!!! Pochvala pro DISK Multimedia

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Poshook
Příspěvky: 2480
Registrován: 06 črc 2004 10:47

Příspěvek od Poshook »

rastis píše:Poshook - sorry, ale v tej predajni nie si sam, je Vas tam jak hadov. Ale mas pravdu, ze ludi tam mate pozehnane a "obsmrdacov" este viac. V kazdom pripade medzi ludmi ide na Vas zly chyr. Ja za seba tvrdim, ze ste vacsinou ochotni a mili, ale naozaj som v okruhu ludi, medzi ktorymi sa pohybujem s tymto nazorom pomerne ojedinely.

Co mne vadi, tak je medzi chalanmi od gitar NIZKA odbornost.

A co mi najviac u Vas vadi, tak nie ste schopni dodat nic, okrem toho co mate na sklade. A po telefone nie ste schopni spolahlivo povedat, co na tom sklade naozaj mate a iba co sa k Vam clovek casto zbytocne prezenie. Prave z tychto 2 poslednych dovodov som pri poslednych "vacsich" nakupoch volil radsej Musik-produktiv.

v predajni sme styria, z toho jeden za pokladnou, takze v "terene" traja, co nie je na tak velku predajnu mnoho...

za to, co ti najviac vadi, bohuzial nenesie vinu obycajny predavac, ale sefovia, co maju nastarosti objednavky tovaru. a ani ti nam casto nevedia povedat, kedy co pride.
co sa tyka musik produktivu. bol som tam pred mesiacom a zaujimali ma dve veci EMU 1212m a Preamp od Samsonu. Oba mali byt skladom. ked som tam prisiel, EMU1212m bola len s EmulatoromX za cenu o 75% vyssiu ako v klangfarbe a Samsona nemohli asi pol hodinu najst. tak som vzal Tube Pre od Presonusu a pre 1212m som siel do Klngfarbe...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

poshook : vo vasom pripade to je trosku dan za to ze ste v auparku .. na jednej strane vam tam spravia biznis nahodny ludia .. na druhej strane sa vam tam premelie 90% luzrov co len okukuju ..

CO sa tyka Sanga a 2030A .. on uz je taky :)

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

Inak .. Ked uz tu hovorime o firmach .. Ja mam dobre skusenosti aj so studio.sk aj s mediatech.sk .. Trosku je to ovlivnene , ze vsade mam dobrych kamaratov , a tak isto tam nenakupujeme servitky ale dost drahe technologie .. Cize sa celkom snazia .. Ale vzdy vedia vyst v ustrety .. Zapozicat veci , ked je treba .. atd atd .. Preto osobne preferujem nakupy tam a nie v zahranici vo velkoskladoch ..

Inak Ventimu som vybavil na Apogee Rosetta v studio.sk lepsiu cenu ako u Thomanna .. Takze da sa aj tu nakupovat ..

A este mala reklama , studio.sk zacalo dovazat AVALON design

Odpovědět