Opět MIDI propojení

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
Kato

Opět MIDI propojení

Příspěvek od Kato » 14 úno 2006 11:53

Vím,že se to tady omílá pořád dokola,ale já prostě pořád nevím...Potřebuji propojit master(midi out,USB),zvuk.modul(midi in,out, USB) a notebook (USB),tak abych mohl přehrávat midi skladby na notebooku s využitím banky z modulu a zároveň nahrávat nové stopy z masteru. Myslel jsem,že nebudu potřebovat žádnou externí zvukovku,ale to asi nepůjde,že? Aspoň se mi to zatím bez ní nijak nepodařilo, hlavně nevím, jak docílit toho,aby při přehrávání bral sekvencer zvuky z modulu. Mám mo přitom v tom Cakewalku nastavený jako MIDI IN i MIDI OUT. Jediné co se mi podařilo,tak nahrávat z toho masteru,ale pouze z využitím zvuků integrovaných v notebooku...Mám už z toho hlavu jako meloun. Díky,lidi

kexik

Příspěvek od kexik » 14 úno 2006 12:13

na audio z modulu (pokial ho chces nahravat) potrebujes zvukovku. inak nemas co riesit, vsetko je usb, cize ziadne kablove problemy, vsetko nastrkas do laptopu... ono aj na slusnejsie prehravanie potrebujes zvukovku

komor

Příspěvek od komor » 14 úno 2006 12:17

master midi out -> midi in modul -> modul audio out -> audio in nootebook(zv.karta)

tzn. ze nebudes v cakewalk nahravat midi, ale audio co leze ze zvukoveho modulu.

Kato

Příspěvek od Kato » 14 úno 2006 12:31

Já vím,že by to mělo být jednoduché,ale jak píšu.Když propojím USB modul s notebookem,v Cakewalku navolím jako MIDI OUT ten modul a chci přehrát nějaký MIDI song,tak ticho. Prostě mě to nehraje s bankou z modulu. Ještě detail: kam bych měl připojit sluchátka,do modulu nebo notebooku?

hubert

Příspěvek od hubert » 14 úno 2006 12:44

POkial nemas prepojene audio vystupy z modulu do zvukovej karty tak musis sluchatka zapojit do modulu...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 14 úno 2006 23:31

ak som to dobre pochopil , chces robit len s midi .. cize midi out z modulu das do midi in PC .. midi out z pc das do midi in modulu .. a robis presne co potrebujes .. malo by to vsetko chodit aj cez USB ..

Odpovědět