HAT800 - Users Section

Mikrofony a předzesilovače
Odpovědět
SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

Nečuchejte k tomu! Já strávil posledních pár dnů sledováním 20ti epizod House, já vim, o čem mluvim :))

Fenderman

Příspěvek od Fenderman »

delay píše:Martine, nezveřejnil by jsi seznam, komu jsi již mikrofon poslal?
Taky bych prosil, at vime kdo na tom jak je. Diky moc

skeld

Příspěvek od skeld »

Tady ilustrační foto:

Obrázek

Obrázek

greezmen

Příspěvek od greezmen »

no konečne.. Parááda fakt fešák 8)

Fractal

Příspěvek od Fractal »

teď se budu bít celý rok do hlavy že jsem to nekoupil:)

kdyby nahodil někdo ukázky budu se možná bít ještě víc...:D

Poshook

Příspěvek od Poshook »

Fractal píše:teď se budu bít celý rok do hlavy že jsem to nekoupil:)

kdyby nahodil někdo ukázky budu se možná bít ještě víc...:D
tak tak 8)

delay

Příspěvek od delay »

Tak ho mám taky. Vypadá krásně.
Ten smrad je ukrutnej... "Když sem votevřel kufr tak se mi zved kufr" :-)

Těším se na quadra víkendovej test // HAT vs RODE K2 vs CAD M9 vs MXL V6 //. Jestli to neudělám teď, tak už nikdy.

fova

Příspěvek od fova »

Schvalne si tipnu dojmy predem: Na vokaly ponekud neprijemne navyskovany, na nastroje super. ;-)

dk

Příspěvek od dk »

Ked mi to dojde, tak to mozeme testnut v BA aj spolu s TBone SCT 800kou :-))) Doveziem, naskriekam, porovname...
http://www.electrozone.cz/viewtopic.php ... highlight=

TBONE 800
http://www.dancetech.com/aa_dt_new/hard ... 750&lang=0

HAT800 - aky typ lampy tam ide? Ma zmysel uz o tom uvazovat???
(suska sa ze na vymenou elektronky za kvalitnejsiu (retro) v TBONE sa znizi hluk, tistejsi, otvorenejsi)

got my NOS Mullard 12at7 as monsterz suggested here on the forum and put it into one of my T-Bone Tube Mics today. First impressions with the Mullard Tube:
Higher output, slight less noise, much clearer mic in general and way more open sounding top - simply sounds better all in all. I might post some samples tomorrow of both stock and Mullard Tube.
But I also like the crunchy, super coloured midrange and cloudy top of the stock tube. Conclusion: I'll keep both mics - one with stock one with Mullard - Best of both worlds!

pc.masters

Příspěvek od pc.masters »

Tak mi dorazil, je krasny, vyrobeny fakt pekne... Zkousel sem do toho mumlat, vsema zpusobama, ruzne prepinat...ale :) Jak ma byt otoceny? Z jedne stranky je zvuk tenky vysoky bez basu nehutny, a z druhe strany (kdyz se na nej divame, tlacitko na povoleni konektoru nevidime, je vzadu na "tenke vyskove strane") je zvuk takovy mohutny, fain, me se libi vic, ale nemam s tim zkusenosti tak nevim jak ma byt :) ?
... ...Core 2 Quad Q6600 (3,0Ghz), 2x2Gb DDR2 Vitesta 800+, GB-P35-DS3, MSI R2600XT ... ... E-MU 1212M, Alctron HAT800, Samson C-Valve, ESI nEar 06, AKG K66, AKG K240S, M-Audio Axiom 49 ... ...

fova

Příspěvek od fova »

dk: Ma smysl o tom uvazovat, pokud ti nebude soucasny zvuk vyhovovat. Ale je to vzdy neco za neco. Kdyz tam das lampu, ktera nebude mit tak ostry zvuk na vokaly, tak ti to zase bude znit pod dekou na nastroje. Proste jeden univerzalni mikrofon na vse neexistuje - alespon ja jsem se s nim zatim nesetkal.

pc.masters

Příspěvek od pc.masters »

Tak ne, ja to otocil ,dal popfiltr na tu "hrubou" stranu a zni to stejne.... ja nevim, muze to delat popfiltr?takove rozdily?
... ...Core 2 Quad Q6600 (3,0Ghz), 2x2Gb DDR2 Vitesta 800+, GB-P35-DS3, MSI R2600XT ... ... E-MU 1212M, Alctron HAT800, Samson C-Valve, ESI nEar 06, AKG K66, AKG K240S, M-Audio Axiom 49 ... ...

fova

Příspěvek od fova »

Pc.masters: Mrkni se na napajeci zdroj, jakou tam mas nastavenou charakteristiku. Jestli vsesmerovou (kolecko), tak snima ze vsech stran, pokud kardioidu (srdicko), tak snima z jedne strany vic a z druhe mene.
Samozrejme, ze pop filter ma vliv na zvuk. Je tam kvuli redukci pridechu a sykavek a take trochu zere vysky.

delay

Příspěvek od delay »

fova píše:Schvalne si tipnu dojmy predem: Na vokaly ponekud neprijemne navyskovany, na nastroje super. ;-)
Průser je, přítelkyně nebude doma, takže vokální pokusy asi budou na mě a to já teda nerad zveřejňuju :-)

fova

Příspěvek od fova »

Tak zazpivej "Ovcaci, ctveraci". To jsme museli ve skole/skolce zpivat vsichni. Ja to tak take delam, kdyz provadim nejake testy.
A je jasne, ze spousta lidi tady nejsou zpevaci.

Odpovědět