Basová kytara z midi podkladu

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
Karel666

Basová kytara z midi podkladu

Příspěvek od Karel666 » 26 říj 2010 15:38

Zdravím všechny,
stanul jsem před problémem a děkuji za rady. Z kapely mi odchází basový kytarista. Okolnosti mne nutí pouštět při živých vystoupeních basovou kytaru z midi podkladu. Protože vlastním klávesy Yamaha MO, které mají jen dva analogové audio výstupy L a R, jeden digitální a nemají další volitelné analogové výstupy, potřebuji poradit jak nejlíp rozvést audio signál. Potřeboval bych mimo Yamaha MO ještě dva výstupy. V jednom by byla basa, která by šla do mixu a ve druhém bicí, které by šly živému bubeníkovi do sluchátek. Byla by řešením koupě zvukového modulu, který by byl ovládaný interním sequencerem MO a z tohoto externího modulu by hrála třeba v pravém kanálu basa a v levém bicí? Děkuji za případné rady.
Karel

Pytkin
Moderátor

Re: Basová kytara z midi podkladu

Příspěvek od Pytkin » 26 říj 2010 15:52

ak vies poslat do toho digitalneho vystupu nieco ine , ako do analogoveho , tak by ti stacil prevodnik DITIAL -> ANALOG .. a mas 4 vystupy ..

kexik

Příspěvek od kexik » 27 říj 2010 09:50

zvukovy modul je samozrejme tiez riesenie...

Karel666

Příspěvek od Karel666 » 27 říj 2010 11:11

S tím digitálním výstupem je to dobrý nápad, ale v manuálu jsem se nikde nedočetl, že by šel odělit od analogových výstupů. Zřejmě budu muset pouvažovat o tom zvukovém modulu. Díky vám chalani za pohotové odpovědi.

Odpovědět