Sluchatkovy zesilovac

Mikrofony a předzesilovače
Odpovědět
Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

nunu: Že by nějaká variace na PMA buffer respektive soud refiner?

nunu

Příspěvek od nunu »

Mam doma dve SR-ka ktere osobne nikdy nepouziju,protoze mam k dispozici lepsi... A jsou na pozlacenem PCB,coz ma zasadni vliv na kvalitu reprodukce a velikost zkresleni... S BUF IC mam spatne zkusenosti,respektive mam jine naroky. Pro sebe mam luxusni 111+114 ale nemam k ni adekvatni sluchatka...Ale asi udelam par sluchatkacu,dam je do alespon trochu slusive krabicky a bude i na senhajzly s akg-ckama -)

Mozna tady nekdo napise co to umi a jak to hraje v porovnani s beznou komerci,protoze jeden kousek nedavno doputoval do brniska -)

Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

Napiš mi do PM podrobnosti a co bys za ten SR chtěl. Dík.

fova

Příspěvek od fova »

nunu píše:Fova: To myslis vazne ze jsi za toto vysolil 8100Kč ???
Muzes to trochu rozvest?

nunu

Příspěvek od nunu »

Radsi ne, ja bych za toto ty penize nedal,zvlaste pokud bych ten vnitrek videl pred koupi.

Leda ze by ze strany spoju bylo jeste TPAcko,ale neprdpokladam.

Tudy

Příspěvek od Tudy »

fova píše:Obrázek
.
Jo jo, tak přesně tenhle potenciometr (ALPS) jsem si koupil do svého headampu. Je vidět, že na tomhle článku výrobce nešetřil (poťák stál kolem 500,- , což v porovnání s běžnými za 40,-Kč...).

Nicméně mi není moc jasný, kde se to zesiluje. Jestli jenom těma operákama, tak Nunuovo SRko na tom bude podstatně líp.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

nunu

Příspěvek od nunu »

No v porovnani s tema za 40Kč - pokud ma slusny soubeh bude stejny...Neboj se ze ty aplsy jsou nejaky zazrak.Zvlaste ze zacatku drahy.A jsou i levnejsi.Ale nesmi se nakupovat takoveto veci v gm,ges a podobne.

Tudy

Příspěvek od Tudy »

nunu píše:No v porovnani s tema za 40Kč - pokud ma slusny soubeh bude stejny...
Poťáky za 40,- Kč souběh nemají žádný!!!!!!!!!!! :) :) :)

fova

Příspěvek od fova »

nunu píše:Radsi ne, ja bych za toto ty penize nedal,zvlaste pokud bych ten vnitrek videl pred koupi.

Leda ze by ze strany spoju bylo jeste TPAcko,ale neprdpokladam.
Z druhe strany uz nic neni.

Citace z webu Creeku:

Volume pot type:- 16mm carbon film
Amplifier circuitry:- op-amp NE 5532
Signal coupling:- AC coupling using audio grade caps
Input socket type:- Nickel

O OBH21 jsem cetl dost pozitivni recenze, tak jsem ho koupil a jsem s nim spokojeny. Predpokladam, ze u podomacku vyrabeneho bych asi dost usetril, ale ja mam vuci takovym vyrobkum urcite predsudky, jak jsem psal na predchozich strankach. S penezi problem nemam :wink:

aum generator

Příspěvek od aum generator »

mmm... opamp ne-5532 mam aj v terratec headphone ampe za 88 eur 8 kanalov...
jihad on riaa & soza.

cublay

Příspěvek od cublay »

Né že by NE5532 byl špatný ale za tu cenu bych čekal něco "audiofilštějšího", třeba Burr&Brown, nebo Analog Devices a né švába za 10 Kč !

Tudy

Příspěvek od Tudy »

Fova: kdybys chtěl ty operáky vyměnit za OP275, dej vědět.
(dělali jsme s Vaškem poslechové testy a rozdíl je kur..sky slyšet)
kexik píše:... inak toto je celkom podarena hitparada:
http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=28214
samozrejme ze nepoznam ani 10% z tych chipov, ale tie, ktore poznam, by som zoradil podobne...

fova

Příspěvek od fova »

2 Cublay: Creek dela dva podobne modely - OBH21 a OBH21SE. OBH21, ktery jsem koupil ja, je urcen na bezny poslech a zvukove je to takova hodne dobra stredni trida. Vybral jsem ho proto, ze chci slusnou kvalitu, ale nepovazuji se za audiofila (ani moje vybaveni tomu neodpovida).
OBH21SE je o 2 tisice drazsi a ten uz je povazovan za slusny audiofilsky produkt. SE ma zasilovac LM 7171.

Co se tyce te ceny, tak Creek jsou podle me hand made produkty z Velke Britanie, ktere uz maji mezi lidmi sve jmeno. Proto je ta cena takova jaka je.

2 Tudy: Ja jsem zatim se zvukem spokojeny a navic je to v zaruce. Ale diky za nabidku. Treba se ti ozvu po ukonceni zarucni doby ;-)

kexik

Příspěvek od kexik »

aum generator píše:mmm... opamp ne-5532 mam aj v terratec headphone ampe za 88 eur 8 kanalov...
v terratecu ten 55332 pohana este parik vykonovych trandikov, co je nebe a dudy. tento creek je skandal!
+ ked vidim ten cinch konektor, je mi na sablu

kexik

Příspěvek od kexik »

tyvoe a este to ma nesym napajanie a sluchatka bezia cez kondiky... fova, celkom vazne by som im to vratil. vyhodene peniaze, rovnake napajanie sluchatok, snad akurat s horsim zdrojom=vykonom, ma aj audiophilka...

Odpovědět