Problem s mikrofonem Rode Procaster

Mikrofony a předzesilovače
Odpovědět
bombata

Problem s mikrofonem Rode Procaster

Příspěvek od bombata » 18 pro 2009 19:39

Koupil jsem si tenhle dynamickej mikrofon a mam s nim jeden problem - obrovskej sum. K nahravani pouzivam kameru (protoze nahravam po kazdy jinde, tak potrebuju neco mobilniho). Cim je "recording volume" na kamere vyssi, tim je vyssi i nahrany sum. A naopak. V cem by mohl byt problem?

Predtim jsem do kamery nahraval s mikrofonem Rode NTG2 a vse bylo v poradku (nahraval jsem s nim ve stejny mistosti, se stejnym kabelem a pres stejny linkovy transformator - tenhle: http://www.muzikant.cz/zvuk-a-nahravani ... -16577.php). Takze v cem by mohl byt problem? Vadnej mikrofon? Nebo je treba mit na takovy typ mikrofonu nejaky lepsi predzesilovac (nez ten co je v ty kamere) nebo lepsi kabel?

Bacon

Re: Problem s mikrofonem Rode Procaster

Příspěvek od Bacon » 19 pro 2009 10:48

Tvého dotazu se to netýká, ale tenhle mikrofon mě zaujal už před delší dobou. Nemáš nějakou nahrávku z něj na ukázku? :)

bombata

Re: Problem s mikrofonem Rode Procaster

Příspěvek od bombata » 20 pro 2009 00:13

A nemas nahodou nejakou kvalitni nahravaci aparaturu? Bych potreboval nekde vyzkouset, jestli ten mikrofon sumi jen do ty my kamery nebo i celkove :) Ja mam bohuzel blbou integrovanou zvukovku, ktera sumi sama o sobe, takze na ni to zkouset nemuzu :)

Odpovědět