranda

Odpovědět