Je mozne prenest midi soubory do Keyboardu?

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Petr_Macháně
Příspěvky: 254
Registrován: 11 zář 2006 18:43

Je mozne prenest midi soubory do Keyboardu?

Příspěvek od Petr_Macháně »

Zdar lidi,

vlastnim stare keyboardy Casio CTK-573 Midi out znich funguje krasne a nema to zpozdeni, ale nevim jak funguje midi IN, kcemu mi to muze byt? Potreboval bych tam dostat nejaky skladby abych se podival na klaviature co mam mackat a podle toho se to naucit, slo by to? DIKY

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

midi in ti je vylozene na to, aby ti romka keyboardov zahrala co do klavesov posles. ergo, pri vacsine podobnych nastrojov je midi in na nic, kedze mavaju dost ohavne zvuky

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

No to by bylo hodne hodne bizarni v dnesni dobe pouzivat pianka Casio jako zvukovy moduly krmeny MIDI :) Obavam se ze lip hraje kazdy zaplivany VSTcko, o samplech nemluve...

biscuit
Příspěvky: 10633
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Je mozne prenest midi soubory do Keyboardu?

Příspěvek od biscuit »

Petr_Macháně píše:Zdar lidi,

vlastnim stare keyboardy Casio CTK-573 Midi out znich funguje krasne a nema to zpozdeni, ale nevim jak funguje midi IN, kcemu mi to muze byt? Potreboval bych tam dostat nejaky skladby abych se podival na klaviature co mam mackat a podle toho se to naucit, slo by to? DIKY
a to jako myslis, ze se ti ty klapky budou hejbat, nebo jaks to myslel, ze se podivas co mackat? :shock:

Uživatelský avatar
nathanael
Příspěvky: 707
Registrován: 07 úno 2007 16:19

Příspěvek od nathanael »

biscuit: Přesně, to mě také zarazilo, ale raději jsem se neptal a nějak předpokládal, že mu snad ty klapky svítí nebo co - takové keyboardy pokud vím existují.

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Jo nebo maj na displeji nakresnenou klavesnici a zobrazuje se puntik, kde to mas zmacknout.

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

to budu robit, imho... ale isty som si nie :)

Uživatelský avatar
Tamango
Příspěvky: 103
Registrován: 13 úno 2003 08:44

Příspěvek od Tamango »

to, aké klávesy sú stlačené ukazuje každý VSTi, ktorý má zobrazenú klaviatúru ... ja na to používam Sapletank (okrem iného ...)
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie ...

Petr_Macháně
Příspěvky: 254
Registrován: 11 zář 2006 18:43

Příspěvek od Petr_Macháně »

Slo mi presneji o to, abych si sehnal midi skladbu napriklad mozart a nahral si ji nejak do keyboardu, jelikoz se mi pri zahrani ukazuje na klaviature co mám zmacknout , teda na displeji, o to jde:)

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

v tom pripade sa vyser na druhy kabel a urob co ti radi tamango...
nechaj si zahrat midi nejakym vstckom co ukazuje klavesy, alebo kukaj v midi sekvenceri na piano roll, ten mava na boku klaviaturu a na nej prave hrajuce noty svietia

Petr_Macháně
Příspěvky: 254
Registrován: 11 zář 2006 18:43

Příspěvek od Petr_Macháně »

Díky kexiku ! Vyřešeno

Díky all

wire
Příspěvky: 367
Registrován: 30 čer 2007 17:41

Příspěvek od wire »

neuveritelne! po jak dlouhe dobe se tu neco podarilo opravdu finalne vyresit? :D :D :D

Uživatelský avatar
freecoolin
Příspěvky: 264
Registrován: 25 lis 2004 09:53

Příspěvek od freecoolin »

nebo se nauč noty

Petr_Macháně
Příspěvky: 254
Registrován: 11 zář 2006 18:43

Příspěvek od Petr_Macháně »

freecoolin > jasny, na hru na klavír po 4 letech samoukářství nastupuji v září, miluju klasiku, sice noty neumim ale připravuju koncert pro klavír a orchestr na téma Láska, vášen, strach již brzy na MP3 !!! :D

Uživatelský avatar
PiKey
Profesionál
Příspěvky: 686
Registrován: 17 led 2007 11:44

Příspěvek od PiKey »

... najmä strach, najmä strach :wink:

Odpovědět