Předzesilovač a mic. ...

Mikrofony a předzesilovače
Odpovědět
izacion

Předzesilovač a mic. ...

Příspěvek od izacion » 03 bře 2012 19:28

Dobrý den

Na toto téma tady zazněli už tisíce názorů, přesto potřebuji poradit. Chci vědět jaký preamp by se hodil k mic. Rode K2? Abych ten řetězec upřesnil, používám zvukovou kartu motu 896 hd.

Nejprve jsem koukal po "ART PRO CHANNEL" ovšem nic moc toho nenadělal... za podobné prachy bych měl (ovšem z druhé ruky třeba nějakej TL Ivory.. nebo Fatman). Ovšem vzhledově -aspoň na fotce- se mi zamouvá "presonus Studio Channel" ale zvukově nevím jak zní... Taky jsem slyšel chválu na - "Studio Channel One" ten je ale o třetinu draší...
Samozřejmě jakýkoliv názor uvítám.

delay

Re: Předzesilovač a mic. ...

Příspěvek od delay » 04 bře 2012 09:50

Focusrite ISA One, někde sem teď zahlídl přes 8 tisíc. Pro mě skvělej preamp.

izacion

Příspěvek od izacion » 04 bře 2012 10:23

Golden Age Project Pre-73 MK2 vypadá docela dobře. Ukázky na youtube taky nejsou špatné, sice jenom mluvené slovu do handky.... ale vintage zvuk je cítit..

Fillippos

Příspěvek od Fillippos » 04 bře 2012 11:23

Těch ukázek na netu je celá řada. Tady se dá hezky porovnávat. Golden Age je taky mezi nima. http://www.zenproaudio.com/clipalator.aspx

izacion

Příspěvek od izacion » 04 bře 2012 16:20

Fillippos píše:Těch ukázek na netu je celá řada. Tady se dá hezky porovnávat. Golden Age je taky mezi nima. http://www.zenproaudio.com/clipalator.aspx
To jsou tam ale krásné hračky... málem jsem zapoměl proč jsem tam šel a vyzkoušel jsem všechny značky mikráků.Audix mě hodně zaujal, není to blue ale dobře se drží... Naopak Neumanny v těchto narávkách zněli průměrně ( a to plně respektuji tuto značku, taky TML 103 má pořád u mě bod)
Děkuji za odkaz.

Odpovědět