HAT800 - Users Section

Mikrofony a předzesilovače
Odpovědět
Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

No co ti mam na to rict, pokud mi nechces prepustit Hat 800 tak asi nic :-)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

bledule

Příspěvek od bledule »

nechci,ale chci se ti omluvit,promiň

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

A to to musime resit verejne a zaplavovat to tu osobnimi utoky?
;)

O Hat 800 jsem mel zajem uz pri prvni vlne cca pred rokem... ovsem tenkrat to padlo... no a ted jsou konecne tu.. tak jen nabizim pokud uz si nekdo pri tom cekani poridil mikrofon jiny a chtel by treba Hat 800 prepustit dal, staci dat vedet.
Peace
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Martin

Příspěvek od Martin »

Ti co chtějí poslat mic. poštou jsou na řadě hned v pondělí - jako první.
svou adresu mi hoďte do mailu: martin.witner@centrum.cz

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

Martine, možná upřesni jak je to pro tebe lepší - tedy jestli chtít kloboučky poslat, nebo se v nějaké konkrétní oblasti domluvit ve více lidech na předání a podobně...
Naposledy upravil(a) SadLuck dne 19 dub 2008 12:41, celkem upraveno 1 x.

nooly

Příspěvek od nooly »

martine, dekuji moc, tesim se. ad cena za postovne - pokud te jeden mikrofon ve vysledku vysel na vic, nez jsem platil, ihned ti ty penize poslu. bylo by nefer, kdybys na nas cokoli doplacel (staci napsat, kolik presne to je).

a jeste neco, nic ve zlym, ale neprijde vam to taky od acid punka jako hyenismus? celou dobu ma debilni kecy (atrapy, do vanoc doma atd) a kdyz zjisti, ze mikrofony dorazily, tak zacne skemrat, aniz by pro akci predtim hnul prstem. mne se to teda dost hnusi.

Martin

Příspěvek od Martin »

Acid a pc master jsou velcí šprýmaři :-)
Pořád je to ale v pohodě a asi ve srandě.

Horší jsou Ti, co chtěli po měsíci vrátit "peniažky zpeť" , a rovnou napíšou, že pokud neobdrží peniažky do týdňa, poženou to k súdu ... i tací tu bohužel jsou.

Poshook

Příspěvek od Poshook »

Martin píše:Acid a pc master jsou velcí šprýmaři :-)
Pořád je to ale v pohodě a asi ve srandě.

Horší jsou Ti, co chtěli po měsíci vrátit "peniažky zpeť" , a rovnou napíšou, že pokud neobdrží peniažky do týdňa, poženou to k súdu ... i tací tu bohužel jsou.
podla prizvuku slovaci?

Martin

Příspěvek od Martin »

Nemá smysl moc přemýšlet o tom: kdo, co, jaký je?

Jasná je jediná věc! Kdyby se nebylo těch, kteří do akce aktivně a rychle vstoupili - podstoupili určité riziko - akce by neměla žádnou! šanci na úspěch.

Za to, Vám, kteří jste se aktivně podíleli na akci patří velké DÍKY.
Naposledy upravil(a) Martin dne 19 dub 2008 22:56, celkem upraveno 1 x.

Brúdr

Příspěvek od Brúdr »

Ahoj Martine, gratuluji Ti k úspěšnému dokončení celé operace. Věřím, že to nebylo jednoduché a k tomu ještě občas ty přiblblé kecy některých zúčastněných. Však oni na to přijdou, pokud budou mít někdy odvahu pustit se do nějakého rizika. Ještě jednou velký DÍK a ať se Ti i nadále daří.
Samozřejmě, jestli je potřeba doplatit nějaké drobné, tak to není problém.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

kdyz se tahle debata rozjela, psal jsem PM s tim, ze mam zajem, ale nikdy jsem nedostal odpoved.

ale nelituju toho, radsi si koupim neco proverenyho, i kdyz verim, ze existujou skryty poklady - tak at slouzi, jsem zvedavy!

Martin

Příspěvek od Martin »

Ještě není čas na gratulace a hodnocení.
Doufám, že mezi skrytými poklady nenajdu nějaké mrtvoly... to by se mnou seklo. Rozpočet s mrtvolami nepočítá (v max 1 vadný kus)
Výstupní kontrolu od ťangů nemohu čekat, takže to musím v neděli a v pondělí překontrolovat sám.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

Martin : potom sem skus hodit foto toho mikrofonu, aj kufriku...
blahozelam k odvahe a dotiahnutiu do konca... ja sa chystam na obdobnu vec ale vo vacsom meritku... tak si viem predstavit tvoje nasadenie a streso-nerv ktory si mal :)

velmi prijemna akcicka..

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

nooly píše:a jeste neco, nic ve zlym, ale neprijde vam to taky od acid punka jako hyenismus? celou dobu ma debilni kecy (atrapy, do vanoc doma atd) a kdyz zjisti, ze mikrofony dorazily, tak zacne skemrat, aniz by pro akci predtim hnul prstem.
Ok verejne se tu priznavam k mikrofonnimu hyenismu :)))
Peace
Obrázek

Fenderman

Příspěvek od Fenderman »

Martine, taky se přidávám ke gratulaci, chtělo to jen vydržet a je to doma. Hlavně že jsi neztratil tu chuť jít do toho poněkalikáté znovu. Poslal jsem Ti mail, ohledně doručení. Ještě jednou díky moc :)

Odpovědět