Shure ksm27 - dotaz

Mikrofony a předzesilovače
Odpovědět
m7

Shure ksm27 - dotaz

Příspěvek od m7 » 19 pro 2007 15:58

Zdravím vespolek! :)
Rád bych poprosil o radu. Chci si koupit mikrofon do cca 10.000 a nějakej adekvátní, ale levnej, předzesilovač, do cca 5.000.. budu nahrávat primárně vokály (a asi i akustickou kytaru, ale na to bych si pořídil klidně později něco jiného). Chtěl bych mikrofon univerzálnější (zpěvačka má hodně výrazný soprán, já zase spíš hlubší a ne moc výrazný hlas) a jako takovej jsem na různých fórech našel doporučovaný Shure ksm27. K tomu by zřejmě mohl být vhodný M-Audio DMP3.

Chci se zeptat:
1) co si myslíte o Shure KSM27? Pročítal jsem tu hodně příspěvků a snad nikdo ho nemá, jsem z toho trochu zmatený
2) je rozumná kombinace tento mikrofon a tento předzesilovač, nebo bych si měl pořídit předzesilovač spíš nějaký lepší?
3) tahle kombinace vyjde na cca 15000,- ; nedosáhl bych podobného výsledku zakoupením pouze SE USB2200a za poloviční cenu??

Za jakoukoliv radu budu vděčný, použil jsem samozřejmě napřed funkci search, ale o ksm27 ani o se usb2200a jsem prakticky žádné info nenašel...

Ještě dodám, že jsem v tomto směru úplný začátečník :)

Díky,
M.

safa
Profesionál

Příspěvek od safa » 21 pro 2007 23:28

Zvukovku uz mas ?
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

m7

Příspěvek od m7 » 16 úno 2008 14:45

Jj, zvukovku mám - Audiophile 192 a přestože jsem se pro ten Shure KSM 27 už rozhodl, je problém jej sehnat - mám objednáno už od 5.ledna a odsud to výrobce nedodal, stejně jako DMP3. Netušíte kde by to mohli mít skladem? A nevyplatilo by se to objednat třeba přes Ebay? Z USA nabízejí KSM27 za 200 EUR, což je cca poloviční cena...

Poshook

Re: Shure ksm27 - dotaz

Příspěvek od Poshook » 16 úno 2008 21:33

m7 píše:Zdravím vespolek! :)
Rád bych poprosil o radu. Chci si koupit mikrofon do cca 10.000 a nějakej adekvátní, ale levnej, předzesilovač, do cca 5.000.. budu nahrávat primárně vokály (a asi i akustickou kytaru, ale na to bych si pořídil klidně později něco jiného). Chtěl bych mikrofon univerzálnější (zpěvačka má hodně výrazný soprán, já zase spíš hlubší a ne moc výrazný hlas) a jako takovej jsem na různých fórech našel doporučovaný Shure ksm27. K tomu by zřejmě mohl být vhodný M-Audio DMP3.

Chci se zeptat:
1) co si myslíte o Shure KSM27? Pročítal jsem tu hodně příspěvků a snad nikdo ho nemá, jsem z toho trochu zmatený
2) je rozumná kombinace tento mikrofon a tento předzesilovač, nebo bych si měl pořídit předzesilovač spíš nějaký lepší?
3) tahle kombinace vyjde na cca 15000,- ; nedosáhl bych podobného výsledku zakoupením pouze SE USB2200a za poloviční cenu??

Za jakoukoliv radu budu vděčný, použil jsem samozřejmě napřed funkci search, ale o ksm27 ani o se usb2200a jsem prakticky žádné info nenašel...

Ještě dodám, že jsem v tomto směru úplný začátečník :)

Díky,
M.
KSM27 je velmi slusny mikrofon v danej cenovej

Odpovědět