MIDI / sampler / loop / NoteOn.Off / HELP

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Pytkin
Moderátor

Re: MIDI / sampler / loop / NoteOn.Off / HELP

Příspěvek od Pytkin » 03 led 2010 22:58

RAR : CC spravy nie su note on/off .. note on je ked stlacis notu , a note off je ked pustis .. je alogicke a abnormalne aby klavesnica fungovala ako ty chces .. cize neni mozne , aby si nieco take mohol nastavit .. to by skutocne musel byt specialny mod tej klavesnice a dopredu by to tak muselo byt naprogramovane .. mozno je ale ina cesta .. nevies sample spustat inak ako note on/off ? o jaky sampler sa jedna ?

jusuf

Příspěvek od jusuf » 03 led 2010 23:46

ReaktoplazmAR: to skúšaš s tou YAMAHA A3000 (či 4000) ? Vnútri A3000 to , myslím, nenastavíš - ale to asi vieš...
A aký kontroler používaš ? Napr. na BCR2000 sa dá "naprogramovať" :-I funkcia tlačítiek na Note (on/off) a zároveň na držanie posledného stavu...

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 04 led 2010 17:14

je to Yamaha a3000 a kontroler Maudio O2.. v samplery to nenadstavím a kontroler taký mod určite nemá, takže zatial to budem riešit /ako som už spomínal/ tak že som na knoby namapoval release jednotlivých samplov..
.. ide o to že som ten sampler vyradil zo svojho "DAW retazca" lebo nemám pre neho vstupy na zvukovke, predávat ho nemá zmysel aokrem toho je s ním kopa srandy, tak som ho doniesol domov do obyvačky a pripichol som k nemu kontroler /ktorý tiež už dlhšiu dobu nepoužívam/, vlastne som si v obyvačke spravil takú malú workstation :mrgreen: bez kompu a bavkám sa stým ráno pri káve, alebo tak.. len akosi ma to baví stale viac, tak aj viac od toho chcem 8), ked to bude takto pokračovat tak k tomu sampleru kúpim Axiom alebo také niečo /axiom vraj má taký mod čo jedním stiskom notu spustíš a druhým zastavíš../ alebo som rozmýšlal že by som k tomu sampleru kúpil nejaký mini-sekvencer..

kexik

Příspěvek od kexik » 04 led 2010 17:39

to inak ako step sekvencerom neporiesis

Odpovědět