!!! Pochvala pro DISK Multimedia

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

!!! Pochvala pro DISK Multimedia

Příspěvek od delay »

Nepíšu tento přízpěvek, abych dělal reklamu DISK Multimedia, ale jako spokojený zákazník, který chce ostatním uživatelům sdělit svou zkušenost s reklamací u této firmy.

Důvodem reklamace byl studiový monitor KRK RP-8, závada je posána zde: http://www.electrozone.cz/viewtopic.php?t=4249

Nyní bych rád osvětlil postup reklamace:
Nejprve jsem DISK kontaktoval e-mailem, abych je upozornil, že bych chtěl zboží reklamovat, a již z první odpovědi jsem měl dobrý pocit a tušil, že vše proběhne OK... :-)

- Tento týden v pondělí jsem monitor zaslal PPL přepravní službou na
DISK
- Druhý den mi kolem oběda zavolal pan Dvořáček z DISKu, že si
monitor poslechl a uznal, že oproti dalším kusům brumí více. Se slovy,
že mnohem dražší Eventy ale brumí taky :-) mi přislíbil poslání nového
kusu ještě týž den... (WOW!!!)
- No, a včera dopoledne jsem měl monitor v kanceláři a odpoledne
š?astně doma na stole :-)


Z tohoto důvodu bych chtěl DISK pochválit, veřejně poděkovat a vyzdvihnout jejich vstřícné jednání. Takhle nějak si představuji péči o zákazníka.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Příspěvek od TOM-Thak »

a teď já

Reklamoval jsem Esi nEar05 v Audiotek.cz a do 31dnu nevyridili reklamaci jejich neschopnosti. Tak jsem se s nimi dohodl ze mi jako nahradu zaslou ne opravene kusy, ale nove. Celkem jim to zabralo neco pres 2mesice. Ale jinak poslali nove. Tak si nemyslim, ze by mela primo vyhodna reklamace vypadat :))
Tim nechci tento obchod hanit. Jen zde popisuji vlastni zkusenost.

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

TOM-Thak:
V AUDIOTEKU bejvaj někdy trochu pomalejší, přesto jsem jejich stálým zákazníkem, a co si budeme namlouvat, je to kvůli ceně. KRK distribuje DISK, ale já je kupoval u AUDIOTEK, protože maj o 5% nižší ceny.
AUDIOTEK mohu pochválit hlavně za to, že všas a v daném termínu zařídí na vlastní náklady převoz reklamovaného zboží k distributorovi. Reklamaci si ale potom raději vyřizuji sám...:-)

Trochu mě naštavalo, že když jsem u AUDIOPRO reklamoval E-MU 1212m (zakoupenou u AUDIOTEKU) a oni jí nemohli po 40 dnů vyměnit, pač neměli za co, že u AUDIOTEKU na krámě leželi 2 ks a já mohl jeden mít už klidně doma... :evil:

DISK je mi nejsympatičtější.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Příspěvek od TOM-Thak »

ja se pohybuju na DISK.cz Audiotek.cz a Hudebnicentrum.cz napr. DISK ted nabízí software Steinberg Studio CASE II za 5900,- maj akci.. ale je dobry mit prehled. Ja audiotek volil taky kvůli ceně.. a co si budem namlouvat.. pokud clovek nema buhvijake prijimy tak se kazda koruna hodí :))

Uživatelský avatar
Tudy
Příspěvky: 2385
Registrován: 28 pro 2002 15:07

Příspěvek od Tudy »

Audiotek mám rád, ale s tou pomalostí už mám taky jednu negativní zkušenost.
Objednával jsem u nich Behringer Truth, které jsem potřeboval co nejdřív kvůli dodělávání míchačky a kromě prodlevy, než to sami objednali od dodavatele (Audiopro), jsem si tam ještě musel volat každý den, jestli se už podívali do těch balíků, co už jim přišly (na jejich omluvu podotýkám, že to bylo v době letních dovolených, ale i tak...)
Pro příště už věci, které nemají na prodejně a stejně jim je dodává Audiopro, budu objednávat přímo od nich.
Nicméně, stejně si do Audioteku po výplatě poběžím pro nový mikrofon :-)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

Tudy:
Tak to prostě je, v telefonu ze sebe musíš dělat debila, a jako že vše v pohodě, ale náhodou jsem se chtěl zeptat... bla, bla.
No jo, tak hodně štěstí.

Uživatelský avatar
Jindy
Příspěvky: 641
Registrován: 24 led 2006 13:28

Příspěvek od Jindy »

A já taky napíšu svojí zkušenost s reklamací, tentokrát u Muzikeru Praha.

