Midi display vst plugin

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
AndyW
Příspěvky: 56
Registrován: 09 srp 2003 00:09

Re: Midi display vst plugin

Příspěvek od AndyW »

ale tam preci nic nemusis programovat, pripojis obe zarizeni a akorat si tam kde to budes potrebovat nastavis jakym midi zarizenim to ovladat a namapujes pomoci praveho kliku mysi na nejakej knob nebo co budes ovladat - melo by tam tusim vyjet nejaky menu, ktery ti umozni midi learn, to zmacknes a pak zakroutis fyzickym kontrolerem a mas to sparovany, zadny programovani a zadny slozity nastavovani, jen je treba uzivatelsky zvladnout fl, bez ceho se stejne neobejdes, blue cat tady nepotrebujes vubec
Live magic flute

Uživatelský avatar
izzi
Příspěvky: 2
Registrován: 24 říj 2007 18:13

Re: Midi display vst plugin

Příspěvek od izzi »

dik moc, presne tohle sem chtel vedet. umim v FL namapovat svuj axiom pres fruity wrapper a tam pres browse parametres. to je ten midi learn? (ja sem takovy tlacitko videl na nejakym VST ale zatim sem ho nezkousel). zitra si jdu vyzvednout korg nanokontrol a vcera jsem nekde cetl ze v FL jde nastavit jenom jeden midi kontroler, koukal jsem hned do FL a v midi settings je jenom jeden vyber na controller type, tak jsem se zalekl jak tam zapnu ten axiom a zaroven i nanokontrol.
"Make some fuckin' noise!"

AndyW
Příspěvky: 56
Registrován: 09 srp 2003 00:09

Re: Midi display vst plugin

Příspěvek od AndyW »

az budu mit cas tak se do fruity mrknu, ale nedelam s nim tak ti z hlavy nevim jak presne tam mapping funguje, ale nemel by byt problem pouzivat vice hw kontroleru i u jednoho vst
Live magic flute

Odpovědět