Koupil sem u nich minulý rok před prázdninami Evolution UC-33e a když ho donesu domů a položím na stůl, tak se nějak divně kýve, prostě nesedí pevně na stole. Tak to pečlivě prozkoumám (což jsem měl udělat už při koupi, ale měli poslední kus, tak sem ho chtěl rychle čapnout a jít) a na zadní straně vidím, že je ten plast nějaký promáčknutý, jakoby za vysoké teploty při lisování a celkově to potom prohýbalo i spodní desku. Ze předu to ale vypadalo v pohodě. Takže týž den jsem jim volal a nahlásil tu chybu s tím, že bych rád do té doby, než mi seženou nový měl tento doma a hrál si s ním. Vyhověli mi. Jenže shánění nového kusu jim trvalo asi dva měsíce a já docela už pěnil a pořád jim jak debil volal, protože mě ten zmetek na stole už dost štval - mám rád dokonalé věci. No na konec mi dali nový a všechno už je ok. Jsem sice tedy rád, že mi nechali alespoň na hraní ten zmetek doma a nemusel sem jim ho ukazovat a nic dokazovat, prostě mi věřili. Ale to, jak dlouho jim trvalo sehnat nový, to byla doba opravdu neúnosná, takže jsou také dosti pomalí ve vyřizování reklamací. To je moje zkušenost.

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

JIndy:
Otázkou zůstává, zda problém nebyl spíše někde v evropském skladu.
Pak si představ, že nějakej Čech telefonuje porád někam do německa kvůli jednomu kusu Evolution... Třeba to nebyl jejich chyba.

Uživatelský avatar
Jindy
Příspěvky: 641
Registrován: 24 led 2006 13:28

Příspěvek od Jindy »

delay: Asi to nebyla jejich chyba, to já neříkám. Nevím odkud to objednávali. Ono to ale bylo složitější. Nejdřív mi totiž ten chlápek řekl, že mají dva kusy na slovensku a že mi jeden už zarezervoval a zavolá mi, až jim to příjde. Tak čekám týden, dva týdny a nikdo nevolá. Takže zavolám sám a ten chlápek mi řekne, že se nějak spletl, že nic na slovensku už nemají. Prostě nevím proč to tak zdržoval. On když mi řekl že mi do týdne zavolá, tak se prostě vůbec neozval a proto sem mu volal já, jinak to nešlo a asi bych se toho nedočkal. Byl prostě divnej a pořád měnil svoje "výpovědi" a už si ani nepamatuju všechny ty jeho výmluvy co mi říkal. Mohl říct na rovinu, že to bude trvat dva měsíce a já bych mu alespoň pořád nevolal.

Solarfall
Příspěvky: 1139
Registrován: 20 bře 2004 09:51

Příspěvek od Solarfall »

aj ja si trochu zanadavam.... na muziker SK ;) asi fakt maju trochu bordel v skladoch.

kupil som mikrofon v muzikery a stojan v prodance s tym ze si v muzikery dodatocne kupim este drziak na mic...
bol som tam v stvrtok pred tyzdnom. chlap povedal ze to maju na sklade a na druhy den to bude. lenze ja som tam v piatok ist nemohol a siel som tam az v sobotu na obed... predavac vravi ze sa to uz aj stihlo medzitym predat...ale ze este je na sklade takze mi na moje meno zajedna a pondelok si mam pre to prist...
v pondelok som mal cestu okolo a zastavil som sa a predavac mi vravi ze sice dosla zasielka z ich skladu ale ten drziak nedosiel. ale ked mu necham telefon tak mi zavola ked dojde...
dnes mi volal ze to bola chyba v zaznamoch a ze ten drziak v skutocnosti nie je a ze najblizsie mi moze podobny zohnat o MESIAC!!!

cela tato tahanica o kus plastu za 50skk mi znacne zdvihla adrenalin. po tyzdni cakania musim ist zohanat drziak po obchodoch po meste :evil:

Uživatelský avatar
Jindy
Příspěvky: 641
Registrován: 24 led 2006 13:28

Příspěvek od Jindy »

solarfall: no, alespoň že tobě někdo vůbec zavolal...

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

Solarfall:
Tak sháněj, ale nezapomeň, že máš dnes narozeniny!!!
Tak HAPPY BIRTHDAY Solarfall :-)

Solarfall
Příspěvky: 1139
Registrován: 20 bře 2004 09:51

Příspěvek od Solarfall »

ufff..sorry zda sa ze mam chybu v profile ;) som si to nevsimol.. ja mam narodeniny 2. jula :oops: :oops: :oops:

ale Tudy ma dnes narodky Obrázek

Uživatelský avatar
Tudy
Příspěvky: 2385
Registrován: 28 pro 2002 15:07

Příspěvek od Tudy »

Solarfall: Thank You hodně much :)
(to je poprvé, co děkuji za offtopic)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

Tak jo:
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

DEAR TUDY, HAPPY BIRTHDAY 2U.

Odpovědět